Looking for a vendor S Αφρικανική προμήθεια μεθακουαλόνης

dopeyfour

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 5, 2023
Messages
43
Reaction score
10
Points
8
Γνωρίζει κάποιος μια μέθοδο για την απόκτηση Methaqualone fr S Αφρική. Γνωρίζω τα κινεζικά ανάλογα της, αλλά τα περισσότερα απαιτούν την αγορά μεγάλων ποσοτήτων & τα ανάλογα έχουν άσχημες παρενέργειες όπως επιληπτικές κρίσεις n καρκίνο της ουροδόχου κύστης. Περιστασιακά βρίσκω κάποιον να πουλάει σε μια αγορά. Αλλά το ποσό που χρεώνουν δεν αξίζει τον κόπο (ένα δολάριο/mg). Θυμηθείτε, τα λεμονάτα qualudes (300mg) που οι ppl έπαιρναν μια χούφτα ως night cap μετά από κοκαΐνη και χορό. Έχω αγοράσει μόνο μία φορά όπου ήμουν σίγουρος για την καθαρότητα του. Και ευτυχώς για μένα ήταν φθηνή. Χρησιμοποίησα περίπου 5 γραμμάρια (Methaqualone hcl) για 2 ημέρες με το κορίτσι μου. Οπότε αυτοί οι άνθρωποι που πουλάνε 100mg/$100 είναι τρελοί. Θα μου κόστιζε 3 χιλιάρικα για μια νύχτα. Έχω συζητήσει έντονα Nitromethaqualone μόνο bc υποτίθεται 10x δύναμη της κανονικής. Ξέρει κανείς κανέναν πωλητή από τη Νότια Αφρική; Αν ήμουν πλούσιος θα έκανα ταξίδι στο Καπετάουν, αλλά είμαι φτωχός! Οποιεσδήποτε προτάσεις σχετικά με την προμήθεια????
 
Top