λάβετε πληρωμή IPTV

mastergloom

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 5, 2024
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Χρειάζομαι μια λύση για τη λήψη πληρωμών με πιστωτικές κάρτες από πελάτες στη Βραζιλία. Έχω επαναλαμβανόμενες μηνιαίες συνδρομές σε μια υπηρεσία IPTV. Σκέφτηκα μια υπεράκτια εταιρεία, αλλά πρέπει να εγγραφώ σε μια πύλη πληρωμών και απαιτούν τα προσωπικά μου στοιχεία ως αντιπρόσωπος. Θα ήθελα να μάθω αν κάποιος έχει κάποια ιδέα για το πώς μπορώ να συνεχίσω να λαμβάνω πληρωμές με την πιστωτική μου κάρτα, χωρίς να επιτρέπω σε κανέναν να τις παρακολουθεί, και να κάνω την ανάληψη με "διαφανή" τρόπο; Ίσως ένα πιο περίπλοκο υπεράκτιο σύστημα; Ή με κάποιον ψεύτικο ενδιάμεσο; Θα εκτιμούσα προτάσεις ή/και κάποια υπηρεσία παροχής λύσεων, ώστε να μπορέσουμε να διαπραγματευτούμε και να συνεργαστούμε.
 

prophet

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Mar 31, 2024
Messages
73
Reaction score
64
Points
18
Deals
13
Ακούγεται σαν να έχετε δημιουργήσει μια εταιρεία όπως μια LLC ή κάτι τέτοιο; Από την εμπειρία μου έχοντας νόμιμα προϊόντα/υπηρεσίες που αγοράζονται και πωλούνται μέσω της εταιρείας, μέσω της οποίας μπορεί να γίνει η τιμολόγηση κ.λπ. θα επιτρέψει για τις υπηρεσίες πληρωμών/κάρτα κ.λπ. να είναι στο όνομα της εταιρείας και ξεχωριστά από τα προσωπικά σας στοιχεία, αν έχει ρυθμιστεί σωστά. Υποθέτω ότι εξαρτάται επίσης από το ποσό των $ που εισέρχονται και εξέρχονται και τους κανονισμούς για τη συγκεκριμένη χώρα. Οι LLC φαίνονται δημοφιλείς, αλλά το να έχετε κάποιο όνομα για να χρησιμοποιήσετε μπορεί να είναι προβληματικό ανάλογα με την κατάσταση. Πάντα χρησιμοποιούσα μια νόμιμη μικρή επιχείρηση και πρόσθετα όλα τα $ σε μετρητά ως τιμολόγιο ή πληρωμές με πιστωτική κάρτα μαζί με την κανονική επιχείρηση, πλήρωνα φόρους για τα περισσότερα από τα $ επίσης που δεν ήταν μετρητά. Το έκανα για πολλά χρόνια μέχρι που δεν μπορούσα πλέον να κάνω τη δουλειά μόνος μου λόγω υγείας. Ποτέ δεν είχα προβλήματα, αλλά δεν ήμουν ούτε εκτός χώρας και αυτό είναι εντελώς διαφορετική υπόθεση. Η ύπαρξη ενός νομικού/οικονομικού συμβούλου θα ήταν χρήσιμη στην ιστοσελίδα, δεν είμαι σίγουρος αν υπάρχει ή όχι, αλλά σίγουρα κάποια θέματα θα μπορούσε να τα χειριστεί ένας τύπος τύπου Saul Goodman. Δεν είμαι σίγουρος αν κάτι από αυτά βοηθάει, ακούγεται σαν να έχετε ήδη καθιερωθεί.
 
Top