Αυτοαναπτυσσόμενη εμπειρία

Nihahaha

Don't buy from me
Resident
Language
🇪🇸
Joined
Feb 6, 2024
Messages
8
Reaction score
12
Points
3
Απλά, μια άλλη εμπειρία αυτο-ανάπτυξης, σε μια χώρα όπου είναι ακόμα παράνομη lol
RS6r1sOnz5
 

vis

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 21, 2023
Messages
146
Reaction score
102
Points
28
Ωραία φωτογραφία αλλά πολύ σκοτεινή για την τέχνη. Κρατήστε το
 

IronChef

Don't buy from me
Member
Joined
Apr 27, 2024
Messages
5
Reaction score
2
Points
3
Ωραία. Υποθέτω ότι είναι εσωτερικός χώρος. Κάποιες ιδιαίτερες συμβουλές που θα μπορούσατε να δώσετε σε κάποιον που θέλει επίσης να καλλιεργήσει σε μια χώρα όπου είναι παράνομη;
 

Nihahaha

Don't buy from me
Resident
Language
🇪🇸
Joined
Feb 6, 2024
Messages
8
Reaction score
12
Points
3
Όχι, ήταν υπαίθρια, αλλά με γλάστρες, χρησιμοποιούσα κυριολεκτικά τον ήλιο, cuz, μπορείτε να τα μετακινήσετε μακριά εύκολα, αν έχετε ένα όχημα, Έχετε επίσης ένα καρφί ή έναν φίλο στην αστυνομία για να σας βοηθήσει να εγγραφείτε αν έχετε εντάλματα έρευνας, που με βοήθησε πολλές φορές, ζω στην Αργεντινή, όπου αυτό είναι παράνομο, αλλά ταυτόχρονα νόμιμο (ιατρική χρήση), για ένα ιατρικό θέμα, στη δική μου Σε αυτή την περίπτωση, αλλά για τους ανθρώπους, καλλιεργώ ψυχαγωγικά και ιατρικά, και τα πουλάω σε ανθρώπους που το χρειάζονται πραγματικά, όχι στο εμπόριο ναρκωτικών, βασικά είμαι ένα είδος μίνι-διανομέα.
 

Nihahaha

Don't buy from me
Resident
Language
🇪🇸
Joined
Feb 6, 2024
Messages
8
Reaction score
12
Points
3
Άλλη συμβουλή, αν θέλετε να ξεκινήσετε στην καλλιέργεια, χρησιμοποιήστε οργανικά λιπάσματα, ή τη μέθοδο KNF (δεν είναι εύκολο να μάθετε ότι αν έχετε havent το χρόνο), υπάρχουν πολύ φιλικά για έναν νεοεισερχόμενο σε αυτό το θέμα, στην περίπτωσή μου, είμαι αναμεμειγμένος σε θέματα γραμμών διατροφής, δοκιμάζω μια γραμμή διατροφής που ονομάζεται "λιπάσματα κορυφαίας καλλιέργειας", αλλά όπως είπα, κατά τη γνώμη μου, τα οργανικά είναι ωραία αρχή.
 
Last edited:
View previous replies…

IronChef

Don't buy from me
Member
Joined
Apr 27, 2024
Messages
5
Reaction score
2
Points
3
Ενδιαφέρον. Σκεφτόμουν την καλλιέργεια ανταρτών, να τα φυτέψω κάπου πιο απομακρυσμένα και να ελπίζω για το καλύτερο, αφού δεν θα πρέπει να είναι πρόβλημα ακόμα και αν κάποιος τα βρει.
 
  • Like
Reactions: vis

Nihahaha

Don't buy from me
Resident
Language
🇪🇸
Joined
Feb 6, 2024
Messages
8
Reaction score
12
Points
3
Επί του παρόντος, καλλιεργώ στην ύπαιθρο, είναι κυριολεκτικά εύκολο να κρυφτεί, lol.
 

IronChef

Don't buy from me
Member
Joined
Apr 27, 2024
Messages
5
Reaction score
2
Points
3
Δεν φοβάστε ότι οι άνθρωποι θα τα βρουν ή θα σας δουν μαζί τους;
 

vis

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 21, 2023
Messages
146
Reaction score
102
Points
28
Βρείτε τις- αυτό είναι καυσαερό ρίσκο. Να τις δείτε- δεν υπάρχει κίνδυνος (αν γίνει σωστά)
 
Top