reacemic meth?

Curiousonion

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 29, 2022
Messages
190
Reaction score
67
Points
28
Γεια σας, αναρωτιόμουν αν κάποιος εδώ γύρω έχει εμπειρία με μεθαμφεταμίνη που έρχεται από την Ευρώπη, είναι κυρίως ρακεμική ή d-meth αυτές τις μέρες;
Το ρωτάω αυτό γιατί πολλοί άνθρωποι τώρα παραπονιούνται ότι είναι πολύ πιο αδύναμο από ό, τι ήταν παλιά και αναρωτιόμουν τι άλλαξε από μερικά χρόνια πίσω
 

xile

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 25, 2023
Messages
102
Reaction score
51
Points
28
Μπορώ να αποδείξω αυτή τη θεωρία, αλλά ο λόγος που νομίζω είναι ακριβώς αυτό που νομίζετε. Είναι ρακεμική sinc σε chez εφεδρίνη είναι περιορισμένη.
 

Curiousonion

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 29, 2022
Messages
190
Reaction score
67
Points
28
Ναι, αλλά οι περισσότεροι παραγωγοί δεν διαχωρίζουν τα ισομερή στις μέρες μας;
Νόμιζα ότι θα το έκαναν, αλλά υποθέτω ότι η πώληση ρακεμικών είναι ευκολότερη.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Ναι, η πώληση D-meth για $100/g είναι δύσκολη όταν οι άνθρωποι πωλούν D, L- meth για $30/g και οι περισσότεροι άνθρωποι δεν γνωρίζουν τη διαφορά
 

Curiousonion

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 29, 2022
Messages
190
Reaction score
67
Points
28
Νόμιζα ότι υπήρχε τεράστια διαφορά μεταξύ των 2 τύπων εξ ου και η διαφορά τιμής. Ή μήπως ο κόσμος τα παίρνει κυρίως με βάση την εμφάνιση; (θραύσματα)
 

xile

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 25, 2023
Messages
102
Reaction score
51
Points
28
Ζητούν απλώς μεθαμφεταμίνη και παίρνουν μεθαμφεταμίνη, αλλά το ρακεμικό. Είναι rund περίπου 50% απώλεια για να διαχωριστεί και το πιο ποτέ δεν ακούσει για τα ισομερή. 🤷‍♂️
Προσπάθησα να το εξηγήσω αυτό στον προμηθευτή μου, αγόρασε ένα αντιδραστήριο Liebermann και θα μου δείξει πόσο καθαρό είναι το προϊόν του 🤣. Δεν υπάρχει τρόπος να του πω ότι ο Liebermann δεν έχει καμία σχέση με την ποιότητα, αλλά μόνο με την κατηγορία της ουσίας και με τα ρακεμικά η καθαρότητα τις περισσότερες φορές είναι 85-95% αλλά το 50% είναι l-meth (θεωρητικά)
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Υπάρχει τεράστια διαφορά, αλλά πρέπει να ξέρετε για να ξέρετε. Αμφιβάλλω αν το 10% των καπνιστών κάτω των 40 ετών έχει δει ποτέ D-meth. Πολλοί άνθρωποι συσχετίζουν το αίσθημα της νευρικότητας και της νευρικότητας με την καλή μεθαμφεταμίνη, αλλά αυτό είναι στην πραγματικότητα το αποτέλεσμα της L-μεθαμφεταμίνης. Μπορώ να καταλάβω τη διαφορά μεταξύ D και L από τους κρυστάλλους, αλλά μου πήρε πολύ ψάξιμο για να βρω αξιόπιστες πληροφορίες σχετικά με αυτό. Στη συνέχεια, υπάρχουν τα νοθευτικά και αυτό είναι ένα μπαλαντέρ από μόνο του. Μπορώ να ξεχωρίσω την καθαρή D, την καθαρή L και την καθαρή D, L, αλλά αν δεν είναι καθαρή, απλά μαντεύω. Θα χεστείτε αν δείτε μερικά από τα νοθευτικά, μοιάζουν περισσότερο με μεθαμφεταμίνη παρά με μεθαμφεταμίνη.
Εδώ είναι η φαινυλοϊσοβουτυλαμίνη


jicmbdn2bg-jpg.18334
ισοπροπυλοβενζυλαμίνη

BfmTpGFlUd

Βενζομεθαναμίνη
 
Top