Πιέσεις και σφραγίδες χαπιών

topdon223

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 27, 2022
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Γεια σας, είμαι ολοκαίνουργιος σε αυτόν τον ιστότοπο και ελπίζω ότι θα μπορούσα να λάβω κάποια χρήσιμη βοήθεια.

Ψάχνω να ξεκινήσω τη δική μου οργάνωση χαπιών XTC, αλλά δεν έχω ιδέα από πού να ξεκινήσω. Πρέπει να αποκτήσω μια αξιοπρεπή πρέσα χαπιών που μπορεί να κάνει παρτίδες περίπου 2-3k χαπιών τη φορά, μια σφραγίδα (δεν έχω ιδέα από πού θα τα πάρω αυτά) και ένα συνδετικό χάπι. Έχω κάνει έρευνα σχετικά με την πίεση και φαίνεται ότι μπορώ να χρησιμοποιήσω μόνο άμυλο καλαμποκιού και έναν παράγοντα κοπής όπως η ταχύτητα ή η βενζοκαΐνη ως επιπλέον πληρωτικό για να κρατήσω τα χάπια στερεά και να χρησιμοποιήσω λιγότερο MDMA (παρακαλώ, παρακαλώ διορθώστε με αν κάνω λάθος).
Αν κάποιος μπορεί να μου υποδείξει τη σωστή κατεύθυνση ως προς το πού μπορώ να πάρω μια πρέσα χαπιών κατάλληλη για αυτή τη λειτουργία χωρίς να σημαδευτεί ή να εντοπιστεί από μια εταιρεία που συνεργάζεται με τους ομοσπονδιακούς και πού πρέπει να παραγγείλω μία. Επίσης μια σφραγίδα χαπιών για το σχήμα του χαπιού και ένα συνδετικό μέσο για να παραμείνουν τα χάπια χάπια (προφανώς).
Αναμένω με ανυπομονησία τις απαντήσεις σας!
 

topdon223

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 27, 2022
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Πρέπει να αποσταλεί και στο Ηνωμένο Βασίλειο!
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,709
Points
113
Deals
666
Αν δεν ξέρετε από πού να ξεκινήσετε, είναι πολύ νωρίς για να μιλήσετε για ταμπλέτες.
Πρώτα, πρέπει να παράγετε την ίδια την ουσία. Ερευνήστε πολλά θέματα, όπως:

Σύνθεση του MDMA από πιπερονυλομεθυλοκετόνη (PMK) με φορμαμίδιο και LAH

Μέθοδος καθαρισμού MDMA/ecstasy

Σύνθεση MDMA μέσω Pt/H2 (μικρή κλίμακα)

Πλήρης σύνθεση MDMA από έλαιο sassafras


Εάν αναζητάτε απαντήσεις σε ερωτήσεις σχετικά με την ταμπλετοποίηση, διαβάστε αυτό:

Ταμπλετοποίηση

 
Last edited by a moderator:

madmoney69

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 29, 2022
Messages
161
Reaction score
156
Points
43
Θα σας συνιστούσα να αγοράσετε τον τύπο χαπιών (TDP5, κλπ.) από το alibaba. Το πωλούν. Απλά στείλτε το σε μέρη, όπως 2-3 διαφορετικές συσκευασίες, μη συναρμολογημένο και δεν θα υπάρχει καμία υποψία. Οι πωλητές της Κίνας δεν θα σας δημιουργήσουν κανένα πρόβλημα.
 

khundongdong

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 21, 2022
Messages
17
Reaction score
4
Points
3
Ξέρετε πώς φτιάχνονται τα δίχρωμα χάπια όπως αυτά που είχε ο dutchmasters;
 
Joined
Jul 25, 2021
Messages
193
Reaction score
296
Points
63
Αν θέλετε να δώσετε στα δισκία διαφορετικό χρώμα σε κάθε πλευρά, μπορείτε απλώς να εφαρμόσετε ένα φαρμακευτικό γάνωμα στα δισκία: ένα διάλυμα σελάκ σε αιθυλική αλκοόλη με μια χρωστική ουσία.
 

khundongdong

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 21, 2022
Messages
17
Reaction score
4
Points
3
υπάρχει κάποιος λόγος για τον οποίο κανένας άλλος παραγωγός δεν παράγει πια τα ίδια χάπια χορού Q; φαίνεται ότι πιάνουν υψηλότερες τιμές
 
Joined
Jul 25, 2021
Messages
193
Reaction score
296
Points
63
Νομίζω ότι αυτό είναι ένα τέχνασμα μάρκετινγκ για να καταστήσει το εμπορικό σήμα δύσκολο στην παραχάραξη. Σε κάθε περίπτωση, η παραγωγή δίχρωμων δισκίων απαιτεί περισσότερους πόρους από τα μονόχρωμα δισκία. Αλλά είναι πολύ πιθανό. Όταν το αναλύσατε, το χρώμα του Q Dance στο εσωτερικό του ήταν ομοιόμορφο ή δίχρωμο;
 

Doxi999

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 20, 2022
Messages
6
Reaction score
4
Points
3
Κάποια πρόταση για τα τέλεια δισκία ?
 

khundongdong

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 21, 2022
Messages
17
Reaction score
4
Points
3

βασικά έμοιαζαν με 2 χάπια κολλημένα μεταξύ τους
 

Burrissah

Don't buy from me
New Member
Joined
May 4, 2022
Messages
9
Reaction score
1
Points
3
Πολύς χρόνος και προσπάθεια αυτό είναι το μόνο που μπορώ να πω. Θα συναντήσετε ΠΟΛΛΑ προβλήματα! Αλλά όλα αυτά είναι μια καλή καμπύλη μάθησης. Θα χρειαστεί να προσαρμόσετε τα πληρωτικά και τα συνδετικά υλικά και τους παράγοντες ροής σας καθώς προχωράτε. Η θερμοκρασία δωματίου και η υγρασία έπαιξαν τεράστιο ρόλο με τα δικά μου. Είναι φθηνότερα αν φτιάξετε μόνοι σας το συνδετικό σας υλικό με όλα τα συστατικά. Διαφορετικά μπορώ να επιβεβαιώσω και να εγγυηθώ ιδιαίτερα για το firmapress . Μπορείτε να το αγοράσετε από την lfa. Έχει όλα όσα χρειάζεστε και όλα τα ρευστοποιητικά και τα σκληρυντικά που θα χρειαστούν τα δισκία σας. Είμαι μόνο νέος εδώ, αλλά ναι αυτό είναι κάτι που έχω αρκετές πληροφορίες σχετικά με αυτό. Μη διστάσετε να μου στείλετε ένα μήνυμα ηλεκτρονικού ταχυδρομείου, χαρούμενος να βοηθήσω όπου μπορώ.
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
730
Reaction score
1,021
Points
93
Στεατικό ασβέστιο ως μέσο ροής (<3% της συνολικής ποσότητας). Μικροκρυσταλλική κυτταρίνη ως συνδετικός παράγοντας. Για την επιτυχία, το κυριότερο είναι ότι όλοι οι παράγοντες (μέσο ροής, συνδετικός παράγοντας, χρωστική ουσία, κύριο προϊόν) είχαν τη μορφή των ίδιων κόκκων ή κρυστάλλων του ίδιου μεγέθους. Τότε τα δισκία θα σφραγίζονται εύκολα.
 
Top