Question Πίεση χαλαρής κοκαΐνης πίσω στο μαργαριτάρι

thecrew

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 1, 2024
Messages
3
Reaction score
0
Points
1
Γεια σας παιδιά,

Έχω εισάγει χαλαρή καθαρή κοκαΐνη και im περίεργος πώς μπορώ να το πιέσω πίσω και να το κάνω να φαίνεται μαργαριτάρι και πάλι;

Ευχαριστώ!
 

craris100

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 4, 2023
Messages
56
Reaction score
34
Points
18
Πρέπει να καθαρίσετε το προϊόν.
Ο καλύτερος τρόπος είναι να φτιάξετε ξανά τη βάση και μετά να κάνετε HCl ανακρυστάλλωση πάνω σε εξάνιο και οξικό αιθυλεστέρα 3:2, θα χάσετε περίπου ένα 5%.
 

Dmitri329

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 15, 2023
Messages
15
Reaction score
10
Points
3
Ψεκάστε ομοιόμορφα με ακετόνη
Πιέστε το με υδρολικές πρέσες
Στεγνώστε σε φούρνο μικροκυμάτων προσέχοντας να μην το κάψετε
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Δεν έχω ακούσει ποτέ για κάποιον να πιέζει ένα τούβλο βασικής κοκαΐνης εκτός από το Περού της Βολιβίας και άλλα τέτοια. Σε αυτές τις περιοχές πωλούν μια ακατέργαστη πάστα κοκαΐνης που οι άνθρωποι καπνίζουν.
Επίσης, δεν έχω ακούσει ποτέ κανέναν να προτείνει ακετόνη. Η κοκαΐνη δεν διαλύεται στην ακετόνη οπότε είμαι επιφυλακτικός ότι θα κολλήσει πολύ καλά. Μην με πιστέψετε αλλά αν ήμουν εγώ στη θέση σας θα χρησιμοποιούσα νερό αλλά μόνο μια μικρή ποσότητα για να γίνει μια σκληρή πάστα και μετά θα την πίεζα. Θα ήμουν έτοιμος να πιάσω το νερό που μπορεί να διαρρεύσει.
 

Dmitri329

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 15, 2023
Messages
15
Reaction score
10
Points
3

Dmitri329

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 15, 2023
Messages
15
Reaction score
10
Points
3
Παίρνει κοκ που έχει γίνει σκόνη και προσπαθεί να το κάνει να μοιάζει και πάλι πρωτότυπο
 

ImSorry69

Don't buy from me
Member
Joined
Mar 10, 2024
Messages
6
Reaction score
2
Points
3
Μην χρησιμοποιείτε νερό όπως προτείνεται στο σπίτι lol.

Ψεκάστε με ασετόν. Πιέστε το μαζί όχι πολύ δυνατά γιατί αλλιώς θα είναι δύσκολο να σπάσει. Αφήστε το να παραμείνει στην πρέσα για 24 ώρες.

Βγάλτε το και στεγνώστε το είτε στον αέρα είτε σε χαμηλή χαμηλή θερμότητα + ανεμιστήρα και θα είναι σαν καινούργιο σε 24-48 ώρες.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Ακούστε τι συμβαίνει με το νερό. Η κοκαΐνη διαλύεται σε αυτό. Επειδή υπάρχουν παιδιά εδώ που δεν ξέρουν τίποτα, αυτό σημαίνει ότι διασπάται σε κοκαΐνη 1+ και cl-. Η κοκαΐνη 1+ είναι σχεδόν βασική κοκαΐνη, αλλά δεν είναι. Είναι βασική κοκαΐνη με ένα επιπλέον υδρογόνο. Αέριο υδρογόνο 1 πρωτόνιο και ένα ηλεκτρόνιο. Κοίτα αυτό έχει φορτίο. Αυτό σημαίνει το +: και το 1 σημαίνει ότι έχει ένα επιπλέον ηλεκτρόνιο. Ορίστε το πρώτο σας μάθημα χημείας. Τα ηλεκτρόνια περιστρέφονται γύρω από τους πυρήνες όπως ο δορυφόρος γύρω από τη γη. Όπως τα φεγγάρια η βαρύτητα έλκει τους ωκεανούς και δημιουργεί τις παλίρροιες. Η αδράνεια του 1 ηλεκτρονίου έλκει τον πυρήνα ενός ατόμου, καθιστώντας το ασταθές. Όμως... Αν υπήρχαν 2 φεγγάρια ή 2 ηλεκτρόνια, θα έλκονταν προς αντίθετες κατευθύνσεις και τότε οι παλίρροιες/η γη/τα άτομα θα ισορροπούσαν. Or.... σταθερό. Έτσι, τα ασταθή άτομα σίγουρα θα ήθελαν να πάρουν ένα ηλεκτρόνιο και να γίνουν σταθερά. Αυτό είναι η χημεία. Αυτό είναι η χημεία. Ανακάτεψε αυτό το πράγμα σε ασετόν. Δεν διαλύεται (καλά πολύ λίγο, 1g/100ml) και το εξατμίζουμε. Τι συνέβη; Δεν έγινε τίποτα, η σκόνη στέγνωσε. Ανακατέψτε το σε νερό. Τι συνέβη; Η κοκαΐνη διαλύθηκε και καθώς το νερό εξατμίστηκε. Τα ανιόντα άρπαξαν τα ηλεκτρόνια των κατιόντων. Στη χημεία αυτό το λένε ιοντικό δεσμό. Προχωρήστε και στεγνώστε τη σκόνη σας, εγώ θα ενώσω την κοκαΐνη μου ξανά. Δεν βάζεις ένα γραμμάριο σε ένα γαμημένο γαλόνι, βάζεις ένα γραμμάριο σε ένα χιλιοστό, γιατί αυτή είναι η διαλυτότητα του HCL της κοκαΐνης στο νερό. ΑΛΛΑ δεν χρησιμοποιείς τόσο νερό γιατί δεν έχεις καθαρή κοκαΐνη. Σκέψου ότι είναι 70% ίσως δοκιμάσεις 0,7ml/g.
Σειρά σου. Δεν λυπάμαι. 😗🙄
 

Wacd75

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 14, 2024
Messages
9
Reaction score
4
Points
3
Εδώ είναι το διάλυμα που ψεκάζετε λαμονιάκ χωρίς να το βρέξετε πολύ, το πιέζετε και το αφήνετε στον ήλιο. Δοκιμή και έγκριση
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Sal ammoniac? Χλωριούχο αμμώνιο; [Κοκαΐνη]H+ Cl- <----->Nh³+ Cl-=δεν υπάρχει πιθανή αντίδραση. Απλά το νερό είχε μια λειτουργία εδώ, εκτός από το ότι προσθέσατε λίγο δηλητήριο στην κοκαΐνη σας
 

loadingST

Don't buy from me
Resident
Language
🇧🇬
Joined
Sep 10, 2023
Messages
98
Reaction score
64
Points
18
Δοκιμάστε να χρησιμοποιήσετε νερό με μια σταγόνα βενζίνης σε αυτό,σε πλαστικό κουβά στεγνώσει σε owen at50-60C δοκιμαστεί και οι άνθρωποι actualy love βενζίνη κοκαΐνη
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Πιθανόν να το έκαναν. Θέλετε πραγματικά να δείτε ηλίθιους να χοροπηδούν από τη χαρά τους; Κόψτε αυτό το πράγμα με λίγη μεθαμφεταμίνη. Κάθε φορά που κάποιος εδώ γύρω μου λέει ότι έχει σπουδαία κοκαΐνη, έχει μέσα μεθαμφεταμίνη. Εγώ θα έλεγα, αν θέλουν να ξεσαλώσουν, βάλτε λίγη λεβαμισόλη μέσα, μεταβολίζεται σε αμφεταμίνη και αμινορέξ ακριβώς την ώρα που θα φύγει η κοκαΐνη, αλλά γαμάει τους ανθρώπους σωματικά.
 

loadingST

Don't buy from me
Resident
Language
🇧🇬
Joined
Sep 10, 2023
Messages
98
Reaction score
64
Points
18
Ή θέλετε να γίνουν τόσο εθισμένοι Βάλτε 2-3% heroin.hcl σε αυτό κακό σκατά
 
Top