πληρωμές

primitiveintelectual

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 12, 2022
Messages
88
Reaction score
91
Points
18
Ποια είναι η αρχή των πληρωμών;
Μου έστειλαν κρυπτογράφηση από αυτό το φόρουμ στο λογαριασμό μου σε μια ανώνυμη πλατφόρμα, στη συνέχεια ο λογαριασμός μου μπλοκαρίστηκε, δεν ήθελαν να δώσουν συγκεκριμένο λόγο, μου επέτρεψαν να μεταφέρω τα χρήματα στην τράπεζα.
Πιθανώς είδαν ότι η διεύθυνση από την οποία αποστέλλεται το κρυπτονόμισμα είναι στη μαύρη λίστα.
Πώς να το αποφύγετε;
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,709
Points
113
Deals
666
Υπάρχει μόνο ένας τρόπος - μην στέλνετε νομίσματα από το darknet σε πορτοφόλια με πολιτικές KYC.
 

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
364
Reaction score
680
Points
93
Deals
65
Θα σας συνιστούσα να μην λαμβάνετε ποτέ νομίσματα από παράνομες πηγές απευθείας σε ένα ανταλλακτήριο.

Μπορείτε πρώτα να τα λάβετε σε ένα hotwallet όπως το Trustwallet, το Metamask ή το Blockchain Wallet και στη συνέχεια να τα στείλετε μέσω ενός tumblr σε ένα άλλο hot wallet, από αυτό το τελευταίο hot wallet μπορείτε στη συνέχεια να στείλετε τα νομίσματα σε ένα ανταλλακτήριο.

Αλλά και πάλι δεν θα χρησιμοποιούσα ποτέ ένα ανταλλακτήριο στο όνομά σας για αυτό, θα μπορούσατε να χρησιμοποιήσετε ένα ανταλλακτήριο που αγοράζετε στο darkweb για περίπου 500$ - 1000$, μπορώ να σας βοηθήσω με αυτό! Έχουμε ακόμη και ανταλλαγές Binance
 
Top