Η πρώτη μου εμπειρία με την κοκαΐνη-Βοηθήστε με παρακαλώ

enrique

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 14, 2022
Messages
2
Reaction score
2
Points
3
Χθες ήταν η πρώτη μου εμπειρία με το κοκ και σήμερα έχω ερωτήσεις. Έχω παραγγείλει κόκα κόλα google ιστοσελίδα [SPAM], ήταν καθαρό λευκό και μετά την πρώτη δόση τα δόντια μου έσκισαν και
και μου ήταν δύσκολο να το καταπιώ. Μπορεί κάποιος να με συμβουλέψει, είναι αυτό φυσιολογικό και τι σημαίνει αυτό; Θα έχει συνέπειες;
Συγγνώμη που δεν ξέρω καλά αγγλικά αλλά χρειάζομαι βοήθεια.
Βοηθήστε με παρακαλώ,
Ευχαριστώ για κάθε απάντηση.
 
Last edited by a moderator:

Honolulu98

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 21, 2021
Messages
61
Reaction score
44
Points
18
Ένας τομέας που δημιουργήθηκε πριν από 3 εβδομάδες ότι του codrucain.com. Μυρίζει σαν spam.
 

enrique

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 14, 2022
Messages
2
Reaction score
2
Points
3
Πώς μπορεί να είναι spam; όταν το πακέτο ήρθε σπίτι μου
σε 7 ημέρες ήρθε στο σπίτι μου.
 
Last edited:

Brain

Expert Pharmacologist
Joined
Jul 6, 2021
Messages
240
Reaction score
270
Points
63
Γεια σας!
Η κοκαΐνη έχει αναισθητική δράση. Όταν απελευθερώνεται από το ρινοφάρυγγα στη στοματική κοιλότητα, προκαλεί μούδιασμα
Θεωρείται συνήθης πρακτική.
 

MadHatter

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 4, 2021
Messages
442
Solutions
1
Reaction score
410
Points
63
Επειδή είστε μέρος της απάτης φυσικά. Απλά σταμάτα το. Κανείς δεν το παραδέχεται.
 

armanimani

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 11, 2024
Messages
82
Reaction score
49
Points
18
Έχω αργήσει λίγο σε αυτό το νήμα, τώρα μάλλον το ξέρετε ήδη xD Είναι φυσιολογικό, και έχετε ένα πραγματικά καθαρό προϊόν.
 

prophet

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Mar 31, 2024
Messages
68
Reaction score
62
Points
18
Deals
13
Η Teethe ξεγελάστηκε; Βάλτε το κάτω από υπεριώδες φως και δείτε αν έχει μια ωραία λάμψη, σύμφωνα με τον ιστότοπο της DEA 85% + θα το κάνει αυτό. Βασικά, όλοι σε κάθε αγορά λένε ότι τα πράγματά τους είναι 90%, 95% ή περισσότερο
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Η κοκαΐνη δεν είναι τόσο ισχυρό αναλγητικό όσο οι περισσότερες άλλες "καΐνες", όπως η λιδοκαΐνη ή η βενζοκαΐνη. Είχα αυτή την αντίδραση από την κοκαΐνη στο παρελθόν μετά από κατανάλωση 250 mg, αλλά αν younsnortedmit, θα σήμαινε να είναι πολύ αν ήταν κοκαΐνη, αλλά επίσης, πού είναι η εικόνα;
 

KurtV989

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 13, 2024
Messages
120
Reaction score
86
Points
28
Το έχω πιει μόνο μία φορά, (Electric Mistresses) Μου τίναξε τα μυαλά στον αέρα, ένιωθα σαν να είχα μόλις γυρίσει από τον οδοντίατρο. Υποθέτω ότι θα μπορούσα να το δω να περιγράφεται ως "τα δόντια ξεριζώθηκαν" lol αλλά wow που κλιμακώθηκε γρήγορα!
 
Top