• Bienvenido a la parte española del foro. ¡Recuerda que publicar tus contactos (Jabber, Telegram, Signal, etc.) resultará en un baneo permanente! Si decides comprar o vender algo sin usar una cuenta escrow y pierdes dinero, no podremos ayudarte.

DMT Ότι ένα ταξίδι Dmt χωρίς τη λήψη Dmt,το πτερ του Dmt.OjO Spoilers Γιατί συνθέτουν Trip καλύτερα από afentas

Que!

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 25, 2024
Messages
10
Reaction score
5
Points
3
Κρίμα που δεν μπορούμε να αλληλεπιδράσουμε με τους Μεξικανούς ή με εκείνους από την Ινδία ή το Πακιστάν.
Ξεπερνάει ποιος ξέρει
Η ισότητα είναι εφικτή
Να έρθουμε πιο κοντά, χωρίς καμία αμφιβολία.
Αλλά νομίζω ότι αυτός είναι ο πιο αξιόπιστος ορισμός για το τι είναι ένα ταξίδι, πραγματικά, χωρίς γαμώτο, κοιτάξτε αυτή την πίπα παιδιά, κοιτάξτε αυτή την πίπα.
Ότι υπάρχει ένα λίτρο dmt εκεί μέσα.
Τέλος πάντων, δεν ξέρω πώς να το προσεγγίσω αυτό, αλλά μου φάνηκε ότι είναι ένας αρκετά αξιόπιστος τρόπος σύνθεσης του ταξιδιού καλύτερα από τα afnetas.
Βέβαια αυτή η psocnauta είχε ένα υπόβαθρο και αναμφίβολα και επειδή σήμερα χάρη στο διαδίκτυο είναι αρκετά εύκολο να ακολουθήσει κανείς τα ίχνη και ναι, στην περίπτωση αυτού του ατόμου, εθελοντικά, το μήνυμά του είναι σαφές.
Αλλά το αποτέλεσμα είναι πραγματικό, αυτή η κοινωνία, αυτή η αποστασιοποίηση, αυτή η απεμπλοκή, είτε επιδιώκεται κοινωνικά είτε όχι, είναι σημαντική και είμαστε ευγνώμονες που μας άφησαν την κληρονομιά τους.
Στο τέλος
Μπράβο σε αυτόν τον γενναίο άνθρωπο.
 

Que!

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 25, 2024
Messages
10
Reaction score
5
Points
3
opp,perdon
dmt είναι αυτό
Ole!
 

ireshop

Don't buy from me
Resident
Language
🇪🇸
Joined
Jan 14, 2024
Messages
64
Reaction score
33
Points
18
Όλοι επάνω!
 
Top