Looking for a vendor Ψάχνω για ισπανικά/απορτογαλικά άτομα που θέλουν να κάνουν κάποια $$$$

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
595
Points
93
Αγαπητή κοινότητα ΒΒ,

Επικοινωνώ μαζί σας, καθώς ψάχνω για κατοίκους/πολίτες της Ισπανίας ή της Πορτογαλίας που επιθυμούν να προσθέσουν μερικά επιπλέον $$$ στο μισθό τους.

Τι είναι αυτό το εγχείρημα;

Υπάρχει ένα ισπανικό σιρόπι βήχα με κωδεΐνη που πωλείται σε ισπανικά και πορτογαλικά φαρμακεία.
Ονομάζεται Toseina.
Ενώ αυτό το σιρόπι είναι νόμιμο στην Ισπανία/Πορτογαλία, πρόσφατα απαιτεί συνταγή φαρμακείου για να το αγοράσετε - οπότε δεν είναι OTC.

Έχουμε πρόσβαση σε απεριόριστη ποσότητα αυτών των ακριβών συνταγών, που μπορούμε να στείλουμε υπογεγραμμένες.

Ψάχνουμε τώρα για ανθρώπους που είναι πρόθυμοι να λάβουν αυτές τις συνταγές από εμάς, να αγοράσουν τις φιάλες και να μας τις μεταπωλήσουν.

Πώς μπορώ να βγάλω χρήματα από αυτό;

Αν σας στείλουμε 10 συνταγές, θα περιμένουμε τον ακριβή αριθμό των φιαλών που θα μας αποσταλούν.
Θα σας προσφέρουμε την αγορά των φιαλών από τους "δρομείς" μας για μια σταθερή προσαύξηση, η οποία θα σας εγγυάται ένα σταθερό επαναλαμβανόμενο έσοδο/εισόδημα για εσάς.

Η πληρωμή θα γινόταν σε XMR/BTC μέσω escrow αφού στείλετε την απόδειξη της επιτυχούς αγοράς όλων των φιαλών.

Υπάρχει όριο;

Ευτυχώς μπορούμε να πούμε ότι δεν υπάρχει όριο.
Το ελάχιστο ποσό συνταγών που θα στέλναμε θα ήταν 10, το μέγιστο θα ήταν 100 ανά παραγγελία για λόγους ασφαλείας.
Σε καθαρή ποσότητα/αποθέματα δεν υπάρχει όριο από την πλευρά μας.

Πώς θα αποστέλλονται τα προϊόντα;

Τα προϊόντα θα αποστέλλονται σε κεντρικές χώρες της ΕΕ, όπως η Γερμανία, ή μπορούν να αποσταλούν (dead drop) απευθείας στην Ισπανία (νότια της Ισπανίας).

Αν έχετε ερωτήσεις (είμαι σίγουρος ότι είστε du), σχολιάστε εδώ ή επικοινωνήστε μαζί μου απευθείας

Cincerly,

Koko
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
595
Points
93
Τι σκατά, έχασα πρόσβαση στο λογαριασμό μου :D :D

Τον πήρα πίσω τώρα και απάντησα σε όλα τα DMs σχετικά με αυτό το θέμα, ας πιάσουμε δουλειά!
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
595
Points
93
Ξεκινάμε τον επόμενο γύρο με αυτό το έργο τον επόμενο μήνα, αναζητούμε τουλάχιστον 5 νέους δρομείς :) Επικοινωνήστε μαζί μου μέσω DM!
 
Top