Αίσθημα πανικού και seziure κάτω από υποκατάστατα καθινόνων

Whatabeautifulife

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Dec 16, 2022
Messages
8
Reaction score
3
Points
3
Πρώτα απ 'όλα δεν κάνω κατάχρηση διεγερτικών, αυτό θα είναι για 2 ουσίες a-PiHP και NEP, αυτές είναι οι λεπτομέρειες χρονοδιαγράμματος και δοσολογίας μου, όλα αυτά είναι σε ένα διάστημα περίπου 3 μηνών

Δεν έχω κανένα σοβαρό πρόβλημα υγείας ή δεν έχω διαγνωστεί με κάτι σοβαρό, αλλά ο πατέρας μου πέθανε από διαβήτη

προσωπικά παίρνω kratom με σιρόπι βήχα που περιέχει είτε DPH είτε Chlopheniramine melate, ξέρω ότι ακούγεται περίεργο για τη λήψη Kratom με σιρόπι βήχα, αλλά έτσι το καταναλώνει η χώρα μου, με κανονικό σιρόπι φρούτων μου δίνει πονοκέφαλο και ναυτία

1η φορά a-PiHP 50 mg από το στόμα αισθάνομαι την ευφορία

2η φορά a-PiHP 50 mg από το στόμα αισθάνθηκα την ευφορία και, στη συνέχεια, επαναχορήγηση πάρει λίγο δυσάρεστο αλλά πολύ ήπια πήρε επιδεινώθηκε κάθε φορά.

3η φορά NEP 50 mg από το στόμα και 30 mg ορθοπεδικά αισθάνθηκα μόνο για πρώτη φορά και η επαναχορήγηση μου έδωσε περισσότερη δυσφορία από την προηγούμενη φορά

4η φορά, 5η φορά, 6η φορά όλα πήγαν με δύο δόσεις αλλά μετά την 3η φορά καμία ευφορία καθόλου μόνο αυτά
Συμπτώματα
άγχος
κρίσεις πανικού
αίσθημα ότι πρόκειται να πάθω επιληπτική κρίση
Τρέμουλο
ήπιος καρδιακός παλμός
Ήπια ναυτία
Σφίξιμο στο στήθος (σπάνια)
Αισθητός δεξιός ώμος όχι επώδυνος, είναι σαν να ζείτε με βάρη και να πονάει και να κουράζεται.
αίσθημα λιποθυμίας και αίσθημα σαν να περιστρέφεστε και να καταρρέετε όπως όταν γέρνετε λόγω του ότι δεν κοιμάστε αρκετά


δεν έχει σημασία πόσες φορές το δοκιμάζω ανεξάρτητα από ROAs, δεν είναι καμία ευφορία ευτυχισμένα συναισθήματα για μένα μόνο αυτά τα συμπτώματα

Ξέρει κανείς τίποτα γι' αυτό;

Θα πρέπει να δοκιμάσω υποκατάστατα αμφεταμινών όπως το 3-MMA; Θα απαλλαγώ από τα προβλήματα;

Υ.Γ. Είμαι απλός άνθρωπος, όχι χημικός ή οτιδήποτε σχετικό με την επιστήμη.
Υ.Γ.2 όλα δεν ήταν ψεύτικα και προήλθαν από πολύ αξιόπιστο πωλητή
 

Paracelsus

Addictionist
Joined
Nov 23, 2021
Messages
218
Reaction score
224
Points
43
Χαιρετισμοί. Οι αναφερόμενες δοσολογίες μπορούν να θεωρηθούν υψηλές, και στην περίπτωση της ΝΕΠ, ακόμη και βαριές. Δεδομένης της χρήσης του Kratom, μπορεί να έχετε κάποια διασταυρούμενη ανοχή, αλλά δεν νομίζω ότι φτάνει σε τέτοιο βαθμό για τον οποίο θα πρέπει να παίρνετε τέτοιες δόσεις. Λαμβάνοντας υπόψη ότι έχετε σημειώσει ότι δεν κάνετε κατάχρηση διεγερτικών ουσιών. Προσπαθήστε να μειώσετε τις δόσεις και ξεκινήστε, για παράδειγμα, με 10-15 mg.
 

m924

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 28, 2022
Messages
29
Reaction score
17
Points
8
τα ντοπαμινεργικά διεγερτικά είναι γνωστό ότι προκαλούν άγχος, οι πυρροβαλερόνες(mdpv,a-pihp,apvp κ.λπ.) ακόμη περισσότερο. Για να είμαι ειλικρινής, θα σας συνιστούσα να στραφείτε σε άλλα διεγερτικά.
 
Top