Looking for a vendor Methylphenidate

cubesquare

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 11, 2022
Messages
150
Reaction score
97
Points
28
Γεια σε όλους,

Ψάχνω για έναν προμηθευτή καθαρών κρυστάλλων/σκόνης μεθυλφαινιδάτης.
Δεν θέλω χάπια/ταμπλέτες/κάψουλες.

Δεν ψάχνω για μεγάλες ποσότητες, μόνο τρία ή τέσσερα γραμμάρια.

Ευχαριστώ
 

kotkata

Don't buy from me
Resident
Language
🇧🇬
Joined
May 27, 2023
Messages
15
Reaction score
12
Points
3
Βρήκατε κάποια πηγή;
 

cubesquare

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 11, 2022
Messages
150
Reaction score
97
Points
28
Το έκανα πριν από καιρό, δεν θυμάμαι όμως πού, θα ρίξω μια ματιά. Έχασα κάπως το ενδιαφέρον μου για τη μεθυλφαινιδάτη επειδή τη χρησιμοποιούσα για να βοηθήσω κάποιον να απεξαρτηθεί από την κοκαΐνη και αποδείχθηκε ότι ένα μείγμα αμφεταμίνης + mdma έκανε ακόμη καλύτερη δουλειά...
 
View previous replies…

kotkata

Don't buy from me
Resident
Language
🇧🇬
Joined
May 27, 2023
Messages
15
Reaction score
12
Points
3
Ευχαριστώ για την απάντηση, cubesquare! Το Amph + MDMA είναι υπέροχο, αλλά βρίσκω ότι τα φαινιδικά είναι πιο λειτουργικά όταν πρόκειται για συγκέντρωση και πολύπλοκες εργασίες.

Εάν γνωρίζετε έναν καλό προμηθευτή για μεθυλοφαινιδάτη, αιθυλοφαινιδάτη ή ισοπροπυλοφαινιδάτη, παρακαλώ ενημερώστε με. Εκεί που βρίσκομαι δεν μπορείτε να πάρετε μεθυλφαινιδάτη ακόμη και με συνταγή - δεν υπάρχει απόθεμα.

Επίσης, αν ξέρετε κάποιον πωλητή ριταλινικού οξέος, φαίνεται ότι αυτή η κοινότητα μπορεί να δώσει καλές συμβουλές για το πώς να το μετατρέψετε.
 

cubesquare

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 11, 2022
Messages
150
Reaction score
97
Points
28
Γεια σας. Ναι, αυτό ήταν για να κόψω την κοκαΐνη.
Είμαι τακτικός χρήστης μικρών δόσεων θειικής αμφεταμίνης.
Μόνο τα πρωινά, κάτω από 30mg. Έχω μια δουλειά που απαιτεί πλήρη γνωστική λειτουργία και υψηλά επίπεδα συγκέντρωσης.
Για μένα, η μεθυλφαινιδάτη δεν βοήθησε καθόλου εδώ.
Το AS λειτουργεί θαυμάσια στην περίπτωσή μου.
Παίρνω επίσης 1mg μελατονίνης 45 λεπτά πριν από κάθε μέρα.
Η ρακεμική θειική αμφεταμίνη λειτουργεί για μένα όπως το adderall υποθέτω...
 

kotkata

Don't buy from me
Resident
Language
🇧🇬
Joined
May 27, 2023
Messages
15
Reaction score
12
Points
3
Βρίσκομαι στο ίδιο μονοπάτι με τα αμφίδια, αλλά βρίσκω ότι τα φαινιδικά λειτουργούν καλύτερα με την εστίασή μου.

Στην πραγματικότητα δεν έχω δοκιμάσει μεθυλοφαινιδάτη, μόνο αιθυλοφαινιδάτη και ισοπροπυλοφαινιδάτη. Όταν ήμουν παιδί η ΔΕΠΥ δεν υπήρχε ως πάθηση στη χώρα μου, οπότε δεν διαγνώστηκα ποτέ.

Βρίσκω ότι τόσο η αμφίδημη όσο και η φαινυιδάτη με βοηθούν να αντιμετωπίσω τη συγκέντρωση, με τη δεύτερη να είναι πιο αποτελεσματική. Όσον αφορά την προμήθεια θα εξετάσω το ριταλινικό οξύ.
 
Top