Σχεδιάζετε να αποκτήσετε σπόρους Khat (Cathinone και Cathine). Πώς θα το καλλιεργούσατε;

BlueDex

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Dec 5, 2022
Messages
65
Reaction score
26
Points
18
Σκοπεύω να αποκτήσω σπόρους Khat κάποια στιγμή στο μέλλον. Πώς θα το καλλιεργούσατε; Έχω ΔΕΠΥ και έχω κουραστεί να μην μπορώ να πάρω χημικά προϊόντα έρευνας ή φαρμακευτικά προϊόντα της γκρίζας αγοράς τον μισό χρόνο και να μην μπορώ να πάρω ούτε το ενεργειακό ποτό Monster ή τον καφέ όλη την ώρα. Κανείς δεν θέλει να μου δώσει δουλειά και ο γιατρός δεν δίνει δεκάρα για τη ΔΕΠΥ μου και λέει να μείνω στον καφέ και μετά όταν τελειώσει ο καφές ή το Monster, γίνομαι εγώ το τέρας. Πρέπει να καλλιεργήσω Khat. Επιπλέον, κανείς δεν θέλει να μου δώσει δουλειά και δεν υπάρχουν λεφτά για βιβλία αν ξαναπάω στο πανεπιστήμιο. Σίγουρα χρειάζομαι το Khat για προσωπική χρήση τουλάχιστον. Βαρέθηκα να μη μου δίνουν δουλειά. Χρειάζομαι Khat! Ίσως μπορέσω να βγάλω χρήματα από αυτό για να μπορέσω να αντέξω οικονομικά τα βιβλία του κολλεγίου και τα συμπληρώματα διατροφής και το γυμναστήριο και περισσότερο φαγητό. Είχε κανείς τύχη στην καλλιέργεια του Khat;
 

drN1mbis

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 28, 2024
Messages
13
Reaction score
12
Points
3
Το ενδημικό του φυτό στη χώρα μας.
Υγρασία.
Αμμώδες έδαφος.
Αλκαλικό ph
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Είχα έναν φίλο πριν από χρόνια στο Κεντάκι που είχε μερικά φυτά. m δεν συμπεριφερόταν καθόλου σαν να ήταν υψηλής συντήρησης. Χρειάζεται πολύς χρόνος και δύναμη θέλησης για να κάνεις έναν μεγάλο κήπο όμως γιατί θέλεις να μαζεύεις από αυτόν κάθε μέρα, αλλά πρέπει να αντισταθείς
 

Batwing

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 11, 2024
Messages
6
Reaction score
0
Points
1
Μόλις εγκατασταθούν αναπτύσσονται πολύ εύκολα, μπορεί να είναι δύσκολα από σπόρο, ήμουν αρκετά τυχερός ώστε να έχω πρόσβαση σε έναν κλώνο, οπότε δεν έχω δοκιμάσει ποτέ από σπόρο.
 

cybercom24

Don't buy from me
New Member
Language
🇺🇸
Joined
Aug 28, 2024
Messages
3
Reaction score
0
Points
1
τι κάνετε με αυτό μόλις αναπτυχθεί;
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
730
Reaction score
1,021
Points
93
Πείτε το στα παιδιά από την Υεμένη. Αν δεν είστε από εκεί, είναι καλύτερα να εξετάσετε τη συνθετική πορεία.
 
Top