• Bem-vindo à seção Brasil do fórum. Lembre-se de que postar contatos (jabber, telegram, signal e outros) resultará em banimento permanente! Se você decidir comprar ou vender algo sem usar o escrow e perder dinheiro, não poderemos ajudá-lo.

Rio de Janeiro Από το σημείο Α στο σημείο Β, χωρίς ερωτήσεις

mrhyde1889

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 15, 2024
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Γεια σας,
Εργάζομαι με logistics στη μητροπολιτική περιοχή του Ρίο ντε Τζανέιρο, Βραζιλία, μικρά φορτία (έως 1 κυβικό μέτρο). Εκτός από τα ανθρώπινα φορτία (νεκρά ή ζωντανά), μπορώ να μεταφέρω οτιδήποτε, δεν υπάρχουν ερωτήσεις, παρά μόνο εκείνες που σχετίζονται με την απαραίτητη φροντίδα με το υλικό. Τα ταξίδια σε άλλες τοποθεσίες μπορούν να αναλυθούν.
Υπάρχει κανείς εδώ που να χρειάζεται τέτοιου είδους υπηρεσίες;
 

TheWaterman

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 4, 2022
Messages
158
Reaction score
48
Points
28
Γαμώτο ναι λέτε ότι οτιδήποτε μπορείτε να αγοράσετε στη Βραζιλία μπορείτε να το παραδώσετε σε αυτούς;

Σε αυτή την περίπτωση χρειάζομαι 1000 λίτρα το μήνα που να στέλνονται στις ΗΠΑ, μπορείτε να το χειριστείτε αυτό; CAS. 96-48-0?
 

testint

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 26, 2023
Messages
123
Reaction score
67
Points
28
ΑΝ αυτό ήταν όντως έτσι, αυτό θα ήταν εκπληκτικά χρήσιμο ΑΛΛΑ ΚΑΙ πάλι ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ότι ήδη είναι πλούσιος άνθρωπος και δεν χρειάζεται να διαφημίζει τέτοιες υπηρεσίες ΑΛΛΑ και πάλι είμαι μια DEBBIE DOWNER
 

TheWaterman

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 4, 2022
Messages
158
Reaction score
48
Points
28
Λοιπόν, ήμουν σε πλήρη εξέλιξη με όλα τα κέρδη μου να επενδύονται σε περισσότερο προϊόν όταν ανέστειλαν το εμπόριο αυτού που χρειαζόμουν λόγω του trump, οπότε την πάτησα με τα χρήματά μου. Αλλά έχω πελατολόγιο που χτίστηκε πάνω από 20 χρόνια. Γιατί λέτε απίστευτα χρήσιμο.
 

testint

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 26, 2023
Messages
123
Reaction score
67
Points
28
θα αποτελούσε μια εξαιρετική προσθήκη σε κάθε οργανισμό ή άτομο για το θέμα αυτό . Απλά δεν έχω συνηθίσει να εντοπίζω μονόκερους στο ύπαιθρο
 

TheWaterman

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 4, 2022
Messages
158
Reaction score
48
Points
28
Εντάξει, λοιπόν, δεν ξέρω τι ήχο κάνει ένας μονόκερος, αλλά μπορώ να μας βγάλω πολλά λεφτά αν έχετε αυτό που χρειάζομαι. Πώς θα θέλατε να προχωρήσουμε;
 

TheWaterman

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 4, 2022
Messages
158
Reaction score
48
Points
28
Voce fala portugese Υποθέτω ότι έζησα για ένα διάστημα στη γουιάνια.
 
Top