Σκοπολαμίνη

hkjewhfkjw3232

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 8, 2024
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Χαιρετισμούς σε όλους τους συμμετέχοντες στο φόρουμ! Αναζητώ άτομα που κατανοούν τις επιδράσεις της σκοπολαμίνης, τις επιδράσεις της στον εγκέφαλο κ.ο.κ. Υπάρχουν αρμόδιοι άνθρωποι ή πωλητές εδώ;
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Υπάρχουν ικανοί άνθρωποι εδώ, πράγμα που σημαίνει ακριβώς ότι δεν υπάρχουν πωλητές εδώ. Η σκοπολαμίνη δεν είναι ένα καλό ναρκωτικό αναψυχής. Κάποιοι θα μπορούσαν να ισχυριστούν ότι το να μιλάμε γι' αυτήν είναι ανάλογο με το να μιλάμε για δηλητήριο, το οποίο απαγορεύεται. Δεν λέω ότι είναι απαγορευμένη, απλώς λέω ότι είναι δηλητήριο. Ποια είναι η ερώτηση;
 

fidelis

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 1, 2024
Messages
311
Reaction score
358
Points
63
δες αυτό το άρθρο του psychonautwiki... εγώ στη θέση σου δεν θα το έκανα. συνήθιζα να παίζω με το datura και δεν είναι διασκεδαστικό. τα παραληρητικά γενικά δεν είναι διασκεδαστικά και ενέχουν αρκετά υψηλό κίνδυνο ψύχωσης. ξέρω ότι αυτό είναι διαφορετικό φάρμακο, αλλά έχω ακούσει ιστορίες τρόμου για το benadryl. Πραγματικά δεν εμπιστεύομαι κανένα αντιχολινεργικό φάρμακο (για ψυχαγωγική χρήση τουλάχιστον). αν επιμένετε να πάρετε κάποιο, απλά καλλιεργήστε/βρείτε λίγο datura ή βρείτε χάπια ναυτίας σε ένα φαρμακείο. νομίζω ότι έχουν και αυτοκόλλητα αλλά δεν θα τα χρησιμοποιούσα ψυχαγωγικά.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Το ζιζάνιο Jimson είναι παντού εδώ γύρω. Σκέφτηκα και σκέφτηκα πώς θα μπορούσα να το μετατρέψω σε κάτι χρήσιμο, αλλά δεν το έχω δει ποτέ να γίνεται. Θα μπορούσες να το ψιλοκόψεις μέχρι να έχεις μόνο τροπάνιο, και πολλά stims έχουν μια τροπανική υγρασία αλλά το τροπάνιο στην κοκαΐνη....αυτό είναι δύσκολο αν κοιτάξεις τα ανάλογα της κοκαΐνης υπάρχουν τόνοι τροπανίων αλλά δεν ξεκινούν από το προπάνιο. Η τροπανόνη, ή η 3-cmt ( καρβομεθοξυ τροπινόνη) ή η κοκαΐνη είναι η πρόδρομη ουσία εκκίνησης για τα περισσότερα
 

BlueDex

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Dec 5, 2022
Messages
65
Reaction score
26
Points
18
Η σκοπολομίνη είναι η Μπουρουντάγκα. Σας κάνει πλύση εγκεφάλου. Το αντίδοτο είναι η αρεκολίνη ή υδροβρωμιούχος αρεκολίνη και η αρεκολίνη βρίσκεται στο καρύδι μπέτελ και στους ενεργοποιημένους υποδοχείς μοσχοκάρυδου. Η αρεκολίνη είναι ένα νοοτροπικό.
 

Plantguy

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
Sep 22, 2023
Messages
14
Reaction score
0
Points
1
U can make snow with it
 
Top