• Welcome to the US section of the forum. Remember that posting contacts (jabber, telegram, signal and others) will result in a permanent ban! If you decide to buy or sell something without using escrow and lose money, we can't help you.

Cocaine MDMA Marijuana Methamphetamine Ερωτηματολόγιο για Αμερικανούς

Have you or someone who isn't you but you know bought drugs from a dark market vendor in the past?

  • NO

  • Yes, it was from an individual who contacted me via the internet

  • Yes, it was from an individual who I contacted via the internet

  • Yes, it was from a dark marketplace that had several vendors of drugs ( ie Silk Road, Alpha bay, ect

  • Yes, it was from a website offering research chemicals or scheduled drugs

  • Yes it was from a P2P selling site like Craigslist, Etsy, Ebay, ect.

  • I have tried but my money was stolen / no one ever responded.


Results are only viewable after voting.

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,417
Solutions
4
Reaction score
968
Points
113
Deals
1
Προσπαθώ να εκπονήσω μια ανάλυση αγοράς για τη μαύρη αγορά πώλησης φαρμάκων στις Ηνωμένες Πολιτείες. Μπορώ να πάρω κάποιες πληροφορίες από κυβερνητικές ομάδες και ιστότοπους, όπως εκτιμήσεις για την αξία των συναλλαγών στη μαύρη αγορά στις Ηνωμένες Πολιτείες και αγορές που έχουν κατασχεθεί ή/και διωχθεί, αλλά αυτό μου λέει μόνο κάποιες πολύ βασικές πληροφορίες και μια ανάλυση αγοράς απαιτεί κάποιες πολύ συγκεκριμένες πληροφορίες.
Κατά τη διάρκεια αυτής της δημοσκόπησης κανείς δεν θα ελεγχθεί με βάση τις απαντήσεις του ή τις πληροφορίες που επιλέγει να μοιραστεί. Δεν καταγράφω τις απαντήσεις ούτε τις κατηγοριοποιώ σε μεγαλύτερο βαθμό από αυτό που μπορείτε να δείτε εδώ. Ψάχνω τρόπους να βελτιώσω τη λειτουργικότητα αυτού του ιστότοπου για τους Αμερικανούς και οποιαδήποτε πρόοδος γίνεται προς την κατεύθυνση αυτού του στόχου θα ωφελήσει όλους σε αυτόν τον ιστότοπο. Αν έχετε να πείτε μια ιστορία ή μια εμπειρία να μοιραστείτε, με κάθε τρόπο αισθανθείτε ελεύθεροι. Θα ήθελα να μάθω,
Ήσασταν ικανοποιημένοι από την αγορά σας;
Θεωρήσατε ότι η τιμή ήταν χαμηλή, δίκαιη, ακριβή;
Ποια ιστοσελίδα της αγοράς χρησιμοποιήσατε;
Τι φάρμακα πήρατε;
Ποια είναι τα εμπόδια, κατά τη γνώμη σας, για τη χρήση του σκοτεινού ιστού για την αγορά πώληση ναρκωτικών;
Τι θα μπορούσε να σας κάνει να αισθανθείτε πιο άνετα σχετικά με την αγορά ή την πώληση ναρκωτικών με αυτόν τον τρόπο;
Αυτή η δημοσκόπηση και οποιαδήποτε πληροφορία ή εμπειρία επιλέξετε να μοιραστείτε, είναι φυσικά ανώνυμη και εθελοντική. Θα ξεκινήσω πρώτος
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,417
Solutions
4
Reaction score
968
Points
113
Deals
1
έχετε αγοράσει φάρμακα από μια αγορά του σκοτεινού ιστού στο παρελθόν;
Έχω αγοράσει κοκαΐνη, έκσταση, αλπραζολάμη, μεθαμφεταμίνη και οξυκωδόνη από αυτόν τον ιστότοπο. Έχω επίσης αγοράσει κρακ από ένα άτομο στο Reddit μερικές φορές και harmaline hcl από το Amazon

Πιστεύετε ότι η τιμή ήταν χαμηλή, δίκαιη, ακριβή;
Κυρίως χαμηλή. Κάποιες θα τις έλεγα δίκαιες.

Ποια ιστοσελίδα αγοράς χρησιμοποιήσατε;
Βλέπε ερώτηση 1
Τι ναρκωτικά αγοράσατε;
Βλέπε ερώτηση 1
Ποια είναι τα εμπόδια, κατά τη γνώμη σας... ?
Το γεγονός ότι δεν υπάρχουν προδιαγραφές για τη συσκευασία του ταχυδρομείου. Το λάθος κάποιου άλλου μπορεί να μου κοστίσει την ελευθερία μου. Το ότι δεν γνωρίζω αρκετά για το κρυπτονόμισμα και πώς να το χρησιμοποιώ ανώνυμα και με ασφάλεια.
Τι θα μπορούσε να σας κάνει να αισθάνεστε πιο άνετα σχετικά με την αγορά ή την πώληση ναρκωτικών με αυτόν τον τρόπο;
Σίγουρα οι νεκρές σταγόνες. Μια καλύτερη εκπαίδευση σχετικά με τον σκοτεινό ιστό.
 

VeniuviusVespa

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Dec 30, 2023
Messages
13
Reaction score
8
Points
3
Έχω αγοράσει τα πάντα από παντού.
Οι τιμές στα DNM είναι γενικά δίκαιες ή χαμηλές με δίκαιες έως εξωφρενικές αλλού.
Ποια είναι τα εμπόδια, κατά τη γνώμη σας... ?
Κυρίως το γεγονός ότι είναι πρακτικά αδύνατο να καταλάβεις αν οι μικροπωλητές που δεν έχουν πολλά όπλα είναι τώρα ξαφνικά αστυνομικοί ή όχι.
Τι θα μπορούσε να σας κάνει να αισθάνεστε πιο άνετα σχετικά με την αγορά ή την πώληση ναρκωτικών με αυτόν τον τρόπο;
Κι εγώ θα ήθελα περισσότερα dead drops παρά το γεγονός ότι δεν υπάρχει περίπτωση να υπάρχει κανένα σε απόσταση μιας ώρας από εμένα.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,417
Solutions
4
Reaction score
968
Points
113
Deals
1
Αυτό είναι σίγουρα μια σοβαρή ανησυχία, αλλά θα πρέπει να προετοιμαστείτε γι' αυτό. Χρειάζεστε ένα μέρος για να το στείλετε που να μην μπορεί να εντοπιστεί σε εσάς. Υπάρχουν δύο τρόποι για να το πετύχετε αυτό. Δεν είμαι προετοιμασμένος να σας πω πώς το κάνω τώρα, πρέπει να εξετάσω προσεκτικά τη γλώσσα του. Να είναι ασαφής αλλά ερμηνεύσιμη.
 

zaners

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 13, 2023
Messages
45
Reaction score
7
Points
8
Έχετε αγοράσει ναρκωτικά από μια σκοτεινή αγορά ιστού στο... ναι, ερευνητικές χημικές ουσίες όπως diclauzapam, clonzolam, eitzolam..διάφορα στεροειδή...χρησιμοποίησα χορηγούς των ιστοσελίδων στο brotherhoodofpain,και μερικά μηνύματα ηλεκτρονικού ταχυδρομείου που πωλούσαν raws..οι ιστοσελίδες έρευνας χημικών που χρησιμοποίησα στρέφονται σε απάτες όπως το gulfchems


Πιστεύετε ότι η τιμή ήταν χαμηλή, δίκαιη, ακριβή...ναι από τους περισσότερους προμηθευτές.



Τι θα μπορούσε να σας κάνει να αισθάνεστε πιο άνετα σχετικά με την αγορά ή την πώληση φαρμάκων με αυτόν τον τρόπο...οι νεκρές σταγόνες είναι μάλλον ο καλύτερος τρόπος για μένα
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
529
Reaction score
247
Points
43
Πιστεύετε ότι η τιμή ήταν χαμηλή, δίκαιη, ακριβή;
Η τιμή ήταν αυτή που περίμενα, αλλά η ποιότητα, η εξυπηρέτηση πελατών και η μυστικότητα ήταν εξαιρετική. Ωστόσο, ήταν δύσκολο να μάθω πώς να τα κάνω όλα αυτά.
Ποια ιστοσελίδα της αγοράς χρησιμοποιήσατε;
Η πρώτη μου αγορά ήταν η Agora το 2014 νομίζω.
Τι φάρμακα πήρατε;
Πιεσμένα adderall και μερικές φορές βενζίνες ή οπιούχα.
Ποια είναι τα εμπόδια, κατά τη γνώμη σας, για τη χρήση του dark web για την αγορά πώληση ναρκωτικών;
Η εκμάθηση της κρυπτογράφησης, όπως η αγορά και η αποστολή. Το PGP καθώς και το Tor γενικά. Είναι δύσκολο να θυμηθώ όλους τους αγώνες, αλλά θυμάμαι ότι ήταν δύσκολο στην αρχή
Τι θα μπορούσε να σας κάνει να αισθάνεστε πιο άνετα σχετικά με την αγορά ή την πώληση ναρκωτικών με αυτόν τον τρόπο;
Έχω περάσει αρκετό καιρό. Είμαι άνετος. Μακάρι όταν ξεκίνησα να ήξερα για τους διαθέσιμους οδηγούς εκεί έξω
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
529
Reaction score
247
Points
43
Έμαθα για τις αγορές όταν έμαθα για το bitcoin. Εκείνη την εποχή, αν ψάχνατε στο Google για bitcoin, το silkroad ήταν ένα από τα κορυφαία αποτελέσματα αναζήτησης. Το πρώτο μου perchase ήταν από την Agora στη δεκαετία του 20. Πήρα μερικά percs. Εκτός από κάποιο χόρτο που πήρα τοπικά και ένα σύντομο στεντ αγοράς τραμαδόλης από την Ινδία χρησιμοποιούσα πάντα τις αγορές darnet.
 

2-79-790125

Don't buy from me
Member
Joined
May 26, 2024
Messages
82
Reaction score
21
Points
8
Οι απαντήσεις μου θα είναι πριν βρω τον ιστότοπο Breaking Bad:

Ήσασταν ικανοποιημένοι από την αγορά σας; Μερικές φορές απολύτως! Άλλες φορές με ξεσκίζουν εντελώς.
Θεωρήσατε ότι η τιμή ήταν χαμηλή, δίκαιη,ακριβή; Η τιμή ήταν πάντα από τη δίκαιη προς την ακριβή πλευρά. Ποτέ δεν ήταν φτηνές.
Ποια ιστοσελίδα αγοράς χρησιμοποιήσατε; Φίλε, δεν θυμάμαι καν. Ήταν μετά το κλείσιμο του Silk Road.
Τι ναρκωτικά πήρες; Κοκαΐνη, Speed paste, MDMA
Ποια είναι τα εμπόδια, κατά τη γνώμη σας, για τη χρήση του σκοτεινού ιστού για την αγορά πώληση ναρκωτικών; Λατρεύω αυτή την ερώτηση. Το TOR ήταν μια απογοητευτική σκύλα. Τα VPN είναι πολύ αργά. Το Instagaram είναι απλά πολύ πιο "εύκολο", αν και ποτέ δεν έχω αγοράσει με επιτυχία ναρκωτικά μέσω του Instatagram παρά το ρεπορτάζ όλων των ειδήσεων
Τι θα μπορούσε να σας κάνει να νιώσετε πιο άνετα για την αγορά ή την πώληση ναρκωτικών με αυτόν τον τρόπο; Έτσι Escrow είναι τεράστιο!!! Εννοώ ότι αυτή είναι η πραγματική διαφορά εδώ για μένα.

Την τελευταία φορά που με εξαπάτησαν, είπα ΠΟΤΕ ΞΑΝΑ. Τότε ήταν που αποφάσισα να φτιάξω το MDMA μόνος μου. Τι ταξίδι! Σεβασμός σε όλους τους χημικούς εκεί έξω, που τώρα μπορώ να θεωρώ τον εαυτό μου έστω και το χαμηλότερο σκαλοπάτι

Τώρα, αφού βρήκα την ιστοσελίδα του Breaking Bad:

Ήσασταν ικανοποιημένοι από την αγορά σας; Και πάλι χτύπημα ή αστοχία. Αυτή τη στιγμή πίνω μερικά MDMA μικρής παρτίδας που παράγονται στις καλές ΗΠΑ. Τώρα το άτομο πριν από αυτό, έπρεπε να πάρω αρκετό για να σκοτώσω ένα άλογο για να αισθανθώ κάτι.
Πιστεύετε ότι η τιμή ήταν χαμηλή, δίκαιη, ακριβή; Εξαιρετικά δίκαιη.
Ποια ιστοσελίδα της αγοράς χρησιμοποιήσατε; Μόνο την BB για τώρα.
Τι φάρμακα πήρατε; Μου αρέσει λίγο MDMA. Αυτό είπε, καθόμουν δίπλα σε έναν τύπο σήμερα που γκρίνιαζε για το πώς δεν μπορεί να έχει καλή κοκαΐνη. Είπα, λοιπόν, δώσε μου το νούμερό σου, ίσως μπορέσω να βοηθήσω.
Ποια είναι τα εμπόδια, στο μυαλό σου, για να χρησιμοποιήσεις το dark web για την αγορά και πώληση ναρκωτικών; Νομίζω ότι πρέπει να είναι όσο το δυνατόν πιο ασφαλές και βήμα προς βήμα. Πάρτε ένα VPN, πάρτε το TOR, με bitcoin. Αυτός ο ιστότοπος είναι εξαιρετικός για αυτό, αλλά δεν νομίζω ότι ούτως ή άλλως έχει συγκεντρώσει τα πάντα σε μια πραγματική παγιωμένη λίστα ελέγχου βήμα προς βήμα, με συνδέσμους
Τι θα μπορούσε να σας κάνει να αισθάνεστε πιο άνετα σχετικά με την αγορά o. r πώληση ναρκωτικών με αυτόν τον τρόπο; Είναι όλα σχετικά με το Escrow. Αυτό αλλάζει το παιχνίδι. Συν τον ανώνυμο έλεγχο των "έμπιστων πωλητών" και τις απαντήσεις σε πραγματικό χρόνο σε ερωτήσεις και ανησυχίες. Οι διαχειριστές της BB ήταν πάντα εξαιρετικά ευέλικτοι και ανθρώπινοι.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,417
Solutions
4
Reaction score
968
Points
113
Deals
1
Ήθελα 5o πάρει αυτό πίσω στις πρόσφατες νήματα δεδομένου ότι 7 απαντήσεις δεν είναι επιστημονικά σημαντική .και έχει περάσει 6 εβδομάδες από τότε που υπήρξε μια απάντηση
 

prophet

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Mar 31, 2024
Messages
89
Reaction score
72
Points
18
Deals
18
Βέβαια, έχω αγοράσει κόλα, xans, H, Ice. Οι τιμές ήταν ως επί το πλείστον δίκαιες, ανάλογα με την ποιότητα. Το Η πάντα υπερτιμημένο σε αυτή την αγορά και το Torzon για τις ΗΠΑ και μεγάλο μέρος του είτε δεν ήταν εξαιρετικής ποιότητας, είτε όπως στην περίπτωση του Torzon είτε δεν ήταν καθόλου θετικό σε τεστ για Η, και τα περισσότερα είχαν fent. Τα μόνα αληθινά xans που έχω βρει, και ο ορισμός μου για το αληθινό είναι κάτι από πραγματικό φαρμακείο και με τον πραγματικό ορισμό του φαρμακευτικού βαθμού που σημαίνει ότι πληροί ορισμένα κριτήρια, κάτι για το οποίο φαίνεται να απαιτείται περισσότερη εκπαίδευση. Εδώ είναι που μπαίνει ένα εμπόδιο στο μυαλό μου. Οι ΗΠΑ και μεγάλο μέρος του κόσμου βρίσκονται αυτή τη στιγμή σε πόλεμο (τον οποίο ουσιαστικά ξεκίνησαν) με τα προϊόντα που παρασκευάζονται στο εργαστήριο, όπως το fent και τα πιεσμένα φάρμακα, είτε το έχουν μέσα τους είτε όχι, καθώς φέρνουν αρνητική προσοχή σε οποιοδήποτε μέρος όπου αγοράζεται και πωλείται. Τώρα το πραγματικό ή το ψεύτικο δεν έχει πλέον σημασία. Οποιοσδήποτε αγοράζει ένα προϊόν από έναν πωλητή σε μια αγορά όπως η BB θα μπορούσε να είναι LE ψάχνοντας για τα απαραίτητα αποδεικτικά στοιχεία για να ρίξει σιγά-σιγά όλες τις αγορές όπως το silkroad, η nemesis και ούτω καθεξής. Επίσης, δεν υπάρχει αρκετή εκπαίδευση για όσους επιθυμούν να αγοράζουν προϊόντα με ασφάλεια, σίγουρα οι πληροφορίες υπάρχουν, αλλά επειδή οποιοσδήποτε νέος μπορεί να αγοράσει, ένας πωλητής δεν έχει ιδέα αν έχει κάνει καθόλου έρευνα ή αν απλά έστειλε το ΒΒ απευθείας από έναν λογαριασμό crypto.com που μόλις αγόρασε πριν από 10 λεπτά με τη χρεωστική του κάρτα. Το να επιτρέπεται το BC γίνεται αμφισβητήσιμο εξαιτίας αυτού. Εάν το XMR ήταν το κρυπτονόμισμα που χρησιμοποιείται, τότε ο αγοραστής θα έπρεπε τουλάχιστον να μάθει τα βασικά για την ασφαλή απόκτηση και χρήση του XMR και το ότι έχει τουλάχιστον αφιερώσει χρόνο για να μάθει αρκετά ώστε να μειώσει τον κίνδυνο θα με έκανε να αισθάνομαι πιο ασφαλής. Επίσης, εκπαίδευση σχετικά με τη χρήση του tails os, του whonix και άλλων τέτοιων ασφαλέστερων συστημάτων για πρόσβαση στο darkweb. Όσον αφορά τους πωλητές, όπως είπε ο Frit παραπάνω, τα πρότυπα για τη συσκευασία θα πρέπει να είναι υψίστης σημασίας για όλους. Γιατί να πληρώσετε επιπλέον για την μυστικότητα; Στείλτε το stealth ή μην το στείλετε καθόλου, το μόνο που μου λέει αυτό είναι ότι είστε άπληστοι, τεμπέληδες ή και τα δύο και δεν σας νοιάζει πραγματικά αν ο αγοραστής κινδυνεύει, αρκεί εσείς ο πωλητής να είστε ασφαλής. Στη συνέχεια, υπάρχουν τα δεδομένα. Το DM είναι κρυπτογραφημένο, αλλά γιατί να μην χρησιμοποιείτε επίσης ιδιωτικά κλειδιά όταν κάνετε μια αγορά και βάζετε πληροφορίες για τη διεύθυνση; Εάν δεν διαγράφονται για 90 ημέρες, τότε αυτό θα πρέπει να είναι ένα προληπτικό μέτρο. Έχω χρησιμοποιήσει την BB και την Torzon και η Torzon έχει ένα αξιοπρεπές πρότυπο για ευαίσθητες πληροφορίες όπως η διεύθυνση στην οποία αποστέλλεται το προϊόν. Τελικές σκέψεις για το ερώτημα τι θα με έκανε να αισθάνομαι πιο ασφαλής πάνω από όλα αυτά; Εάν μετά την ολοκλήρωση οποιασδήποτε συμφωνίας, όπου και οι δύο πλευρές είναι ευχαριστημένες με το αποτέλεσμα και έχει κλείσει, τότε ΓΙΑΤΙ να κρατάτε τα δεδομένα; Ανησυχία opsec, συμφωνία έγινε, συμφωνία ολοκληρώθηκε, αυτό το μήνυμα θα πρέπει να αυτοκαταστραφεί. Δεν καταγράφω κανένα στοιχείο για όσους αγοράζουν από εμένα και όταν λαμβάνω ένα πακέτο καίγεται και δεν πετιέται στα σκουπίδια. Μου αρέσει πραγματικά η ΒΒ ως φόρουμ και αγορά, ωστόσο, μπορούν πάντα να γίνουν βελτιώσεις όταν χρειάζεται για να είναι όλοι εδώ όσο το δυνατόν πιο ασφαλείς.
 
Top