Η P2P(103-79-7) προσφέρει

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Πρόσφατα εμφανίστηκαν κάποιες προσφορές από προμηθευτές της Κίνας που πωλούν απευθείας P2P(103-79-7), τις βρήκα περίεργες επειδή, απ' όσο θυμάμαι, το CAS απαγορεύτηκε στην Κίνα από πολύ καιρό πριν, στην πραγματικότητα όλες οι νέες πρόδρομες ουσίες αναπτύχθηκαν για το λόγο αυτό.

Επικοινώνησα μαζί τους και συμπτωματικά, όπως φανταζόμουν, όλοι είχαν εξαντλήσει τα αποθέματα αυτού του CAS όταν οι προσφορές τους ήταν πρακτικά νέες, αλλά προσφέρθηκαν γρήγορα εναλλακτικές πρόδρομες ουσίες(5449,5413....)

Κατά τη γνώμη μου(πρακτικά βέβαιο) χρησιμοποιούν ανύπαρκτες προσφορές P2P ως αξίωση προσέλκυσης πελατών για να τους προσφέρουν τις πρόδρομες ουσίες αντί για το προϊόν της προσφοράς, αυτή είναι μια παλιά τεχνική πώλησης.
Νομίζω ότι δεν θα πρέπει να σπαταλάτε το χρόνο σας ρωτώντας για P2P σε αυτούς τους προμηθευτές, επειδή επιβεβαίωσα εκ νέου με τις πηγές μου ότι το 103-79-7 είναι απαγορευμένο στην Κίνα και ναι, πιθανώς κάποιοι προμηθευτές παίρνουν το ρίσκο και πωλούν απαγορευμένο CAS, αλλά σε αυτή την περίπτωση οι προμηθευτές είναι αναγνωρισμένοι κατασκευαστές και είναι αδύνατο να παράγουν και να πωλούν απαγορευμένο CAS εκεί, στην Κίνα υπάρχουν σοβαρές συνέπειες για αυτό και η επιχείρησή τους με πρόδρομες ουσίες είναι αρκετά μεγάλη για να βλάψει την πώληση ενός απαγορευμένου προϊόντος.

Εν πάση περιπτώσει, αυτή είναι απλώς η γνώμη μου και μπορεί να κάνω λάθος, απλά θέλω να εξοικονομήσω χαμένο χρόνο για άλλους χρήστες.
αν κάποιος καταφέρει να αγοράσει P2P απευθείας από αυτούς τους προμηθευτές στην Κίνα, παρακαλώ να το δημοσιεύσει, διότι θα ήταν τουλάχιστον περίεργο.
Ευχαριστώ.
 

Acidosis

Don't buy from me
Resident
Joined
May 31, 2022
Messages
209
Reaction score
143
Points
43
I,think the some.. Bro!!!
 

blackburn

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 18, 2022
Messages
103
Reaction score
48
Points
28
@btcboss2022 Ήρθα επίσης σε επαφή μαζί τους σχετικά με αυτό, όταν έλαβα την ίδια απάντηση ότι δεν υπάρχει απόθεμα και ότι θα αφαιρέσουν το προϊόν που περιλαμβάνεται στη λίστα...
 

HIGGS BOSSON

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
436
Reaction score
663
Points
93
Συνεργάζομαι με Κινέζους προμηθευτές για περισσότερα από 15 χρόνια. Δεν έχω συναντήσει ποτέ απαγορευμένες θέσεις προς πώληση από κανονικούς πωλητές.
Όλες οι αμφισβητήσιμες προσφορές είναι συνήθως απάτη.
 

catalyst4232

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 26, 2023
Messages
18
Reaction score
1
Points
3
Είναι η εφεδρίνη πλέον απαγορευμένο προϊόν στην Κίνα; Στην Ινδία;
 
View previous replies…

HIGGS BOSSON

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
436
Reaction score
663
Points
93
Η εφεδρίνη στην καθαρή της μορφή απαγορεύεται σε όλες τις χώρες που έχουν επικυρώσει τη Σύμβαση των Ηνωμένων Εθνών για τα ναρκωτικά. Όμως σε ορισμένες χώρες, όπως η Ινδία και το Μπαγκλαντές, είναι δυνατόν να προμηθευτείτε φάρμακα που περιέχουν εφεδρίνη. Τέτοιες πηγές δεν είναι κατάλληλες για σύνθεση μεγάλης κλίμακας, αλλά για μικρές ποσότητες είναι πολύ πιθανό να χρησιμοποιηθούν. Η παραγωγή μεθαμφεδρίνης δίνει ένα πλεονέκτημα με τη μορφή ενός D-ισομερούς.
 

catalyst4232

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 26, 2023
Messages
18
Reaction score
1
Points
3
Θα μου στείλετε Pm και θα μου υποδείξετε τη σωστή κατεύθυνση;
 

BevItUp

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 6, 2023
Messages
74
Reaction score
61
Points
18
Αναρωτιόμουν αν υπάρχουν προμηθευτές όπου θα μπορούσα να αγοράσω απλώς καθαρή εφεδρίνη / ψευδοεφεδρίνη, το ιώδιο και τον κόκκινο φώσφορο. Αντί να καθαρίζω χάπια και να ξύνω σπιρτόκουτα.

Η διαδρομή P2P είναι αρκετά μεγάλη δουλειά συγκριτικά, και θα πρέπει ακόμα να απομονώσετε το Dextro.
 

Mr Good Cat

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 6, 2023
Messages
281
Reaction score
112
Points
43
Ορισμένα φάρμακα που περιέχουν εφεδρίνη είναι επίσης διαθέσιμα στην Κίνα. Δωρεάν πώληση, χωρίς ιατρική συνταγή.
 

S1NTH3T1C

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 3, 2023
Messages
8
Reaction score
1
Points
3
Πού, και πώς να το μεταφέρετε στις ΗΠΑ χωρίς να τραβήξετε τα φρύδια;
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Φυσικά και είναι μπορώ να σας στείλω μια λίστα CAS και να δοκιμάσετε να τα αγοράσετε στην Κίνα και θα δείτε.
 

madmoney69

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 29, 2022
Messages
161
Reaction score
156
Points
43
Η Κίνα δεν είναι NL, παίρνετε θανατική ποινή ή ισόβια φυλάκιση για απαγορευμένες ουσίες
 

T0lek511

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 10, 2023
Messages
126
Reaction score
84
Points
28
Deals
1
Αυτό είναι τόσο αληθινό
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Άλλη μια ψεύτικη προσφορά:
http://bbzzzsvqcrqtki6umym6itiixfhni37ybtt7mkbjyxn2pgllzxf2qgyd.onion/resources/1-phenyl-2-propanone-phenylacetone-p2p-cas-103-79-7.2326/
 

Akashic

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 19, 2023
Messages
9
Reaction score
2
Points
3
Ναι, πήρα το ίδιο πριν από λίγο καιρό, το παλιό δόλωμα και η αλλαγή.
 
Top