Λεπτομερής σύνθεση μεθαμφεταμίνης μέσω εφεδρίνης ή ψευδοεφεδρίνης;

wadekaiak

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 14, 2022
Messages
4
Reaction score
2
Points
1
Γεια σας, έχει κανείς ένα βιβλίο ή έναν οδηγό για το πώς να φτιάξετε μεθαμφεταμίνη με τη διαδρομή της εφεδρίνης ή της ψευδοεφεδρίνης, γραμμένο με επαγγελματικό και βήμα προς βήμα τρόπο;

Διάβασα το βιβλίο "Secrets of Methamphetamine Manufacture" , αλλά έψαχνα για κάτι πιο λεπτομερές και βήμα προς βήμα οδηγό.

Ευχαριστώ εκ των προτέρων!
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
730
Reaction score
1,022
Points
93
Έχετε ήδη καθαρή εφεδρίνη ή δισκία ή χρειάζεστε τη σύνθεση της εφεδρίνης;
 
Last edited by a moderator:

wadekaiak

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 14, 2022
Messages
4
Reaction score
2
Points
1
Έχω ήδη 2 κιλά καθαρής εφεδρίνης και 3 κιλά ψευδοεφεδρίνης. Χρειάζομαι έναν λεπτομερή οδηγό βήμα προς βήμα για το πώς να τα μετατρέψω σε μεθαμφεταμίνη! Μπορεί κάποιος να βοηθήσει;
 

Yavuz1453

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 15, 2022
Messages
11
Reaction score
18
Points
3
Δυστυχώς, ο φίλος μου εδώ δεν διδάσκει κανέναν, ακόμη και αν γνωρίζει, δεν μπορεί να βοηθήσει γιατί όλοι λένε ψέματα. Δεν ξέρω, δεν ξέρω, κάντε το έτσι, κανείς δεν μου έδειξε, ξαφνικά δύο βίντεο είναι κόκκινος φώσφορος, είναι ψέμα
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,660
Solutions
3
Reaction score
2,736
Points
113
Deals
1
http://bbzzzsvqcrqtki6umym6itiixfhni37ybtt7mkbjyxn2pgllzxf2qgyd.onion/threads/methamphetamine-from-ephedrine-tablets.302/
 

Toti

Don't buy from me
Resident
Joined
May 23, 2024
Messages
7
Reaction score
1
Points
3
Γεια σας

Ive διαβάσει και να ελέγξετε αυτό το σύνδεσμο και επίσης coment αλλά η ερώτησή μου είναι μήπως η συνταγή έχει την ίδια ποσότητα για όλα αυτά τα 3 διαφορετικά εφεδρίνη:

1. ψευδοεφεδρίνη
2. Sudoephedrine
3. Εφεδρίνη
( παρεμπιπτόντως, δεν μπορώ να βρω όλους τους αριθμούς CAS) και (πώς να διακρίνω αυτές τις 3)

Ή μήπως κάτι θα αλλάξει
Όπως είναι μόνο η απόδοση στο τέλος στο τελικό προϊόν ή η ποιότητα ή,...;

Σας ευχαριστώ.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,660
Solutions
3
Reaction score
2,736
Points
113
Deals
1
Γεια σας, είναι μέχρι εφεδρίνη σε δισκίο. Επίσης, θα λάβετε μείγμα ισομερών μεθαμφεταμίνης, όχι 100% το ίδιο ισομερές με την εφεδρίνη.
 

Toti

Don't buy from me
Resident
Joined
May 23, 2024
Messages
7
Reaction score
1
Points
3
Εντάξει σας ευχαριστώ, επειδή θέλω να παραγγείλω χύμα όχι σε δισκία και είδα ότι όπου 3 διαφορετικά ονόματα κάποια σκόνη κάποια υγρό έτσι ήθελα να αγοράσω άμεσα το καλύτερο και δεν είχα πραγματικά ιδέα της ακριβούς διαφοράς σε όλες αυτές τις 3 επιλογές.
 

Toomuchname

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 13, 2022
Messages
35
Reaction score
23
Points
8
Έχω επίσης μια λεπτομερή σύνθεση και μπορώ να σας βοηθήσω, αν θέλετε.
Αλλά πού βρήκες τόσα πολλά PSE; Θέλω να αγοράσω καθαρό υλικό, αλλά δεν μπορώ να το βρω πουθενά.
 

tankikan

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Dec 28, 2021
Messages
37
Reaction score
18
Points
8
Καταφέρατε να συνθέσετε με επιτυχία χρησιμοποιώντας αυτή τη διαδρομή;
 

calmcatfather

Don't buy from me
Member
Language
🇹🇷
Joined
Jul 21, 2024
Messages
18
Reaction score
4
Points
3
Αδελφέ μου, είναι συνήθως πολύ δύσκολο να βρεθεί ένας λεπτομερής οδηγός σύνθεσης. Κρατάω σημειώσεις για το παραμικρό κομμάτι πληροφορίας παντού. Και προσπαθώ να δημιουργήσω έναν οδηγό βήμα προς βήμα. Αν τα καταφέρω, θα τον προσθέσω εδώ σε γραπτή μορφή.
 

Carlz

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Dec 7, 2023
Messages
31
Reaction score
4
Points
8
Γεια σας.

Φίλε μου, οι πληροφορίες εδώ δεν είναι αρκετές για σένα;

Δεύτερον, οι περισσότεροι από τους ανθρώπους εδώ κάνουν τα καλύτερα βίντεο και τις καλύτερες λεπτομέρειες σχετικά με την παρασκευή πολλών τύπων φαρμάκων και τα εξηγούν βήμα προς βήμα, και παρέχουν μια βιβλιοθήκη με πολλά βιβλία μέσα σχετικά με τις πληροφορίες για τα φάρμακα και όλα όσα πρέπει να μάθετε
 

calmcatfather

Don't buy from me
Member
Language
🇹🇷
Joined
Jul 21, 2024
Messages
18
Reaction score
4
Points
3
Ναι, οι πληροφορίες εδώ είναι επαρκείς. Αυτό που προσπαθώ να πω είναι ότι οι αρχάριοι συνήθως αναζητούν πιο λεπτομερείς πληροφορίες. Για παράδειγμα, βρίσκω κάποιες μικρές υποσημειώσεις από πολύ διαφορετικά μέρη και τις αποθηκεύω στις σημειώσεις μου. Όλοι θέλουν να ετοιμάσουν έναν οδηγό για τον εαυτό τους, σωστά; :)
 

Carlz

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Dec 7, 2023
Messages
31
Reaction score
4
Points
8
Καλή δουλειά φίλε μου, σε καταλαβαίνω.
 
Top