Ισχύς του ADB-BUTINACA

malayboy

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 15, 2022
Messages
58
Reaction score
35
Points
18
Πήρα το ADB-BUTINACA από έναν πωλητή που είπε:


αλλά νόμιζα ότι η δραστικότητα του ADB-BUTINACA θα είναι ενεργή στην περιοχή των mg; Δοκιμάζω απευθείας σε γραμμάρια, χωρίς κανένα αποτέλεσμα, με εξαπάτησαν; ή υπάρχει στην πραγματικότητα ένας άλλος αριθμός CAS του ADB-BUTINACA με ισχυρή δραστικότητα;
 

Selassi

Don't buy from me
Resident
Joined
May 10, 2022
Messages
102
Reaction score
53
Points
28
Το ΔΥΣΤΥΧΩΣ δεν είναι στην περιοχή των γραμμαρίων.
Νομίζω ότι πεθαίνεις αν καταπιείς ένα γραμμάριο abd-b.
 

madmoney69

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 29, 2022
Messages
161
Reaction score
156
Points
43
Adbb καλό υλικό. Πιο αδύναμο από το 5cl αλλά κορυφαίο υλικό. Το MG θα σε φτιάξει.
 

malayboy

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 15, 2022
Messages
58
Reaction score
35
Points
18
Μόλις πήρα άλλο ένα γραμμάριο, τίποτα δεν συνέβη, υποθέτω ότι ο πωλητής της Κίνας πουλάει τώρα μόνο πράγματα χαμηλής ποιότητας
 

Selassi

Don't buy from me
Resident
Joined
May 10, 2022
Messages
102
Reaction score
53
Points
28
Λοιπόν πολλοί πωλητές που πωλούν κατώτερα πράγματα από την απαγόρευση
 

malayboy

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 15, 2022
Messages
58
Reaction score
35
Points
18
sigh.... θα το κάνουμε δικό μας
 

Selassi

Don't buy from me
Resident
Joined
May 10, 2022
Messages
102
Reaction score
53
Points
28
Ναι, καλύτερα να κάνετε τη δική σας σύνθεση, τότε θα ξέρετε τι έχετε
 

XenocodeRCE

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 29, 2022
Messages
11
Reaction score
2
Points
3
ακριβώς

επίσης θα πρέπει να σταματήσουμε να λέμε "το 6cl είναι πιο αδύναμο / το 4f abd είναι πιο δυνατό" κλπ όπως αυτά τα άτομα γιατί δεν υπάρχει αντικειμενική "δύναμη" ή κλίμακα, όλα είναι υποκειμενικές εμπειρίες. η ποιοτική του εξ ορισμού δεν υπάρχει κλίμακα, μόνο η ποσοτική είναι κλιμακούμενη
 

Selassi

Don't buy from me
Resident
Joined
May 10, 2022
Messages
102
Reaction score
53
Points
28
Λοιπόν tbh μερικά noids είναι def "πιο αδύναμα" από άλλα. Όλα συμπεριφέρονται ελαφρώς διαφορετικά όσον αφορά τη δραστηριότητα/συγγένεια του υποδοχέα.

Υπάρχει ένα πολύ ενδιαφέρον κομμάτι για τα συνθετικά noids εδώ:
http://bbzzzsvqcrqtki6umym6itiixfhni37ybtt7mkbjyxn2pgllzxf2qgyd.onion/threads/common-pathway-for-cannabinoids-syntheses.1484/
 

XenocodeRCE

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 29, 2022
Messages
11
Reaction score
2
Points
3
και πάλι πώς να το αποδείξουμε ? δεν υπάρχει αντικειμενική κλίμακα, αυτό είναι καθαρή εικασία. η σύνθεση είναι επιστήμη και η επιστήμη μπορεί να αποδείξει ή να διαψεύσει πράγματα, η υποκειμενική εμπειρία δεν μπορεί

όπως αναφέρθηκε προηγουμένως, ένα noid είναι αποτελεσματικό ή όχι. μερικές φορές καπνίζετε JWH και στη συνέχεια το σώμα σας χρειάζεται περισσότερο για να αισθανθείτε το ίδιο, οπότε αλλάζετε σε ABD FUBINACA ή οτιδήποτε άλλο και σκέφτεστε wow καθαρή μαγεία είναι το καλύτερο noid αλλά δεν είναι, είναι η συνήθεια.

η μόνη αντικειμενική κλίμακα στην επιστήμη για την ισχύ του noid είναι η ισχύς EC50 στους ίδιους τους υποδοχείς CB. αλλά δεδομένου ότι εκτός από το αν κάνετε τη σύνθεση μόνοι σας έχετε ως επί το πλείστον κιμωλία και ακαθαρσίες και σκουπίδια χημικών δεν μπορείτε πραγματικά να έχετε μια σωστή δοκιμή EC50
 

Selassi

Don't buy from me
Resident
Joined
May 10, 2022
Messages
102
Reaction score
53
Points
28
Ow yea yur defenitely right on this, experience-based information is very subjective.
 

XenocodeRCE

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 29, 2022
Messages
11
Reaction score
2
Points
3
 

malayboy

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 15, 2022
Messages
58
Reaction score
35
Points
18
λοιπόν, συμφώνησα ότι οι πληροφορίες που βασίζονται στην εμπειρία είναι πολύ υποκειμενικές και η ανοχή δημιουργείται πολύ γρήγορα, ανεξάρτητα από το φυσικό ή το συνθετικό
Αλλά τα αγαθά που λαμβάνονται είναι πολύ χαμηλά και μπορώ να πω ότι δεν υπάρχει καμία επίδραση καθόλου, δεν είμαι χρήστης ναρκωτικών και δεν άγγιξα μαριχουάνα ή άλλα πράγματα όπως χρόνια,
Ποτέ δεν άκουσα για το EC50 και έκανα κάποια έρευνα, θα ήθελα πολύ να εκτελέσω τη δοκιμή εάν ο πωλητής θα μπορούσε να συμβουλεύσει πώς, αλλά κοιτάζοντας γύρω σίγουρα κανείς δεν "ΤΡΩΕΙ" γραμμάρια σε ADB-BUTINACA όπως έκανα μόνο για να δοκιμάσω την ισχύ
 

PINTXPC88

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 20, 2022
Messages
22
Reaction score
9
Points
3
ανυπομονώ πολύ για το γεγονός ότι πολύ σύντομα θα ξεκινήσει εδώ μια αγορά συνθετικών κανναβινοειδών. Εξακολουθώ να αναρωτιέμαι γιατί δεν έχει συμβεί, παρόλο που υπάρχουν τόσοι πολλοί ειδικοί εδώ. Ένα ακόμη πράγμα, παρακαλώ να υποβάλλετε μόνο αξιόπιστους πωλητές επειδή εμπιστευόμαστε αυτό το φόρουμ και μου συμμορφώθηκε με το ότι δεν υπάρχουν νόμιμοι κινέζοι πωλητές σε αυτές τις μέρες
 

Charlenedelarosa

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 11, 2022
Messages
8
Reaction score
4
Points
3

Συμφωνώ απόλυτα ... η αγορά της Κίνας έχει πάει κάτω από το σωλήνα, iv έχουν εξαπατηθεί για χιλιάδες .. απλά δεν μπορούν να το κάνουν l όπως συνήθιζαν πάρα πολύ ..
Νομίζω ότι χρειαζόμαστε έναν κατάλογο πιστοποιημένων προμηθευτών εδώ. είναι σωστό, ο αριθμός των ειδικών σε αυτό το φόρουμ είναι τρελός... .

Μπορούμε να το κάνουμε να συμβεί;
 

malayboy

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 15, 2022
Messages
58
Reaction score
35
Points
18
Ορισμένοι από τους προμηθευτές της Κίνας εξακολουθούν να είναι ύποπτοι για την εγκυρότητα, εξακολουθώ να τους επικυρώνω επί του παρόντος, οποιαδήποτε ενημέρωση θα είναι στην ομάδα μου στη Μαλαισία
 

Charlenedelarosa

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 11, 2022
Messages
8
Reaction score
4
Points
3
Ψάχνω για έναν νόμιμο προμηθευτή με δυνατότητα μαζικών παραγγελιών. :D
 

flightrcs

Arested
Member
Joined
Jul 17, 2022
Messages
34
Reaction score
50
Points
18
Γεια σας , ADB μου Κίτρινο πυροτέχνημα του πυροτέχνημα ! Δημιουργούμε από τους εαυτούς μας απευθείας από την Κίνα Κύριες πρώτες ύλες , αλλά για την επιτυχία χρειάζεστε κάποιες γνώσεις φυσικά για συμβουλές και κόλπα μπορείτε να με ρωτήσετε , im εδώ για να συμβάλει σε αυτό το φόρουμ από τώρα και στο εξής , για οποιοδήποτε δείγμα ή ακόμα και παραγγελία μπορείτε επίσης να επικοινωνήσετε μαζί μου !

Ευχαριστώ εκ των προτέρων @TONI
 

flightrcs

Arested
Member
Joined
Jul 17, 2022
Messages
34
Reaction score
50
Points
18
Καλησπέρα, αδελφέ! ADB Ο βασιλιάς του! 5CL, έρχεται από πίσω! ADB Το χτυπάει σαν τρελό με χαμηλές δόσεις , θα πάτε για ύπνο αμέσως! Το 5CL είναι για τρελή ευφορία , αν τα αναμείξεις και τα δύο θα πας σε άλλο επίπεδο! Θα μπορούσα να σας στείλω ένα τεστ για να καταλάβετε τι εννοώ!

Ευχαριστώ εκ των προτέρων @Tony!
 

madmoney69

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 29, 2022
Messages
161
Reaction score
156
Points
43
Το 5CL είναι ισχυρότερο από το adbb νομίζω κατά 30% .
Αυτή ήταν η εμπειρία μου με το adbb και το 5cl πριν την απαγόρευση και τώρα με τα κιτ.
Παίρνετε καλύτερη αξία κάνοντας 5CL από το κιτ.
 
Top