Ερώτηση έχει λάβει κανείς τίποτα από την Uberdrugs

testint

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 26, 2023
Messages
123
Reaction score
67
Points
28
Uber φάρμακα είχε μια βιτρίνα για 2cb και μερικά άλλα πράγματα Αναρωτιέμαι αν κάποιος άλλος είχε καμία τύχη παραγγελία από αυτόν και πώς γίνεται να μην έχει πλέον μια βιτρίνα κατάσταση έχει αφαιρεθεί από τον πωλητή
 

tetr00

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 19, 2023
Messages
26
Reaction score
21
Points
3
Κι εγώ έχω αναρωτηθεί γι' αυτό. Παρήγγειλα από αυτόν και κανένα παράπονο, καλό προϊόν, πολύ καλή εξυπηρέτηση και όταν ήμουν έτοιμος να κάνω άλλη μια παραγγελία, προφανώς κάτι είχε προκύψει και του δόθηκε χρόνος να το επιλύσει και εν τω μεταξύ άλλαξε η κατάσταση μέλους του. Υποθέτω ότι δεν πήγε όπως ήθελε, αφού οι καταχωρίσεις του έχουν εξαφανιστεί όλες. Κρίμα, γιατί ειλικρινά ήμουν πολύ ευχαριστημένος με την εξυπηρέτησή του. Θα μπορούσε ακόμη και να πάρει απλά τα χρήματά μου και να μην στείλει τίποτα, επειδή οριστικοποίησα νωρίτερα κατά λάθος, αλλά τα έστειλε όλα συν σχεδόν 30% επιπλέον. Είμαι περίεργος τι συνέβη.
 

testint

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 26, 2023
Messages
123
Reaction score
67
Points
28
Ναι οριστικοποιήθηκε νωρίς μετά από 2 εβδομάδες σκέφτηκα ότι δεν θα έπρεπε να κάνω τον άνθρωπο να περιμένει αν ερχόταν από την Ολλανδία ή κάτι τέτοιο συνήθως παίρνει 30 35 ημέρες αλλά δεν έφτασε ποτέ και απλά ανησυχούσα ότι κάτι είχε συμβεί από εδώ και πέρα χρησιμοποιώ κρυπτογράφηση Pgp στη διεύθυνση μου γιατί είναι Days inn broadside για 90 ημέρες είναι λίγο απογοητευτικό όταν μπορώ να το γκουγκλάρω και
 

tetr00

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 19, 2023
Messages
26
Reaction score
21
Points
3
Ναι, είμαι σίγουρος ότι κάποιος άλλος μπορεί να δώσει μια σωστή απάντηση. Ρώτησα στο chat όταν το παρατήρησα και μου δόθηκε μια αρκετά ασαφής εξήγηση που δεν θυμάμαι. Τον ρώτησα ο ίδιος, αφού ούτως ή άλλως δεν ήμουν σίγουρος για την παραγγελία και απλά σταμάτησε να απαντάει.
 

GhostBlack

Don't buy from me
Resident
Language
🇪🇸
Joined
Jul 11, 2023
Messages
12
Reaction score
5
Points
3
Θα αγόραζα κεταμίνη από αυτόν, επρόκειτο να κάνουμε επιχειρήσεις όταν οι δημοσιεύσεις εξαφανίστηκαν, μίλησα μαζί του και μου είπε ότι είχε πρόβλημα με τους διαχειριστές αυτού του ιστότοπου, αλλά ότι είχε προϊόντα διαθέσιμα, του είπα να μου τα πουλήσει και δεν απάντησε ξανά περαιτέρω
 
Top