Question Looking for a vendor Αγορά Nemesis

Theodormrl

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 10, 2022
Messages
7
Reaction score
10
Points
3
Γεια σε όλους
Υπάρχει κάποιος εδώ που να έχει εμπειρία με το Nemesis Marketplace; Ειδικά με τους προμηθευτές της ΕΕ;

Ευχαριστώ Theo:)
 

cubesquare

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 11, 2022
Messages
150
Reaction score
97
Points
28
Έχω παραγγείλει ένα σωρό πράγματα από εκεί.
Τις τελευταίες τρεις εβδομάδες έκανα 5 παραγγελίες στην εν λόγω αγορά, μόνο μία δεν έφτασε, μόνο δύο ήταν "εντός της χώρας" και μία από αυτές ήταν αυτή που δεν έφτασε.
Η υποστήριξη της αγοράς και η διαδικασία sipute είναι αρκετά αξιοπρεπής, δεν έχω χάσει χρήματα ακόμα.
Μέχρι στιγμής οι μεγάλοι πωλητές εκεί είναι οι ίδιοι πωλητές που θα βρείτε στη Black Pyramid, Tor Market και σε άλλους.
Η ταχύτητά τους δεν είναι φανταστική, αλλά τα φόρουμ τους είναι αρκετά αξιοπρεπή και κάνει για ωραίο outing των πωλητών με κακές επιδόσεις (καθώς και ένα μέρος για τους πωλητές να παρέχουν εξηγήσεις για κακή παράδοση κλπ). Είναι η αγαπημένη μου αγορά αυτή τη στιγμή.
 

shr00mz

Don't buy from me
Member
Joined
Oct 21, 2022
Messages
8
Reaction score
0
Points
1
heyy it shroomz nemesis market είναι ένα από τα αγαπημένα μου Πρόσφατα παρήγγειλα κάποια mdma από έναν καναδικό έμπορο που ονομάζεται flavour stop πουλάνε coke meth και mdma και στέλνουν παγκοσμίως ότι όλα ive παραγγείλαμε μέχρι στιγμής όμως
 

Mario2121

Don't buy from me
New Member
Language
🇬🇷
Joined
Dec 23, 2023
Messages
1
Reaction score
1
Points
3
Συγγνώμη για την καθυστέρηση, αλλά ξέρω ότι μόλις είδα το μήνυμά σας. Έχω bye από διάφορους προμηθευτές από τη νέμεση και δεν έχω πρόβλημα καθόλου. Μπορείτε να παραγγείλετε από το "tom and Jerry ", "breaking bad ", "popay"... Έχω κάνει παραγγελίες με αυτούς πάνω από 20 φορές και μόνο μία φορά παίρνω ένα reshiping για ένα χαμένο γράμμα.
 
Top