• Willkommen im Germany Teil des Forums. Denken Sie daran, dass das Posten von Kontakten (Jabber, Telegram, Signal und andere) zu einem permanenten Verbot führen wird! Wenn Sie sich entscheiden, etwas zu kaufen oder zu verkaufen, ohne ein Treuhandkonto zu benutzen und Geld verlieren, können wir Ihnen nicht helfen.

Buy [OT] Συγκεκριμένες τραπεζικές δηλώσεις της Deutsche ή εσωτερικές

Conduct any deals through escrow or you will lose money!

opdeu

Don't buy from me
New Member
Joined
May 1, 2024
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Χρειάζομαι πλήρες ιστορικό συναλλαγών και τραπεζική κατάσταση του προηγούμενου έτους για δύο συγκεκριμένους τραπεζικούς λογαριασμούς στην Deutsche Bank για τους οποίους θα παρέχω IBAN.

Συγκεκριμένα η συναλλαγή θα θεωρηθεί ότι έχει γίνει εάν λάβω τα ακόλουθα έγγραφα για τους δύο προαναφερθέντες IBAN:
- Πλήρες ιστορικό συναλλαγών (από τη δημιουργία του λογαριασμού έως σήμερα)
- τραπεζική δήλωση του προηγούμενου έτους

Χρειάζομαι τις πραγματικές συναλλαγές και όχι μια πλαστή δήλωση.

Προαιρετικά: Θα πληρώσω ένα επιπλέον αν είστε σε θέση να μου δώσετε όλους τους λογαριασμούς της Deutsche Bank (μόνο IBAN) που συνδέονται με τους ίδιους ιδιοκτήτες των δύο αυτών IBAN.

Προκειμένου να επικυρώσω την ικανότητά σας να αποκτήσετε πρόσβαση στην τράπεζα θα πρέπει να παράσχετε κάποιες πληροφορίες που είμαι σε θέση να επαληθεύσω:
- Όνομα του ιδιοκτήτη και των δύο τραπεζικών λογαριασμών (εάν το όνομα δεν παρέχεται δεν υπάρχει συμφωνία).
- Μπορώ να επαληθεύσω κάποιες προηγούμενες συναλλαγές, ώστε να μπορώ να επικυρώσω ότι η εργασία έγινε σωστά. Θα σας πω περισσότερες λεπτομέρειες εάν αποδεχτείτε τη δουλειά.

Επικοινωνήστε μαζί μου με την τιμή σας αν μπορείτε να το κάνετε. Escrow μπορεί να χρησιμοποιηθεί.
 
Top