Defendant found to be a scammer Συμφωνία απάτης με την spanapa

Status
Not open for further replies.

Mr Good Cat

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 6, 2023
Messages
280
Reaction score
112
Points
43
Έχω ήδη δημοσιεύσει αυτό το θέμα πριν από μια εβδομάδα, αλλά εκείνη τη φορά ο @spanara ήρθε στο υποκατάστημα με απάντηση, οπότε προφανώς το πέλμα αφαιρέθηκε από τον διαχειριστή.

Αυτή η εβδομάδα πέρασε και πάλι χωρίς κανένα αποτέλεσμα: και δεν έχει νόημα να περιμένουμε τίποτα από τον πωλητή εκτός από την ξεκάθαρη και άμεση επιστροφή χρημάτων.

Δεν ήταν η πρώτη συμφωνία, και η πρώτη συμφωνία ήταν ακόμη και εντάξει. Έτσι, μετέφερα κρυπτογράφημα χωρίς δισταγμό στις 14.04.23.
Αλλά αυτή η τρέχουσα παραγγελία δεν είχε αποσταλεί σε δύο εβδομάδες, οπότε ήρθα εδώ στο φόρουμ. Στη συνέχεια, μόλις δημοσίευσα το θέμα, πήρα από τον πωλητή μια απάντηση με κενό αριθμό παρακολούθησης και το τυπικό "μπλα μπλα μπλα μπλα-να είστε ήρεμοι-να στέλνετε αμέσως τώρα".
Να επισημάνω το γεγονός ότι η αποστολή με αυτόν τον αριθμό παρακολούθησης δεν στάλθηκε ποτέ; Φυσικά και δεν στάλθηκε((((
Θεέ μου! Κατά τη διάρκεια της τελευταίας εβδομάδας πήρα μια σειρά από απαντήσεις με το τυπικό "αύριο" συνεχίζοντας στο σημείο όπου δεν χρειάζεται να αποσταλεί. Αυτό το γεγονός επισημάνθηκε στον πωλητή και πήρε υπόσχεση επιστροφής χρημάτων. Να επισημάνω το γεγονός ότι τα χρήματα δεν έχουν επιστραφεί; Δεν έχουν((((

Προς τον διαχειριστή. Το αντίγραφο του ηλεκτρονικού ταχυδρομείου με ακριβείς λεπτομέρειες σε PM κατόπιν αιτήματος. Παρακαλώ μην κλείσετε το θέμα μέχρι να επιλυθεί.
ESh5DJNO1P PBmVZfFQNn
 

Latin King

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 24, 2023
Messages
31
Reaction score
17
Points
8
Δεν είναι καλή εμφάνιση @spanapa απλά επιστρέφουν το μάγκα
 

Mr Good Cat

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 6, 2023
Messages
280
Reaction score
112
Points
43
Δεν έχω ακούσει τίποτα από τον @spanara. Ούτε αγαθά ούτε επιστροφή χρημάτων.
 

41Dxflatline

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 23, 2022
Messages
320
Solutions
1
Reaction score
156
Points
43
Ξέρετε τι θα πουν οι άνθρωποι: Γιατί δεν χρησιμοποιήσατε escrow;
 

Mr Good Cat

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 6, 2023
Messages
280
Reaction score
112
Points
43
Αναρωτιέμαι το ίδιο ερώτημα. χαχαχα.
πιθανώς επειδή δεν ήταν η πρώτη συμφωνία και επιθυμώ να είμαι καλός άνθρωπος και να διευκολύνω περισσότερο τον πωλητή.
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
599
Points
93
Escrow μόνο φίλε, συγγνώμη γι' αυτό.

Τι κρίμα να ακούω ότι ο @spanara το τραβάει αυτό, τι κρίμα - αυτός ο πωλητής είχε δυνατότητες ανάπτυξης.
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,648
Solutions
2
Reaction score
1,742
Points
113
Deals
666
Εξακολουθώ να ελπίζω ότι θα λύσει αυτό το μικρό πρόβλημα.
 
Status
Not open for further replies.
  • If you charge someone with scam, you must provide proofs!
    Unsubstantiated accusations will not pass moderation! Inconclusive evidences also will not be accepted.

Top