• Willkommen im Germany Teil des Forums. Denken Sie daran, dass das Posten von Kontakten (Jabber, Telegram, Signal und andere) zu einem permanenten Verbot führen wird! Wenn Sie sich entscheiden, etwas zu kaufen oder zu verkaufen, ohne ein Treuhandkonto zu benutzen und Geld verlieren, können wir Ihnen nicht helfen.

Event να μην διαγραφεί δευτερόλεπτο!

dr.window

Don't buy from me
Resident
Language
🇩🇪
Joined
Jul 6, 2023
Messages
31
Reaction score
7
Points
8
Εντάξει, αυτό δεν ήταν η ωραία τέχνη για να διαγράψω το κείμενό μου :) Έχω οποιεσδήποτε ερωτήσεις σε αυτό το τμήμα. Καταλαβαίνω το κείμενό σας Heisenberg.... Μια μικρή ιδέα... η Γερμανία είναι...... σίγουρα άλλες χώρες πολύ μεγαλύτερες αλλά να το κάνει αμαρτία οι χώρες να διαιρεθούν; bspw.: Βερολίνο, Πότσνταμ, Ντρέσντεν, Κολωνία, usw.......

Ή μήπως δεν κατάλαβα καλά την ιδέα σας;

Η άλλη ομάδα είναι γερμανική; Δεν μπορεί κανείς να συνομιλεί στη μητρική του γλώσσα εκτός θέματος;
 

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
364
Reaction score
680
Points
93
Deals
65
Παρανοήσατε :)

Μετά την εισαγωγή του εμπορικού τμήματος για τις πωλήσεις μέσω ταχυδρομείου η διοίκηση εισήγαγε τώρα ένα νέο τμήμα για τις τοπικές πωλήσεις μέσω νεκρών σημείων
 

dr.window

Don't buy from me
Resident
Language
🇩🇪
Joined
Jul 6, 2023
Messages
31
Reaction score
7
Points
8
Thanks Bro ..i understood :) Ευχαριστώ
Όλα λειτουργούν έτσι τώρα;
So gar our Deals habe eben going great....nearly 😘
 

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
364
Reaction score
680
Points
93
Deals
65
Όλα καλά :) Νομίζω ότι θα έχετε μια έκπληξη με το επόμενο πακέτο σας!
 

dr.window

Don't buy from me
Resident
Language
🇩🇪
Joined
Jul 6, 2023
Messages
31
Reaction score
7
Points
8
Το παίρνω αυτό από τον φίλο του wordmwin ')
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,708
Points
113
Deals
666
Κύριοι. Αυτό το τμήμα δεν είναι μόνο για πώληση. Κάντε προτάσεις για το πώς μπορεί να βελτιωθεί το τμήμα. Επιλέξτε κάποιον που θα συντονίζει αυτό το τμήμα. Δημιουργήστε μια τοπική κοινότητα αγοραστών και πωλητών. Δεν μπορείτε να είστε επιτυχημένος πωλητής αν εργάζεστε σε όλο τον κόσμο και στέλνετε μόνο παραγγελίες λιανικής πώλησης. Όλες οι παραγγελίες λιανικής πρέπει να είναι τοπικές. Ο πελάτης θα πρέπει να παραλάβει αυτό που αγόρασε γρήγορα και να μην χρειάζεται να περιμένει εβδομάδες για την παραγγελία του.
 

dr.window

Don't buy from me
Resident
Language
🇩🇪
Joined
Jul 6, 2023
Messages
31
Reaction score
7
Points
8
Συμφωνώ μαζί σας.... η οργάνωση θα είναι δύσκολη... Είμαι νέος στο dnet αλλά έχω κάνει μόνο λίγες συμφωνίες μέχρι στιγμής αλλά ξέρω λίγα πράγματα για τα logistics.....
Ποια είναι η ιδέα σου εδώ?.πρέπει να υπάρχει κάποιος mod που έχει ένα σχέδιο και διανέμει πανελλαδικά? Τι πρέπει να πωλείται;

Υπάρχουν ακόμα μερικές ερωτήσεις.
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,708
Points
113
Deals
666
Ένας συντονιστής θα πρέπει να διατηρεί μια υγιή ατμόσφαιρα, να προσελκύει νέα μέλη όπου είναι δυνατόν, να επιβάλλει τους κανόνες και να βοηθά τους νεοεισερχόμενους.
 

dr.window

Don't buy from me
Resident
Language
🇩🇪
Joined
Jul 6, 2023
Messages
31
Reaction score
7
Points
8
Το καταλαβαίνω...η ομάδα είναι τόσο καλή όσο και ο mod....αλλά είναι για ιδιωτική πώληση κλπ. ή θα πρέπει τα προϊόντα να προέρχονται από το φόρουμ;
Πρέπει να κάνω κάποια έρευνα.:)
 

dr.window

Don't buy from me
Resident
Language
🇩🇪
Joined
Jul 6, 2023
Messages
31
Reaction score
7
Points
8
Ή μήπως όλες οι χώρες εδώ υποτίθεται ότι συνδέονται μεταξύ τους;
Δεν σας αρκεί το μεμονωμένο klexkerei; Από την εμπειρία μου, συνήθως πήγαινε καλά με τον συνάδελφό μου gordon
 

dr.window

Don't buy from me
Resident
Language
🇩🇪
Joined
Jul 6, 2023
Messages
31
Reaction score
7
Points
8
Θέμα αλλά εξαιρετικά συναρπαστικό
 
Top