Ροζ NASA 2C-B FUD στο Ηνωμένο Βασίλειο

cubesquare

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 11, 2022
Messages
150
Reaction score
97
Points
28
Υπάρχει κάποια FUD στο reddit σχετικά με το UK 2C-B που είναι σκατά ποιότητας, καθώς 6 εκατομμύρια χάπια αναμείχθηκαν κακώς, οπότε δεν υπάρχει ομοιόμορφη κατανομή του 2C-B στα χάπια.

Πλήρης μαλακία.

Ο ισχυρισμός είναι ότι 6-7 εκατομμύρια χάπια παρασκευάστηκαν με διαδικασία ανάμιξης μόνο 1 ώρας ενώ θα έπρεπε να είναι 24 και αυτό σημαίνει ότι απλά δεν υπάρχει εγγύηση ότι υπάρχει προϊόν στο χάπι σας.

7 εκατομμύρια χάπια θα απαιτούσαν 140Kg καθαρής 2C-B και ~1500Kg firmapress ή πληρωτικά/δεσμευτικά κλπ.

Αυτό δεν θα μπορούσε ΠΟΤΕ να κατασκευαστεί, να κατασκευαστεί, να συναρμολογηθεί και να πιεστεί με μία κίνηση.
Διάολε, θα ήθελα πολύ να δω το εργαστήριο που παράγει αυτή την ποσότητα 2C-B σε μία μόνο παρτίδα... Ναι, κάποιος θα μπορούσε να ΑΓΟΡΑΣΕΙ αυτή την ποσότητα καθαρού προϊόντος για να το πιέσει, αλλά ακόμη και μια πρέσα χαπιών και ένας αναμικτήρας που θα μπορούσε να πάρει αυτόν τον όγκο είναι εξαιρετικά ακριβός και πιθανότατα θα ήταν συνδεδεμένος με το εργαστήριο που παράγει τον εξοπλισμό. Πιο πιθανό είναι να παραχθούν πολύ μικρότερες παρτίδες από μικρότερο εξοπλισμό σε μια χρονική περίοδο, πράγμα που σημαίνει ότι το πρόβλημα αυτό δεν θα αφορά ολόκληρη τη σειρά των 6-7 εκατομμυρίων χαπιών που απομονώνονται στο Ηνωμένο Βασίλειο.

Έτσι, αν κατασκευάζετε ροζ NASA 2C-B και αναρωτιέστε γιατί οι πωλήσεις είναι πιο αργές (αμφιβάλλω αν αυτό έχει αντίκτυπο στον πραγματικό κόσμο), απλά να το γνωρίζετε αυτό.

DsBMmrQWXZ


Αν θέλετε να γελάσετε, διαβάστε μερικά από τα σχόλια στο reddit στη διεύθυνση
  • /r/2cb/comments/15zkyeg/dangerous_nasa_rockets/
  • /r/2cb/comments/15zns2p/uk_pink_nasas/
Άνθρωποι που λένε βλακείες όπως "ζύγισα το χάπι μου και ήταν 19mg, οπότε πιθανόν μόνο 12mg από αυτό ήταν 2C-B"
Οι άνθρωποι είναι χαζοί.
 

The Alchemist

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 7, 2023
Messages
45
Reaction score
25
Points
8
Πρόκειται για μια καλά αιτιολογημένη ανάρτηση. Εκτιμώ ότι αφιερώνετε χρόνο για να διαλύσετε τις ανοησίες με απλή λογική.

Υπήρχε μια χρυσή εποχή που τα RC ήταν απλώς όποια χημική ουσία υποτίθεται ότι ήταν και ερχόταν σε μια βαριά σφραγισμένη με κενό αέρος σακούλα μέσω ολλανδικών πωλητών clearnet. Τότε μπορούσες να πας στο darkweb και να είσαι σίγουρος ότι το LSD σου ήταν ακριβώς αυτό. Οι απατεώνες, τα φτηνά, άψυχα φλούδια που τροφοδοτούνται από τίποτα άλλο παρά από απληστία έχουν θέσει όλες τις οδούς των ναρκωτικών στο ίδιο επίπεδο με τα ναρκωτικά του δρόμου..... Και ακόμα και αυτά είναι χειρότερα από ποτέ!

Γαμώτο, μπορούσες να αγοράσεις μεθαμφεταμίνη στο δρόμο και να είσαι σίγουρος ότι ήταν μεθαμφεταμίνη επειδή ήταν το φθηνότερο δυνατό πράγμα που θα μπορούσε να είναι. Nbomes, fentalogues, κοκαΐνη κομμένη με αμφεταμίνες! Γιατί δεν μπορούμε απλά να κάνουμε τα ναρκωτικά που θέλουμε;

Και τώρα λεγεώνες παραπληροφόρησης; Η διαφθορά είναι βαθιά ριζωμένη και αρρωστημένη. Ο μόνος δρόμος προς τα εμπρός για μένα ήταν η αυτάρκεια. Πού είναι η εμπιστοσύνη;
 

testint

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 26, 2023
Messages
127
Reaction score
71
Points
28
Προσωπικά δεν μου αρέσει τίποτα σε μορφή χαπιού ξέρω ότι είναι για λόγους μάρκετινγκ και για να βγάλουν λεφτά υποθέτω απλά ένας γέρος που λέει στους ανθρώπους να μείνουν μακριά από το γκαζόν μου όταν λέω ότι δεν εμπιστεύομαι τα χάπια τον θυμάμαι πατημένο micro dots ίσως είμαι ακόμα όπλο ντροπαλός αλλά για τις πληροφορίες σου αδερφέ
 
Top