περιποίηση του δέρματος του χρήστη της μεθ

ni37ybtt7m

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 5, 2024
Messages
1
Reaction score
1
Points
1
Η μεθαμφεταμίνη έχει τη φήμη ότι κάνει το δέρμα των ανθρώπων άσχημο. Μπορώ να το επιβεβαιώσω αυτό από πρώτο χέρι. Εκτός από την κανονική υγιεινή, έχει κανείς συστάσεις για θεραπείες στις επιπτώσεις της μεθαμφεταμίνης στο δέρμα. Βαρέθηκα να μοιάζω με μεταλλαγμένο.
 

fidelis

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 1, 2024
Messages
311
Reaction score
354
Points
63
ναι, δοκίμασα μεθαμφεταμίνη για πρώτη φορά πρόσφατα και γρατζούνισα το γαμημένο το λαιμό μου χωρίς λόγο. προσωπικά διαπίστωσα ότι με βοήθησε να δέσω τα μαλλιά μου, σταμάτησα να πειράζω τα μαλλιά/τον λαιμό μου τόσο πολύ μετά από αυτό. άκουσα ότι τα προγεννητικά συμπληρώματα μπορούν να βοηθήσουν στην ανάπτυξη των μαλλιών και μπορούν να βελτιώσουν το δέρμα και τα νύχια, οπότε ίσως να το δοκιμάσεις. υπάρχουν και άλλες καλές βιταμίνες. πάρε συμπληρώματα και τρώγε υγιεινά και θα είσαι μια χαρά.

αν έχετε προβλήματα με το τσίμπημα του δέρματός σας, κρατήστε τα νύχια σας πολύ κοντά. τα σαπούνια και τα σαμπουάν που χρησιμοποιείτε έχουν επίσης σημασία. χρησιμοποιήστε ήπια, ιδανικά αυτά για ξηρό/κατεστραμμένο δέρμα/μαλλιά. θυμηθείτε επίσης να είστε ενυδατωμένες, μέσα και έξω. απλώστε λοσιόν μετά το τσίμπημα και πιείτε πολύ νερό.
 
  • Like
Reactions: vis

Waverunner

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 25, 2024
Messages
26
Reaction score
24
Points
3
Κάνατε πάρα πολλά. Αν μπορείτε να το μετρήσετε έξω ν κάνετε 5mg ν ανεβείτε από εκεί μέχρι το επιθυμητό αποτέλεσμα. Εγώ παίρνω 5mg κάθε τόσο. Τέτοιες μικρές ποσότητες έχουν μικρότερη eff3ct στο σώμα σας. Να είστε προσεκτικοί. Πάντα σκέφτομαι πώς μπορώ να ελαχιστοποιήσω τις κακές παρενέργειες και στη συνέχεια κάνω μια μικρή δόση και συνεχίζω από εκεί. Επίσης, πάρτε μια πολυβιταμίνη ή κάτι άλλο πριν. Μου αρέσει να τρώω πριν κάνω οποιοδήποτε φάρμακο.
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
Συνήθιζα να είμαι μεγάλος οπαδός των addys που ήταν βασικά πιεσμένη μεθαμφεταμίνη. Ποτέ δεν είχα πρόβλημα με το ξύσιμο ή το μάζεμα. Με τη μεθαμφεταμίνη μια σημαντική πτυχή για να φροντίσετε τον εαυτό σας είναι να κοιμάστε αρκετά. Όταν έχετε εθιστεί αυτό είναι πιθανώς δύσκολο, αλλά ένας περιστασιακός χρήστης, να πάρετε τον ύπνο σας όταν arent χρήση
 
Top