Πιο ελκυστικός τρόπος για την απόκτηση 1 λίτρου ελεύθερης βάσης Α-έλαιου

obwiju

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 2, 2022
Messages
14
Reaction score
6
Points
3
Γεια σας, θα ήθελα να μάθω ποια είναι η ευκολότερη οδός για την απόκτηση α-έλαιο Αμφεταμίνη freebase. Έχω δοκιμάσει αρκετές, αλλά διάφορα προβλήματα όπως η δυσκολία εργασίας με 1 κιλό P2NP ή το κόστος των αντιδραστηρίων με κάνουν να τις απορρίψω. Ο στόχος μου είναι μετριοπαθής, είναι η παραγωγή 1 λίτρου α-έλαιο σε 1 μόνο βήμα. Θα πρέπει επίσης να λάβετε υπόψη σας τις πρόδρομες ουσίες, το P2NP αυτή τη στιγμή είναι εύκολο να βρεθεί, αλλά ίσως το P2P δεν είναι τόσο εύκολο ή η μετατροπή από P2NP σε P2P έχει πολλές απώλειες.

Σας ευχαριστώ!
 

WinterDust

Don't buy from me
Resident
Joined
May 21, 2022
Messages
230
Reaction score
206
Points
43
Deals
3
Γεια σας,

Δεν μπορείτε να φτιάξετε αμφεταμίνη-έλαιο σε ένα μόνο βήμα, υπάρχουν διάφοροι οδηγοί και διαδρομές για το πώς να φτιάξετε αμφεταμίνες για τις οποίες μπορείτε να διαβάσετε εδώ " Αμφεταμίνη (φαινυλαιθυλαμίνες) "

Με τις καλύτερες ευχές
 

obwiju

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 2, 2022
Messages
14
Reaction score
6
Points
3
Ευχαριστώ, αλλά... Ξέρω κάτι για το φόρουμ, έχω διαβάσει και ξέρω τι έχει δημοσιευτεί, έχω δοκιμάσει 2 διαδρομές και αυτό που ζητάω είναι η γνώμη κάποιου που ενδιαφέρεται να βοηθήσει.

Έχω πειραματιστεί με


P2NP Al/Hg
P2NP με NaBH4/CuCl2
 
Last edited:

WinterDust

Don't buy from me
Resident
Joined
May 21, 2022
Messages
230
Reaction score
206
Points
43
Deals
3
Γεια σας,

Εάν είστε εξοικειωμένοι με το φόρουμ, τότε μπορείτε επίσης να δείτε ότι οι διαχειριστές/διαχειριστές/εμπειρογνώμονες και τα μέλη του φόρουμ με εμπειρία μας βοηθούν πολύ. Έτσι, όποια διαδρομή κι αν έχετε επιλέξει να ακολουθήσετε, πηγαίνετε μέσα στο θέμα και κάντε την ερώτησή σας απευθείας εκεί σχετικά με τη σύνθεση.

Αν θέλετε προσωπική βοήθεια, τότε μπορείτε πάντα να δημιουργήσετε ένα εισιτήριο στα αριστερά στη γραμμή μενού "Εισιτήριο > Άνοιγμα νέου εισιτηρίου" και να δηλώσετε τις ερωτήσεις σας απευθείας στους Ειδικούς.

Με εκτίμηση
 

obwiju

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 2, 2022
Messages
14
Reaction score
6
Points
3
Έχετε δίκιο. Εδώ βοηθούν πολύ. Ποιον βοηθάτε με αυτά τα κενά σχόλια περιεχομένου; Ακόμα και έτσι, ευχαριστώ. Μου αρέσει πάρα πολύ.
 

Saul

Don't buy from me
Resident
Joined
May 1, 2022
Messages
325
Reaction score
133
Points
43
Το Α-έλαιο ήταν ίσως το πιο περιζήτητο χημικό προϊόν του 2022.
οι πραγματικοί χημικοί δεν ήξεραν καν τι ήταν αυτό που είναι τόσο αστείο.
streetlife
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,659
Solutions
3
Reaction score
2,734
Points
113
Deals
1

nutshellghost

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 18, 2024
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
πόσα μπορούμε να φτιάξουμε σε μία κίνηση με αυτή τη μέθοδο P2NP με NaBH4/CuCl2.
Ποια μέθοδο θα προτείνετε για έναν αρχάριο σαν εμένα...;
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,659
Solutions
3
Reaction score
2,734
Points
113
Deals
1
Γεια σας, ο βορειοϋδρίτης τρόπος επιτρέπει να γίνει μια μεγάλης κλίμακας παρτίδα. Σας συνιστώ να ξεκινήσετε από τον τρόπο Al/Hg (παραπάνω σύνδεσμος).
 

obwiju

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 2, 2022
Messages
14
Reaction score
6
Points
3
Ευχαριστώ
 
Top