• Welcome to the US section of the forum. Remember that posting contacts (jabber, telegram, signal and others) will result in a permanent ban! If you decide to buy or sell something without using escrow and lose money, we can't help you.

Breaking Bad Δημόσια [ΗΠΑ] Ομάδα κοινότητας BB στο Messenger Element

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,706
Points
113
Deals
666
 

captain

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Oct 19, 2023
Messages
22
Reaction score
6
Points
3
γιατί; κάντε κλικ στο join, αλλά συνεχίστε να φορτώνετε

OihlRN5ZuU

0OyVB65TM7
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,706
Points
113
Deals
666
Υποθέτω ότι ο λόγος είναι ότι ο λογαριασμός σας δεν έχει δημιουργηθεί στον διακομιστή μας (element.bbgate.com)
 

PseudoMicroGravity

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 28, 2023
Messages
39
Reaction score
35
Points
18
Γεια σας συνάδελφοι με έδρα τις ΗΠΑ, μέλη της BB!!! Πώς τα πάτε όλοι σήμερα; Είμαι περίεργος να μάθω ποιοι όλοι έχουν την έδρα τους στις ΗΠΑ, οπότε καθώς φιλτράρετε εδώ, παρακαλώ αφιερώστε λίγο από το χρόνο σας και πείτε, "Γεια σας!!!.. Θα ήταν ωραίο να συγκεντρώσουμε μια ομάδα ομοϊδεατών που ξέρω ότι είναι ντόπιοι για ανταλλαγή μηνυμάτων και ακόμη και για πιθανή μελλοντική συνεργασία σε έργα που μπορεί να μας ενδιαφέρουν! Ανυπομονώ να ακούσω από όλους!!!

Ειρήνη, αγάπη και να είστε ασφαλείς εκεί έξω!

Pseudomicrogravity-
 
View previous replies…

TheWaterman

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 4, 2022
Messages
158
Reaction score
48
Points
28
Βρίσκομαι στις δυτικές ΗΠΑ.
 

PseudoMicroGravity

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 28, 2023
Messages
39
Reaction score
35
Points
18
Γεια σου Waterman, είμαι στην Οκλαχόμα! Χάρηκα για τη γνωριμία! Τι είδους φάρμακα χρησιμοποιείς, πουλάς κ.λπ.;
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
Βρίσκομαι στα 48 χαμηλότερα
 

jessejames122669

See my products
Seller
Joined
Aug 14, 2023
Messages
48
Solutions
1
Reaction score
40
Points
18
Deals
3
Έχω την έδρα μου στις ΗΠΑ.
Midwest
Από τη δυτική ακτή, το Κάλι και το Σιάτλ.
Ζω μεσοδυτικά τώρα
 

PseudoMicroGravity

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 28, 2023
Messages
39
Reaction score
35
Points
18
Γεια σου Τζέσι Τζέιντς, κι εγώ είμαι στην Οκλαχόμα. Χάρηκα για τη γνωριμία! Τι είδους ναρκωτικά χρησιμοποιείς, φτιάχνεις ή πουλάς; Ποιο είναι το αγαπημένο σου ναρκωτικό;
 
View previous replies…

jessejames122669

See my products
Seller
Joined
Aug 14, 2023
Messages
48
Solutions
1
Reaction score
40
Points
18
Deals
3
Γεια σας!
Μόλις είδα ότι δεν μπορούμε να πούμε όπου έχουμε άλλες μορφές επικοινωνίας. Χαίρομαι που το είδα γιατί θα το είχα κάνει χωρίς να το σκεφτώ. Έχω τα στοιχεία μου στην αγγελία μου. αν θέλετε να μιλήσουμε χωρίς αυτό το περιβάλλον. Θα απαιτήσω πάντα τη χρήση escrow εδώ στο bb, αλλά μισώ την αποστολή μηνυμάτων
 

PseudoMicroGravity

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 28, 2023
Messages
39
Reaction score
35
Points
18
Για να δω λοιπόν αν σας καταλαβαίνω σωστά, αγοράσατε όλες αυτές τις πρόδρομες ουσίες και κάψατε την πλειονότητά τους μαθαίνοντας να φτιάχνετε MDMA; Και πιστεύετε ότι ξέρετε τι κάνετε τώρα και θα είχατε καλύτερα αποτελέσματα; Είχατε μόνο μια επιτυχημένη σύνθεση; Και αυτή έδωσε μερικές ουγκιές καλό MDMA; Το έχω καταλάβει αυτό; Γαμώτο, ακούγομαι σαν να γίνομαι μαλάκας όταν τα διαβάζω αυτά, αλλά στην πραγματικότητα δεν είμαι! Απλά διευκρινίζω αν κατάλαβα τι μου είπατε. Σίγουρα θαυμάζω την αποφασιστικότητα και το στυλ σας! Φίλε, είσαι φοβερός!
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Είχε κανείς επιτυχία με την ένταξή του σε αυτή την ομάδα; Προσπάθησα πολλές φορές χρησιμοποιώντας κάθε πιθανό συνδυασμό ορολογίας και λαμβάνω μόνο το σφάλμα 400. Έχω διαβάσει κάθε σελίδα βοήθειας και κάθε οδηγία. Αν επιτρέψω τη δημιουργία λογαριασμού στον προεπιλεγμένο διακομιστή, δεν βρίσκει την ομάδα ή τον διακομιστή, αλλά αν προσπαθήσω να χρησιμοποιήσω element.bbgate.com , element.bbgate.onion , #usa-bb-forum: element.bbgate.com ect. Παίρνω σφάλμα 400
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,706
Points
113
Deals
666
Ενημερώστε με για τον σύνδεσμο του προφίλ σας στο Element και θα σας προσθέσω.
 
View previous replies…

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,706
Points
113
Deals
666
Το προφίλ σας δεν δημιουργήθηκε στον διακομιστή μας, οπότε δεν μπορείτε να μπείτε στις ομάδες μας.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Προσπάθησα να φτιάξω ένα στον διακομιστή σας, αλλά δεν βρίσκεται όταν το αναζητώ. Τι πρέπει να βάλω εδώ;
ZGs3g9Fl7n
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
Λαμβάνω αυτό
Δεν είναι δυνατή η πρόσβαση στον οικιακό διακομιστή
Βεβαιωθείτε ότι έχετε σταθερή σύνδεση στο διαδίκτυο ή επικοινωνήστε με τον διαχειριστή του διακομιστή
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
Δεν πειράζει, μπήκα μέσα!!! Φοβερό!
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Έτσι, όλοι. Εάν λαμβάνετε το σφάλμα http 400, πιθανώς πρέπει να καθαρίσετε την προσωρινή μνήμη DNS. Αυτό ήταν που λειτούργησε για μένα, όπως και να έχει.
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
Λέει σε κανέναν άλλον ότι δεν έχει άδεια να δημοσιεύει στον πίνακα των ΗΠΑ; Είχα κάποιον εκεί που έλεγε ότι κανείς δεν είχε άδεια, αλλά εγώ φαίνεται να μπορώ να δημοσιεύσω;
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
69C5ZeIP2J

Αναφέρομαι συγκεκριμένα σε αυτόν τον πίνακα. Δεν έχετε δημοσιεύσει σε αυτό και ούτε και κανένας άλλος εκτός από τον Χάιζενμπεργκ. Αναφέρομαι σε αυτό το φόρουμ για τις ΗΠΑ. Γαμώτο περίεργο, πήγα να πάρω μια καλύτερη εικόνα, που έδειχνε που λέει ότι δεν έχω άδεια να ποστάρω, και αυτή η σελίδα έχει εξαφανιστεί και το #US-bbgate. Το φόρουμ ανοίγει σε 3 υποφόρουμ , κανόνες, επικοινωνία για οποιοδήποτε θέμα και απάντηση ερωτήσεων αλληλοβοήθεια. Πριν από 2 λεπτά άνοιξε στο στιγμιότυπο όπου δεν υπάρχουν αναρτήσεις. Ναρκωτικά. Πολλά από αυτά υποθέτω. Ή το φαινόμενο Μαντέλα. 🤷
 
  • Like
Reactions: vis

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
Ναι, αυτό με έχει μπερδέψει σχετικά με το τι πρέπει να κάνω γι' αυτό, αν υπάρχει κάτι τέτοιο
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Σκέφτομαι να περιμένετε μια ή δύο ημέρες. Φαίνεται ότι ένα άτομο συμμετέχει στην ομάδα και στη συνέχεια ένας διαχειριστής εγκρίνει τη δυνατότητά σας να δημοσιεύετε. Αυτό φαίνεται να συνέβη και στη δική μου περίπτωση. Εγώ μπήκα στην ομάδα και δεν είχα την άδεια να δημοσιεύω και δεν μπορούσα να δω πραγματικά καμία δημοσίευση. Αλλά την επόμενη μέρα άλλαξε. Ίσως αν μέχρι αύριο το απόγευμα δεν έχει αλλάξει, θα πρέπει να απευθυνθείς, αλλά νομίζω ότι θα αλλάξει
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
Εντάξει, σας ευχαριστώ!
 
Top