Αλάτιση του n,n-DMT;

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 2, 2023
Messages
309
Reaction score
29
Points
28
Γεια σας παιδιά,
Έτσι είμαι στο τελευταίο βήμα της σύνθεσης iv ακολουθούσα από την τρυπταμίνη σε n,n-DMT freebase - είμαι απλά περιμένοντας σε ένα θάλαμο κενού / εκτονωτή σύμφωνα με την εργασία στο synth που ακολουθώ ΑΛΛΑ

Εάν είμαι επιτυχής, έχω τη δυνατότητα για πολλή DMT και προκειμένου να είμαι αρκετά σίγουρος για να κάνω μια μεγάλη σύνθεση ή ακόμη και αρκετές ακόμη μικρότερες συνθέσεις, τότε θα πρέπει να είμαι σίγουρος ότι μπορώ να το αλατίσω σε κάτι πιο σταθερό.

Τώρα iv άκουσα ότι το φουμαρικό άλας είναι σταθερό, αλλά δεν έχω πραγματικά πολύ φουμαρικό οξύ και είναι δύσκολο να το βρω.
Έχω επίσης φουμαμαρικό οξύ και επίσης γνωρίζω ότι η τρυπταμίνη είναι αρκετά σταθερή ως βενζοϊκό άλας και έχω πολλά βενζοϊκά οξέα (ακόμη και αν μυρίζει σαν πούτσα γαϊδάρου).

Μπορεί κανείς εδώ να βοηθήσει; Ξέρω ότι θα πειραματιστώ μόλις έχω το ξηρό προϊόν freebase με μικρές ποσότητες σε δοκιμαστικούς σωλήνες αλλά αν κάποιος τα έχει ήδη κάνει όλα αυτά και ξέρει τι πρέπει να κάνω τότε παρακαλώ να με ενημερώσει?
Δεν πουλάω τίποτα και έτσι όλα θα πρέπει να αποθηκευτούν για δική μου και φίλων κατανάλωση. Οι άνθρωποι γενικά τείνουν να είναι πολύ φοβισμένοι από αυτό, αλλά αισθάνομαι ότι όσο κλείνετε τα μάτια σας δεν μπορούν να πάνε και πολλά στραβά....αν και έντονα τις πρώτες δύο φορές.
id ενδιαφέρονται για την προετοιμασία μιας συμφωνίας τύπου "σταγόνα", αυτό θα ήταν δροσερό, αλλά φαίνεται σαν το είδος του πράγματος που σίγουρα θα χρειαστεί κάποιος άλλος εκεί για - ακόμη και για να σας τραβήξει έξω από αυτό!
 
Top