Νέος δικτυακός τόπος για τις Νεκρές Σταγόνες

KurtV989

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 13, 2024
Messages
120
Reaction score
86
Points
28
Κατασκευάζω έναν ιστότοπο για την τοποθεσία μου για το Dead Drops. Με τις εκλογές να πλησιάζουν έχω αναπτύξει ενδεχομένως ένα πολύ προσοδοφόρο σχέδιο. Θέλω να δοκιμάσω το στήσιμό μου με μια σελίδα δωρεάς που θα συνδέεται με ένα QRCode. Το σύστημα Dead Drop θα λειτουργεί με τον ίδιο τρόπο με αυτοκόλλητα QRCode, οπότε θέλω να τρέξω το σύστημα δωρεών μου ως δοκιμή του συστήματός μου.

Εξακολουθώ να ασχολούμαι με μαλακίες προβλήματα της βάσης δεδομένων που θα ξεπεράσω. Αυτό που ψάχνω για καθοδήγηση είναι η δημιουργία του API που θα συλλάβει τη χρεωστική/πιστωτική κάρτα, θα μετατρέψει σε btc και θα στείλει στο πορτοφόλι μου. Από τώρα ο μόνος τρόπος που μπορώ να σκεφτώ για να λειτουργήσει αυτό είναι να έχω μόνο μια διεύθυνση πορτοφολιού btc και να ελπίζω ότι οι άνθρωποι ξέρουν πώς να/έχουν ήδη crypto, το οποίο θα έκοβε ένα πολύ μεγάλο μέρος της βάσης μου έξω κάνοντας το σύστημα πιθανώς περισσότερο πρόβλημα από ό, τι αξίζει.

Οποιεσδήποτε προτάσεις; Έχει κάνει κανείς κάτι παρόμοιο; Κάτι plug-and-play θα ήταν υπέροχο αν υπάρχει.
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,706
Points
113
Deals
666
Σας προτείνω να περιμένετε λίγο. Έχουμε ήδη αναπτύξει μια αγορά όπου θα μπορείτε να πουλάτε νεκρά προϊόντα, να δίνετε παραγγελίες για παράδοση με courier. Οτιδήποτε. Τα έχουμε καλύψει όλα. Καλύτερα να επενδύσετε στο δικό σας εργαστήριο.
Θα ξεκινήσουμε αυτό το έργο φέτος.
 

prophet

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Mar 31, 2024
Messages
68
Reaction score
62
Points
18
Deals
13
Αυτό το έργο της αγοράς ακούγεται πολλά υποσχόμενο και ενδιαφέρον. Θα υπάρχει όμως εξυπηρέτηση σε ορισμένες αγροτικές περιοχές; Είμαι εκτός χάρτη, δεν είμαι πουθενά κοντά στις περιοχές HIDT σύμφωνα με τον τρέχοντα χάρτη, πράγμα που είναι καλό. Ζω επίσης κοντά σε πολλές μεγάλες πανεπιστημιακές πόλεις, αλλά συνήθως πράγματα όπως αυτό είναι χρήσιμα μόνο για τις μεγάλες πόλεις. Θα μπορέσει το πρόγραμμα να βοηθήσει σε περιοχές όπως η δική μου;
 

KurtV989

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 13, 2024
Messages
120
Reaction score
86
Points
28
Θα επικεντρωθώ στον απορροφητήρα μου προς το παρόν!
 

Acab1312

Don't buy from me
Resident
Language
🇩🇪
Joined
Sep 20, 2022
Messages
138
Reaction score
73
Points
28
Αυτό θα ήταν υπέροχο, ειδικά αν ήταν δυνατόν να λάβετε παραγγελίες από την Κίνα σε μεγαλύτερες ποσότητες.
 

KurtV989

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 13, 2024
Messages
120
Reaction score
86
Points
28
Το έχω ήδη πει και θα το ξαναπώ, Ευχαριστώ Reuters...!
 

prophet

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Mar 31, 2024
Messages
68
Reaction score
62
Points
18
Deals
13
Η ύπαρξη ενός ειδικού ατόμου ταχυμεταφορών σε ορισμένες περιοχές θα σας γλίτωνε από πολλά προβλήματα. Έχω 1 αγροτική επιλογή που έχω διαπιστώσει ότι λειτουργεί εξαιρετικά, ένας στενός μου φίλος είναι οδηγός παράδοσης της fedex με καθορισμένη διαδρομή. Όταν παραγγέλνεται ένα πακέτο βεβαιωνόμαστε ότι ο πωλητής χρησιμοποιεί τη fedex και δεδομένου ότι ο οδηγός μου γνωρίζει τα περισσότερα μέρη στη διαδρομή του επιλέγονται 2 ή 3 διευθύνσεις και ένα συγκεκριμένο όνομα που μόνο ο οδηγός γνωρίζει, Το πρωί που το πακέτο είναι στο φορτηγό θα δει το όνομα και τη διεύθυνση στον σαρωτή του. Τρέχει το δρομολόγιό του κανονικά και όταν φτάνει στην περιοχή σκανάρει το πακέτο ως παραδοτέο και μετά το βάζει στο κουτί του γεύματός του και το παίρνει σπίτι του μετά τη δουλειά. Ο φίλος μου πηγαίνει και το παραλαμβάνει. Η μόνη σύνδεση με οποιονδήποτε με αυτή τη μέθοδο είναι όταν η ετικέτα αποστολής/ταχυδρομικά τέλη, η οποία μπορεί να λυθεί με διάφορους τρόπους. Έχετε έναν φίλο που παραδίδει για ups, fed ex, ή κάποια άλλη υπηρεσία που είναι διαθέσιμη στην περιοχή σας, τότε αυτή μπορεί να είναι μια καλή μέθοδος αποστολής και παραλαβής
 
Top