Χρειάζεστε εξηγήσεις σχετικά με τον προσαρμογέα κενού στο βιβλίο Fester

Remove

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 23, 2022
Messages
4
Reaction score
0
Points
1
Αρχίζω να μελετώ πώς να φτιάχνω μεθαμφεταμίνη διαβάζοντας το Secret Of Methamphetamine Manufacture 7 edition by uncle fester, μπερδεύομαι σχετικά με το κεφάλαιο 3 προετοιμασία της φαινυλακετόνης, σχετικά με τον προσαρμογέα κενού, ο fester εξήγησε, ότι σε έναν προσαρμογέα κενού βάζω βαμβάκι και 2 κουταλάκια του γλυκού drierite και βάζω πάλι βαμβάκι, αυτό κάνει ένα στρώμα από drierite που εμποδίζει να πέσει στη φιάλη και βουλώνοντας ταινία στη θηλή κενού, ποια λειτουργία της βουλώνοντας ταινία στη θηλή κενού, και μπορείτε να στείλετε εξήγηση πώς να βουλώσετε ταινία στη θηλή κενού, δώστε μου εικόνα είναι καλύτερα, είμαι ακόμα αρχάριος

Ευχαριστώ για την απάντηση
 

ACAB

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 27, 2022
Messages
291
Reaction score
167
Points
43
Χμ, νομίζω ότι εννοεί ένα σωλήνα ξήρανσης, ο οποίος είναι φιλτραρισμένος με βαμβάκι και ξηραντικό, ώστε να μη συσσωρεύεται υγρασία, αλλά ξηρός αέρας.
UHBnZm90aw
YWqUD2FEnc

Λοιπόν, δεν γνωρίζω το βιβλίο, αλλά αυτό φαντάζομαι.
 

Remove

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 23, 2022
Messages
4
Reaction score
0
Points
1
είναι ο σωλήνας ξήρανσης διαφορετικός με τον προσαρμογέα κενού;
 

ACAB

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 27, 2022
Messages
291
Reaction score
167
Points
43
Πολλές εργαστηριακές συσκευές που διαθέτουν σύνδεση για αέρα ονομάζονται προσαρμογείς κενού.
Θα έλεγα ότι ο προσαρμογέας κενού είναι ένας ευρύς όρος, ένας σωλήνας ξήρανσης είναι σίγουρα ένας τύπος προσαρμογέα κενού, χρησιμοποιείται για την ξήρανση του αέρα που αναρροφάται, το αντίθετο δεν χρησιμοποιείται καθόλου. Στη συνέχεια, η χρήση βαμβακιού και ξηραντικού, που ταιριάζει ακριβώς σε ένα σωλήνα ξήρανσης.
 
Top