Precs και άλλα χρήσιμα στοιχεία στην ΕΕ

Mr Good Cat

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 6, 2023
Messages
281
Reaction score
112
Points
43
Αγαπητοί όλοι,

Νομίζω ότι πολλοί από εμάς αναζητούν την ευκαιρία να αγοράσουν κάποια precs και αντιδραστήρια στην ΕΕ. Λαμβάνοντας υπόψη κάποιους τρελούς κανόνες ορισμένων χωρών, ακόμη και μια χημικά καθαρή ακετόνη μπορεί να είναι πρόβλημα να αγοραστεί.

Έτσι, σας προτείνω να καρφιτσώσετε το υποκατάστημα για την ανταλλαγή θετικών εμπειριών.

Μέχρι τώρα βρήκα μερικά καταστήματα στην Πολωνία, που πωλούν κάποια "ύποπτα" είδη εντελώς νόμιμα. Μερικά από αυτά είναι κατάλληλα μόνο για μένα, όσον αφορά τη γεωγραφική μου θέση, καθώς πωλούν μόνο σε όλη την Πολωνία. Άλλα πωλούν επίσης σε όλη την ΕΕ με λογικές τιμές.

Η ταπεινή μου συμβολή στον κοινό μας σκοπό:

1. warchem.pl - πωλεί τα περισσότερα από τα απαραίτητα αντιδραστήρια χωρίς ερωτήσεις.
Περιορισμοί: αποστολή μόνο σε όλη την Πολωνία. Μπορεί να είναι κατάλληλο για όσους ζουν στην PL, LT και DE.
Μπορείτε να επιλέξετε ως επιλογή παράδοσης τη μηχανή αποστολής δεμάτων InPost. Ο αριθμός κινητού τηλεφώνου της Πολωνίας απαιτείται από το κατάστημα για την καταχώρηση της αποστολής σας, αλλά μπορείτε να επινοήσετε οποιοδήποτε ψεύτικο - ο κωδικός πρόσβασης για το μηχάνημα δεμάτων θα φτάσει στο email σας.
Για τις επιλογές πληρωμής είναι διαθέσιμη η Blik, οπότε αν δεν έχετε μια ανώνυμη πιστωτική κάρτα, μπορείτε να βρείτε ένα ανταλλακτήριο χρημάτων που ανταλλάσσει το κρυπτονόμισμα σας με την απόδειξη πληρωμής Blik.

2. ichemia.pl - μεγάλο κατάστημα που πωλεί πολλά προϊόντα, μεταξύ των οποίων και 99,9% ακετόνη σε λογικές τιμές. Έχει τα ίδια χαρακτηριστικά με την Warchem, αλλά επίσης αποστέλλει σε όλη την ΕΕ. Έτσι, μπορείτε να αγοράσετε την παρτίδα της ακετόνης σας ακόμη και από τη Φινλανδία))))
 

cartelloszetas

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 23, 2023
Messages
33
Reaction score
28
Points
8
Αλλά u dont παραγγείλετε πολλά όπως 100l επειδή δεν στέλνουν όπως αυτό μόνο 5l max
 

Mr Good Cat

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 6, 2023
Messages
281
Reaction score
112
Points
43
ναι, διαφορετικοί άνθρωποι - διαφορετικές απαιτήσεις.
αλλά τα 5l δεν είναι πραγματικό όριο. φυσικά τα 100l θα είναι αμφισβητήσιμα, αλλά πήρα περίπου 15 kg μόλις πριν από μια εβδομάδα.
 

cartelloszetas

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 23, 2023
Messages
33
Reaction score
28
Points
8
Γνωρίζω ανθρώπους ΠΟΥ παίρνουν 1ton και η τιμή και η αποστολή τότε είναι ασφαλής και γρήγορη
 

Mr Good Cat

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 6, 2023
Messages
281
Reaction score
112
Points
43
Δεν γνωρίζω ανθρώπους που αγοράζουν 1 τόνο ακετόνης - είμαι χαλαρός... χαχαχα...
αλλά γνωρίζω τους ανθρώπους που αντιμετωπίζουν πρόβλημα να αγοράσουν 3-5 κιλά ακετόνης.
Ακριβώς, όπως είπα και πριν) είμαι χαλαρός))))
 

cartelloszetas

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 23, 2023
Messages
33
Reaction score
28
Points
8
Να είστε ασφαλείς. Like u say it
 

Attachments

  • yqPh7BMpGz.jpeg
    yqPh7BMpGz.jpeg
    335.2 KB · Views: 188
Top