Ψιλοκίνη από DMT

Octopusssss

Don't buy from me
Resident
Language
🇵🇱
Joined
Jul 20, 2022
Messages
31
Reaction score
13
Points
8
Γεια σας φίλοι. Ενδιαφέρομαι για την εύκολη και φθηνή μετατροπή της DMT σε ψιλοκίνη. Διάβασα όλες αυτές τις πληροφορίες και δοκίμασα αυτή τη σύνθεση αλλά δεν πήρα τα καλά αποτελέσματα. Χρησιμοποιούσα DMT ελεύθερης βάσης.

https://www.reddit.com/r/TheeHive/comments/k72yro

Δοκίμασε κάποιος αυτή τη μέθοδο; Ίσως υπάρχει κάπου κάποια περιγραφή ή φωτογραφίες; Μπορεί κάποιος να με βοηθήσει με πληροφορίες ή ίσως μπορώ να πληρώσω κάποιον με escrow για αυτή την εργασία με φωτογραφίες με όλα τα βήματα;

Νομίζω ότι η τιμή των πρόδρομων ουσιών για την ψιλοκίνη και την ψιλοκυβίνη είναι τόσο υψηλή που η σύνθεση από DMT θα είναι η καλύτερη επιλογή.

Αν υπάρχει κάποιος επαγγελματίας χημικός μπορώ να πληρώσω για βοήθεια με αυτή τη σύνθεση (μόνο με escrow)

Παρακαλώ βοηθήστε
 
Last edited:

CCL4 huffer

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 19, 2024
Messages
73
Reaction score
26
Points
18
Δεν το δοκίμασα, αλλά θυμάμαι ότι διάβασα κάπου ότι η ελεύθερη βάση της ψιλοκίνης δεν είναι σταθερή στον αέρα, οπότε μάλλον θα πρέπει να κάνετε το όλο πράγμα κάτω από αδρανή ατμόσφαιρα.
 

Octopusssss

Don't buy from me
Resident
Language
🇵🇱
Joined
Jul 20, 2022
Messages
31
Reaction score
13
Points
8
Το αργό δεν αποτελεί πρόβλημα. Χρειάζομαι κάποιον που θα μου δείξει βήμα προς βήμα πώς να το κάνω. Δεν έχω επιτυχία σε αυτή τη σύνθεση και δεν ξέρω γιατί.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Μπα, το χλωρίδιο Psilocin δεν είναι σταθερό σε ένα βάζο στο παράθυρό σας, αλλά σε ένα σκοτεινό βάζο σε έναν βαθύ καταψύκτη 5 χρόνια δεν θα ήταν τίποτα. Η Ψιλοκίνη από τη φύση της είναι μια βάση, το άλας είναι η Ψιλοκυβίνη (ένα φωσφορικό άλας). αλλά άλλα άλατα δεν παίρνουν ωραία ονόματα επειδή δεν εμφανίζονται στη φύση'. Ψιλοχλωρίδιο. Όχι. Ψιλο....κιτρικό. Νομίζω ότι ναι, το όνομα ταιριάζει ούτως ή άλλως.
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
514
Reaction score
278
Points
63
αυτό μπορεί να επιτευχθεί από το ένζυμο του μύκητα, την 4-ειδική υδροξυλάση της τρυπταμίνης. Η συμβατική χημεία θα ήταν αναποτελεσματική, ακόμη και αν η επιτυχία είναι το τελικό αποτέλεσμα (θα χρειαζόταν πολύ μεγάλη προσπάθεια για μια μικρή ποσότητα).
 
Top