Πρωτονιταζένιο, μετονιταζένιο & Ν-δεσεθυλοϊσοτονιταζένιο

Chuan

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 3, 2023
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Έχω βρει έναν καλό προμηθευτή στο διαδίκτυο και για τις 3 αυτές χημικές ουσίες και λαμβάνω 3-4 δείγματα από μερικούς από αυτούς δωρεάν, κάτι που είναι τρελό να το σκέφτομαι.

Μπορεί κάποιος να μοιραστεί πληροφορίες ώστε να μην καταλήξω σε υπερβολική δόση, απλά θέλω να ξέρω τον καλύτερο δυνατό τρόπο για να δοσολογώ αυτές τις χημικές ουσίες κάθε τόσο. Είμαι σε Suboxone 8 έως 16mg την ημέρα. Είμαι βέβαιος ότι θα βοηθήσει λίγο από την άποψη ότι αυτά είναι ισχυρά, για να αντιδράσουν κατά κάποιο τρόπο. Ξέρω ότι αυτές οι ερωτήσεις γίνονται συχνά, αλλά οι απαντήσεις ποικίλλουν.

Σκοπεύω να φτιάξω κάποιο είδος διαλύματος και στη συνέχεια να το σνιφάρουν και τελικά να προσπαθήσω να κάνω IV λίγο από το διάλυμα.

Κάθε ιδέα είναι ευπρόσδεκτη ή λόγια σοφίας από την κοινότητα.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Q0RUBxeMNS
Q0RUBxeMNS
Q0RUBxeMNS
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Έτσι, το ec50 αντιπροσωπεύει το 50% του πλήρους δυναμικού του αγωνιστή. Μπορείτε να το συγκρίνετε με το Fenton/ μορφίνη, να το κάνετε κλάσμα και στη συνέχεια να το μετατρέψετε σε δεκαδικό αριθμό και να χρησιμοποιήσετε αυτόν τον αριθμό ως πολλαπλασιαστή μιας δόσης φεντανύλης που θα παίρνατε και να πάρετε ένα πρόχειρο συμπέρασμα
 

Brain

Expert Pharmacologist
Joined
Jul 6, 2021
Messages
240
Reaction score
270
Points
63
Γεια σας!
Παρακαλώ γράψτε συγκεκριμένα τα ονόματα των ψυχοδραστικών ουσιών που θέλετε να χρησιμοποιήσετε, καθώς και τον ακριβή τρόπο με τον οποίο θέλετε να τις χρησιμοποιήσετε.
Είμαι στην ευχάριστη θέση να μιλήσω για ασφαλείς δόσεις και να εξηγήσω τα πάντα
 

lilred1227

Don't buy from me
Member
Joined
Nov 15, 2023
Messages
2
Reaction score
1
Points
3
Πρέπει πραγματικά να βρω έναν μεγάλο πωλητή που είναι συνεπής και δεν είναι απάτη παρακαλώ dm me
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Νομίζω ότι αυτές οι χημικές ουσίες απαγορεύεται να αγοράζονται πωλούνται ή να ανταλλάσσονται σε αυτόν τον ιστότοπο. Αυτό θα με έκανε να θέλω να το σκεφτώ περισσότερο από δύο φορές για να μπλέξω μαζί τους. Θα στενοχωρήσεις πολύ τη μαμά σου, τη γυναίκα σου και τα παιδιά σου όταν πεθάνεις.
 
View previous replies…

CryoThio

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 7, 2023
Messages
201
Reaction score
65
Points
28
Γνωρίζετε πότε πραγματοποιήθηκε αυτή η απαγόρευση; Γιατί είμαι 99% σίγουρος ότι έχω δει πωλητές εδώ μέσα να το προσφέρουν στο παρελθόν, ή σε άλλες ζώνες. Θα μπορούσε να έχει αλλάξει από την τελευταία φορά που κοίταξα όμως.
 

CryoThio

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 7, 2023
Messages
201
Reaction score
65
Points
28
Ναι. Προσφέρεται τουλάχιστον από τον Precursor-supplier στη σελίδα των πωλητών χημικών προϊόντων.
 

Cranston

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 20, 2023
Messages
76
Reaction score
44
Points
18
Είναι η απαγόρευση ο σωστός τρόπος;
Ο κίνδυνος προέρχεται πρώτα από τον χρήστη και όχι από την ουσία.
 

Paracelsus

Addictionist
Joined
Nov 23, 2021
Messages
198
Reaction score
201
Points
43
OP. πώς είσαι;
 

Marc-BenzoScam

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 1, 2023
Messages
8
Reaction score
3
Points
3
Γεια σας, γνωρίζει κανείς εδώ τι χρησιμοποιούν οι πρέσες για να κάνουν τα Μ30 τους καπνιστά; Μήπως είναι κάποιο από τα ζενέ;
 

Cranston

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 20, 2023
Messages
76
Reaction score
44
Points
18
Απλώς μια ιδέα: Εάν δεν έχετε ιδέα πώς να δοσολογήσετε τα φάρμακά σας π.χ. παρασκευάζοντας ένα διάλυμα, δεν μπορείτε να ξεκινήσετε με τέτοιες ουσίες.
 
Top