Παρουσίαση, ευχαριστίες και αίτηση για πληροφορίες σχετικά με το cas:20320-59-6.

kwisspeed de Kelog's

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 2, 2023
Messages
14
Reaction score
1
Points
3
Γεια σας σε όλους.
Πρώτα απ 'όλα θέλω ειλικρινά να ευχαριστήσω τους ανθρώπους που δημιούργησαν αυτό το κόσμημα ή μάλλον αυτό το ορυχείο πληροφοριών τόσο πολύτιμο, αλλά και σε εκείνους που το κάνουν να ζει. μου είναι kwispeed, γαλλικά, αρχάριος + στη μέση της χημείας, αλλά αρχάριος παθιασμένος σοβαρός τελειομανής και υπεύθυνος. Πρόσφατα παρήγγειλα λάδι γλυκιδικού Bmk στο διαδίκτυο (υπόθεση: 20320-59-6), μετά από μια καθυστέρηση στην παραλαβή, ο πωλητής μου πρόσφερε ευγενικά εκτός από την παραγγελία μου για το λάδι, 1 κιλό σκόνη γλυκιδικού Bmk . (υπόθεση: 20320-59-6). Ο πωλητής μου κοινοποίησε επίσης τις διαδικασίες επεξεργασίας, οι οποίες θεωρώ ότι είναι είτε λανθασμένες είτε όχι οι σωστές ή οι καλύτερες. Έψαξα στο φόρουμ για ώρες χωρίς πραγματικά να βρω μια ακριβή απάντηση στα ερωτήματά μου, πολλές διαφορετικές απόψεις. Αυτός είναι ο λόγος για τον οποίο επιτρέπω στον εαυτό μου να έρθει σε σας, ο οποίος μέσω της εμπειρίας σας, νομίζω ότι θα είναι σε θέση να με βοηθήσει ή ακόμη και να με καθοδηγήσει σε αυτά τα στάδια της μετατροπής και να με κατευθύνει προς την καλύτερη μέθοδο που πρέπει να χρησιμοποιήσω προκειμένου να αποκτήσω μια θειική αμφεταμίνη της υψηλότερης δυνατής ποιότητας. σας ευχαριστώ εκ των προτέρων, σας ευχαριστώ που με διαβάζετε και σας εύχομαι επίσης ένα πολύ ευτυχισμένο νέο έτος 2023. σας ευχαριστώ και ανυπομονώ να σας διαβάσω. Kwispeed...

ΥΓ: παρακαλώ συγχωρέστε με για τα αγγλικά μου...
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,712
Points
113
Deals
666
Θα σας συγχωρήσουμε για τα αγγλικά σας, αλλά δεν θα σας συγχωρήσουμε για το έντονο κείμενο
 

kwisspeed de Kelog's

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 2, 2023
Messages
14
Reaction score
1
Points
3
Ουπς... Μόλις το είδα αυτό, δεν ήταν σκόπιμο και ζητώ συγγνώμη.
 

John_Jennings

Don't buy from me
Member
Joined
Dec 7, 2022
Messages
5
Reaction score
0
Points
1
Ναι, αν κάποιος πραγματικά ξέρει πώς να πάρει προϊόν από αυτό το "20320" id θα ενδιαφερόταν πολύ. Δηλαδή θα τους έστελνα λεφτά... Το 20320 είναι λάδι στο stp, άρα αυτό δεν μπορεί να είναι τέτοιο.
 

John_Jennings

Don't buy from me
Member
Joined
Dec 7, 2022
Messages
5
Reaction score
0
Points
1
Δεν είμαι σίγουρος γιατί σας παρέθεσε, αλλά απλώς έλεγα ότι ούτε εγώ μπορώ να κάνω αυτή τη σκόνη να δουλέψει.
 
Top