Ο καλύτερος κατάλογος υποκατάστατων κρυπταμινών μου μέχρι στιγμής.

Sony2xl

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 9, 2022
Messages
13
Reaction score
2
Points
3
Υποκατεστημένες τρυπταμίνες

4-PO-DMT (Ψιλοκυβίνη)
4-HO-DMT (Ψιλοκυβίνη)
4-HO-MET (Μετοκίνη)
4-HO-DET (Αιθοκίνη)
4-HO-MiPT (Μιπροκίνη)
4-HO-DiPT (Iprocin)

Τι μπορείτε να πείτε γι' αυτό;
 

Novator

Resident
Joined
Oct 30, 2021
Messages
39
Reaction score
800
Points
83
Τι θέλετε να μάθετε για αυτές τις τρυπταμίνες; Για παράδειγμα, το αγαπημένο μου είναι το 5-MeO-DMT. Οι θεραπευτικές δυνατότητές της είναι καταπληκτικές. IMHO, αυτή η τρυπταμίνη εξαλείφει τις ανεπιθύμητες συνέπειες της διασχιστικής υπερδοσολογίας και αποκαθιστά (εξισορροπεί) την εγκεφαλική δραστηριότητα. Επανεκκίνηση για την αντίληψη και το μυαλό.
Αλλά οποιεσδήποτε τρυπταμίνες αυξάνουν τον κίνδυνο HPPD, αν τις χρησιμοποιείτε με κάνναβη. Να προσέχετε 🤞
 

Sony2xl

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 9, 2022
Messages
13
Reaction score
2
Points
3
Τι γνωρίζετε για το 4-AcO-DMT (Psilacetin) και ποιος είναι ο καλύτερος συνδυασμός κατανάλωσης που μπορεί να έχει σκοπό;
 

Remarque11

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 20, 2023
Messages
6
Reaction score
0
Points
3
Είναι το αγαπημένο μου όλων των εποχών! Είναι πιο κοντά στα μανιτάρια ψιλοκυβίνης αλλά χωρίς ναυτία. Το απόθεμά μου έχει εξαντληθεί. Βρίσκομαι σε αναζήτηση προμηθευτή. Αν ξέρετε κάποιον, ενημερώστε με, παρακαλώ. Ευχαριστώ!
 
View previous replies…

cubesquare

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 11, 2022
Messages
150
Reaction score
97
Points
28
Αγοράζω όλο μου το 4-AcO-DMT σε geltabs από τον @therealboomshankar - πραγματικά ως απολαυστική απόλαυση!
 

Remarque11

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 20, 2023
Messages
6
Reaction score
0
Points
3
Είμαι νέος εδώ. Είμαι ακόμα λίγο παρανοϊκός ότι όλο αυτό το εγχείρημα είναι μια περίτεχνη απάτη. Πώς αγοράζετε από τον Boomshankar δεδομένου ότι η λαβή που συνδέσατε έχει μία μόνο ανάρτηση και μηδέν προσφορές; Είχα παραγγείλει από αυτούς στο παρελθόν (ημέρες Empire Market), αλλά έχασα επαφή με σχεδόν όλους τους αξιόπιστους πωλητές μετά το κύμα των απάτης εξόδου...
 

cubesquare

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 11, 2022
Messages
150
Reaction score
97
Points
28
Αγοράζω από αυτόν σε άλλες αγορές - όταν εντάχθηκα εδώ, δεν υπήρχε αγορά, ήταν απλώς ανταλλαγή γνώσεων.
Αυτός είναι ένας σύνδεσμος (ο κωδικός στο τέλος είναι ένας κωδικός παραπομπής, οπότε αν αγοράσετε παίρνω ένα μικρό φιλοδώρημα) στην αγορά Nemesis όπου μπορείτε να αγοράσετε από τον Boomshankar (είναι /u/boomshankar εκεί)
http://nemesis555nchzn2dogee6mlc7xxgeeshqirmh3yzn4lo5cnd4s5a4yd.onion/r/7deefgpaap

Είναι επίσης στο Bohemia και στο Archtype (/u/boomshankar)
 

cubesquare

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 11, 2022
Messages
150
Reaction score
97
Points
28
@Remarque11

Εάν δεν είστε στο archtyp - χρησιμοποιήστε τον κωδικό παραπομπής μου επίσης :)

Archtyp referral link

Αυτό θα ήταν υπέροχο, ευχαριστώ :) (μόνο το /register?referral=M3oxY2 χρειάζεται να προστεθεί στο κρεμμύδι που περιηγείστε. Πάρτε το κρεμμύδι από το daunt.link ή από όπου αλλού, όλο αυτό το πράγμα που προσέχετε για το phishing)
 

Remarque11

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 20, 2023
Messages
6
Reaction score
0
Points
3
Ευχαριστούμε! Είμαι μπερδεμένος, είμαι σαφώς σκατά στην πλοήγηση μέσω του TOR. Ήμουν πεπεισμένος ότι η εποχή των αγορών έχει τελειώσει. Ποιος θα ήθελε να ρισκάρει να εμπλακεί, αν καταλήγει κάθε φορά σε απάτη εξόδου; Και μου λέτε ότι δεν υπάρχει μία, αλλά δύο υγιείς αγορές; Γαμώτο μου...
Αν μπορέσω να βάλω στα χέρια μου το αγαπημένο μου 4-Acetoxy-DMT σου χρωστάω <3.
Happy trippin'!
 

cubesquare

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 11, 2022
Messages
150
Reaction score
97
Points
28
Όλα είναι καλά - υπάρχουν σταθερές αγορές που συνεχίζουν να ευδοκιμούν - το BB Forum γίνεται σιγά-σιγά και αυτό μία από αυτές - ο κόσμος της DNM συνεχίζει να εξελίσσεται
 

cubesquare

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 11, 2022
Messages
150
Reaction score
97
Points
28
Έχω μια φόρμουλα για το καλύτερο ψυχεδελικό μου ταξίδι με αυτό το μόριο.
Το χρησιμοποιώ ως συστατικό χίπικου flip σε μια σειρά μορίων.
(σε αντίθεση με τα μανιτάρια ως μέρος ενός hippie flip, το 4-AcO δεν έχει καμία από τις ναυτίες που μπορεί να έχετε με τα μανιτάρια, οπότε αφαιρείται μέρος του άγχους)

1. 10mg 4-AcO-DMT, από το στόμα.
2. T+40mins - 90-120mg MDMA, από το στόμα.
3. T+160mins - 45-60mg MDMA, εισπνεόμενο
4. T+220mins - 20mg 2C-B, εισπνεόμενο (ρινικό σπρέι)

Τα 5, 6 και 7 είναι προαιρετικά

5. Όταν είμαι έτοιμος να κοιμηθώ, 20mg κεταμίνης, διογκωμένη (ρινικό σπρέι)
6. 5+15mins - 1 x μεσαίο τράβηγμα στον ατμοποιητή NN DMT
7. 6+20mins - 1 x μέτρια έλξη σε ατμοποιητή NN DMT

SLEEEEEEEEEEEEP
 

Novator

Resident
Joined
Oct 30, 2021
Messages
39
Reaction score
800
Points
83
Πρόκειται για ένα προ-φάρμακο για την ψιλοκίνη. Ωστόσο, υπάρχει η υπόθεση ότι η ψιλοκετίνη μπορεί επίσης να είναι ψυχοδραστική. Δεν πραγματοποιήθηκαν κλινικές μελέτες για τη διάκριση των φαινομενολογικών επιδράσεων της ψιλακετίνης, της ψιλοκίνης και της ψιλοκυβίνης. Δεν χρησιμοποίησα αυτή την τρυπταμίνη, δεν υπάρχουν πληροφορίες αλληλεπίδρασης για το 4-AcO-DMT. Αλλά μπορείτε να χρησιμοποιήσετε το διάγραμμα συνδυασμού (η θέση "Μανιτάρια"):
QLmcROJsNB


46QpRHLVer
IqbxnBtZFl
 

Hank Shrader

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 25, 2022
Messages
45
Reaction score
9
Points
8
wow, υπάρχει μια σύνθεση για το 5-MeO-DMT ?
 

Sony2xl

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 9, 2022
Messages
13
Reaction score
2
Points
3

Novator

Resident
Joined
Oct 30, 2021
Messages
39
Reaction score
800
Points
83
Χρειάζεστε αυτή τη σύνθεση;
 

Novator

Resident
Joined
Oct 30, 2021
Messages
39
Reaction score
800
Points
83
Yeap
http://bbzzzsvqcrqtki6umym6itiixfhni37ybtt7mkbjyxn2pgllzxf2qgyd.onion/threads/synthesis-5-meo-dmt-from-5-meo-tryptamine.294/

http://bbzzzsvqcrqtki6umym6itiixfhni37ybtt7mkbjyxn2pgllzxf2qgyd.onion/threads/synthesis-of-5%E2%80%90meo-dmt-via-fischer-indole.11/
 

testint

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 26, 2023
Messages
123
Reaction score
67
Points
28
4-HO-MiPT
 

testint

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 26, 2023
Messages
123
Reaction score
67
Points
28
Αυτό εδώ είναι μοναδικό είναι όλο για το σώμα μετά υπάρχει το σοκολατί καφέ 4ho/aco dipt το απόλυτο γρηγορότερο mind fuck αλλά και πάλι κάπως άδειο δεν θα αναφέρω καν το dipt θα πρέπει να μυρίζει σαν τα αρχίδια μου και κάνει τους πάντες να ακούγονται σαν βατραχάνθρωποι είναι σίγουρα μια καινοτομία, τελικά πήρε το 4 hos και acos αξιοπρεπή τίποτα το ιδιαίτερο μπορείτε να πάρετε πραγματικά τρελό σε υψηλές δόσεις δεν θα πάω καν στο det ail οποιαδήποτε έκδοση εκεί από εγώ προσωπικά πιστεύω ότι είναι απόλυτη χάλια που μας φέρνει για Aco Dmt θέλω μου δεν έχω πάρει ποτέ μια λογική δόση, αλλά από την άλλη πλευρά ποτέ δεν έχω πιο κλονισμένο σε όλη μου τη ζωή είναι σαν να ανοίγετε το παζλ κουτί από hellraiser απόσπασμα όχι άλλα παιχνίδια παιδί χρόνος για να παίξει ξεκινάει 15 λεπτά καθαρή ευδαιμονία στη συνέχεια να πάρει σε ένα μέρος όπου η κόλαση θα ήταν ένα σανδάλια δεν μπορώ καν να εξηγήσω το φόβο οι οντότητες όλα καλαμάρια σαν για κάποιο λόγο όμορφη καλαμάρια σαν ο αέρας ανοίγει σαν μια άλλη διάσταση και τα αποτελέσματα τους πείτε μου αν είμαι ο μόνος που αισθάνεται τον τρόπο για την αυτό αλλά έχω περάσει τουλάχιστον 100 γραμμάρια στη ζωή μου και ούτε μια φορά δεν ήταν το ταξίδι που ήθελα πολλές φορές ήταν το ταξίδι που χρειαζόμουν δηλαδή αν μπορούσα να μείνω μέσα και να είμαι με ανθρώπους που δεν θα πήγαιναν κάποιον στο νοσοκομείο και μιλάμε μόνο για δόσεις 50mg περίπου εδώ η μαλακία κάνει 2ce στα 100 mg ΑΠΛΑ είσαι ΚΗΠΙΑΚΗ ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΗ ΦΡΑΚΤΑΛΙΚΗ ΑΝΕΠΑΡΚΕΙΑ ΥΣΤΕΡΙΚΟΣ ΓΕΛΟΣ το χρησιμοποιούσαμε σαν combo με mxe τότε ήταν που έγινε περίεργη τέλος πάντων αυτό δεν είναι καυχησιολογία αυτό είναι μια πραγματική πραγματική ερώτηση έχει διασκεδάσει κανείς μια πραγματικά καλή στιγμή με κάποια από τις υποκατάστατες τρυπταμίνες υπήρχαν κάποιες καλές εκεί έξω AMt εξαιρώντας το 5meo με τον φίλο σου μου ανακάλυψε ότι έχουν πολύ διαφορετικές δοσολογίες έχω πάει αρκετά
 
Top