Μετατροπή σκονών σε στερεά (οπιούχα)

dopeyfour

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 5, 2023
Messages
43
Reaction score
10
Points
8
Ζω λοιπόν ανάμεσα σε 2 μεγάλες υπαίθριες αγορές οπιούχων/φεντέδων. Στη μία αγορά το πράμα είναι βαριά κομμένο με ποικιλία ουσιών όπως ξυλαζίνη, βενζόλες, υπνωτικά dormin, μορφή κινίνης. Έρχεται σε μορφή σκόνης. Προφανώς υπάρχουν τόνοι κοπής αλλά ενισχύουν η μία την άλλη. Η άλλη αγορά, ppl αγοράζουν μόνο κομμάτια. 20 δολάρια κομμάτι με ένα χάπι dormin ή μισό γραμμάριο ή ολόκληρο γραμμάριο... έχοντας δοκιμάσει και τα δύο πιστεύω ότι είναι παρόμοια είμαι δραστικότητα. Η εικασία μου είναι ότι αγοράζουν fent προσθέτοντας περικοπές ή ηρωίνη ot nitazenes ή οτιδήποτε άλλο n στη συνέχεια με κάποιο τρόπο να το πάρει πίσω σε μια μορφή βράχου. Έχω ακούσει για μερικές μεθόδους που το κάνουν αυτό (προσθέτοντας cut) & με κάποιο τρόπο μετατρέποντας πίσω σε μορφή βράχου. Έχει κάποιος εμπειρία με αυτό & γνωρίζει έναν απλό τρόπο; Προφανώς οι πωλητές είναι καλύτερο να διατηρούνται όσο το δυνατόν πιο άκοπα, αλλά σε κάποιες περιοχές η προσθήκη συγκεκριμένων πραγμάτων είναι απαραίτητη για να παραμείνει ανταγωνιστικό......(κάποιος κάποτε πρότεινε να αναμειχθεί καλά και μετά να χρησιμοποιηθεί ισχυρή υδραυλική πρέσα ή να μπλοκαριστεί σε μια πόρτα). Δεν είμαι μηχανικά ικανός btw)
 
Top