Χρειάζεστε πληροφορίες σχετικά με το NEP

Kuistot

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 23, 2022
Messages
5
Reaction score
2
Points
3
Γεια σας συνάδελφοι χημικοί και επιστήμονες.

Πειραματίζομαι επί του παρόντος στον εαυτό μου και με τη βοήθεια κάποιων φίλων και εθελοντών κάποια RCS που αγόρασα από ανθρώπους σε αυτή την ιστοσελίδα. Ο λόγος γι' αυτό είναι ότι λαχταρώ τη γνώση και για κάποιον σαν εμένα, η σκηνή των RCs είναι απολύτως συναρπαστική.
Καθώς άρχισα να πηγαίνω πιο μακριά από τα συνθετικά κανναβινοειδή και δοκίμασα κάποια γλυκιά NEP, προσπάθησα να συγκεντρώσω γνώσεις σχετικά με αυτό το προϊόν (καμία συνταγή, κανένα χημικό δεσμευτικό σχήμα ή οτιδήποτε άλλο δεν το θέλω, καθώς δεν σχεδιάζω προϊόν ούτε να το πουλήσω, καταλαβαίνω ότι οι άνθρωποι που έχουν αυτές τις πληροφορίες μπορούν να προτιμούν να τις κρατήσουν για τον εαυτό τους, απλά θέλω δεδομένα).

Εκείνη τη στιγμή μου ήρθε στο μυαλό, ότι υπάρχουν τόσο λίγες πληροφορίες για ορισμένα RCs (συμπεριλαμβανομένου αυτού) που η ιδέα να τα τεκμηριώσω ο ίδιος μεγάλωσε στο μυαλό μου, και αυτό άρχισα να κάνω. Έχω επί του παρόντος ένα έγγραφο με όλες τις πληροφορίες σχετικά με τις δοσολογίες, την ανοχή, τις επιδράσεις σε βραχυπρόθεσμες και μακροπρόθεσμες περιόδους, τους κανόνες ασφαλείας όλα αυτά σε 2 ROA, το σνιφάρισμα και το κάπνισμα (μόνο φύλλο, χρειάζομαι δεδομένα για το άτμισμα nep). Δεν θα βάλω αυτό το έγγραφο εδώ καθώς προς το παρόν θέλω να είναι όσο πιο ακριβές και πλήρες γίνεται. Και αισθάνομαι ότι δεν είναι.

Γι' αυτό ζητώ τη βοήθειά σας σήμερα.
Αν έχετε κάποια εμπειρία με αυτό το προϊόν ή πληροφορίες όπως ο τρόπος που επηρεάζει το σώμα και το μυαλό σας ή οτιδήποτε άλλο (και πάλι όχι συνταγή και τέτοια) μη διστάσετε να το μοιραστείτε εδώ ή ιδιωτικά, ό,τι μπορείτε να σκεφτείτε. Ακόμα και η πιο ασήμαντη λεπτομέρεια θα μπορούσε να βοηθήσει. Το ίδιο ισχύει και αν μπορείτε να παρέχετε μια αναφορά ταξιδιού, θα ήμουν πραγματικά ευγνώμων, καθώς αυτά είναι ένα πραγματικό χρυσωρυχείο πληροφοριών.
Όλα αυτά είναι για εκπαιδευτικούς σκοπούς προφανώς.

Ελπίζω να λάβω κάποιες απαντήσεις και σίγουρα θα δημοσιεύσω το έγγραφο όταν θα είμαι ευχαριστημένος με αυτό. Αν αυτό είναι πειστικό, σκοπεύω να το κάνω και με άλλους μη πολύ καλά γνωστούς RC, αυτό είναι το πρώτο.

Καλή σας μέρα :)
 

Dr.Mirakulix

Don't buy from me
Resident
Joined
May 14, 2023
Messages
25
Reaction score
19
Points
18
Η τελευταία μου κατανάλωση έγινε πριν από μερικά χρόνια, αλλά μπορώ να θυμηθώ αυτή την ουσία αρκετά έντονα:
  • Αποτελέσματα: Έχει ένα είδος "φιλικότερης" και λιγότερο επιθετικής ατμόσφαιρας από την κοκαΐνη και τις περισσότερες από τις άλλες πυροβαλερόνες,
  • Υποκειμενικά επηρεάζει αρκετά δραστικά τόσο τα επίπεδα ντοπαμίνης όσο και τα επίπεδα σεροτονίνης, αν και δεν θα μπορούσε να παρατηρηθεί πραγματική κατάρρευση όπως με άλλα έντονα ευφορητικά uppers
  • Παρενέργειες: ταχυκαρδία, αυξημένη αρτηριακή πίεση, παράνοια, σύγχυση, άγχος, παραισθήσεις, δυσκολίες στον ύπνο και το φαγητό, βρουξισμός, αυξημένη θερμοκρασία, ψυχαναγκαστική επαναχορήγηση/κατάποση/ψυχική εξάρτηση
  • Σίγουρα υπάρχει λαχτάρα, αλλά είναι ασθενέστερη/λιγότερο ακραία και διαβολική σε σύγκριση με άλλα ναρκωτικά από αυτή την κατηγορία ουσιών, με άλλα λόγια: μπορεί κατά κάποιο τρόπο να ελεγχθεί
  • Δοσολογία (ανεπαρκής): Η δοσολογία του ναρκωτικού μπορεί να είναι αρκετά υψηλή: 10-30 mg χωρίς ανοχή
  • διάρκεια της εμπειρίας χωρίς επαναχορήγηση: περίπου 1 1/2 - 2 ώρες, comedown πολύ περισσότερο εάν χρησιμοποιείται με μεγάλη δοσολογία / επαναχορήγηση
  • Σε αντίθεση με το πολύ σχεδόν συγγενές και χημικά σχεδόν πανομοιότυπο NEH και ορισμένες άλλες ισχυρές πυροβαλλερόνες, η επαναχορήγηση φέρνει πίσω την αρχική έξαρση και τα αποτελέσματα, χωρίς να καταλήγει ως ψυχικό και σωματικό ερείπιο, χωρίς ρίγος, εξαιρετικά χλωμό ή μπλε δέρμα από φρικτή αγγειοσύσπαση και χωρίς ψυχική κατάσταση μεταξύ εγκεφαλικού νεκρού και ακραίας παράνοιας μετά την πρώτη ή τη δεύτερη επαναχορήγηση
  • Δραστικές διαφορές στις επιδράσεις από προμηθευτή σε προμηθευτή και επίσης από παρτίδα σε παρτίδα

Ελπίζω να μπορώ να σας βοηθήσω με την έρευνά σας! :)
 

Kuistot

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 23, 2022
Messages
5
Reaction score
2
Points
3
Ευχαριστώ πολύ είμαι πραγματικά thanksfull.
Υπάρχουν πολλά πράγματα που είπατε που δεν ήξερα ούτε ένιωσα/έζησα από τον εαυτό μου, αυτό σίγουρα θα συμβάλει πολύ (ειδικά το κομμάτι της λαχτάρας νόμιζα ότι ήταν μόνο εγώ. Οι φίλοι μου δεν μπορούν να καταπολεμήσουν την επιθυμία). Όσο για το τρέμουλο (το ίδιο ισχύει και για το τρέμουλο) δεν το έχω δει ποτέ αυτό. Από το 3ο χτύπημα της ημέρας το σώμα μου τρέμει συνεχώς είναι φυσιολογικό ? Αν δεν είναι υπερβολικό να ρωτήσω θα ήθελα να μάθω αν θυμάστε κάποια αξιομνημόνευτη εμπειρία με αυτό το προϊόν και αν ναι είστε εντάξει να την μοιραστείτε ?
 
Top