Αποστολή επιστολής με φάρμακα μέσα.

mp_

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 1, 2023
Messages
13
Reaction score
6
Points
3
Ας υποθέσουμε ότι προσπαθείτε να στείλετε 4 γραμμάρια κάποιας σκόνης. Ένα πακέτο θα ήταν υπερβολικό, οπότε μια επιστολή είναι η καλύτερη επιλογή εδώ. Πώς θα μπορούσε κανείς να στείλει ανώνυμα την επιστολή; Απ' όσο γνωρίζω, χρειάζεστε μια διεύθυνση επιστροφής και ένα γραμματόσημο. Το γραμματόσημο είναι το πιο εύκολο να αποκτηθεί, ωστόσο η διεύθυνση επιστροφής... όχι και τόσο.

Θα ήταν έξυπνο να έχετε τη διεύθυνση επιστροφής κοντά στο αρχικό σας σπίτι; Ή απλά να μην τη συμπεριλάβετε καθόλου;
 

blosuetoday

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 28, 2022
Messages
44
Reaction score
31
Points
18
1. Πρέπει να συμπεριλάβετε τη διεύθυνση επιστροφής.
2. Πρέπει να γίνετε δημιουργικοί με αυτό, πώς μπορείτε να λάβετε πληροφορίες που περιέχουν πραγματική διεύθυνση και πραγματικό κάτοικο που ζει εκεί.
3. Στοιχηματίζω ότι μπορείτε να χρησιμοποιήσετε τυχαία διεύθυνση και τυχαίο όνομα, που σημαίνει ότι δεν χρειάζεται να ταιριάζουν.
 

OrgUnikum

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 22, 2023
Messages
298
Reaction score
245
Points
43
Πηγαίνετε σε ένα "κοινωνικό επίκεντρο" στην πόλη σας και αναζητήστε ένα σπίτι με πολλά διαμερίσματα το είδος που βάζουν ανθρώπους της πρόνοιας. Ένα όπου η μπροστινή πόρτα είναι πάντα ανοιχτή και η πρόσβαση στα γραμματοκιβώτια είναι δυνατή. Θα βρείτε ένα μεγάλο μέρος των γραμματοκιβωτίων κατεστραμμένο, την πόρτα ξεσκισμένη ή ξεκολλημένη και το σπίτι είναι χάλια. Πάρτε ένα γραμματοκιβώτιο,επισκευάστε την πόρτα και φτιάξτε μια κλειδαριά παρόμοια με τα άλλα γραμματοκιβώτια που υπάρχουν σε λειτουργική κατάσταση, κανείς δεν θα δώσει δεκάρα. Βάλτε τρία ή τέσσερα ονόματα στο κουτί. Και αυτό είναι όλο. ελέγξτε και επισκευάστε όπως χρειάζεται.
Και αυτό είναι το τηλέφωνο επιστροφής σας. Το οποίο χρειάζεστε. Μια λειτουργική επιστροφή είναι απαραίτητη και η επιστροφή πρέπει να είναι πάνω στο φάκελο και τα εμπορεύματα πρέπει να είναι σε ένα δεύτερο φάκελο που έχει επίσης την επιστροφή πάνω του.
Στη Γερμανία οι περισσότεροι πωλητές πιάνονται γιατί χρησιμοποιούν τυχαίες επιστροφές και οι πελάτες μέσα στην παράνοιά τους τα σκατώνουν και τα πράγματα καταλήγουν σε ένα τυχαίο άτομο στο ταχυδρομείο ή στο μέρος που ανοίγουν τα γράμματα για να προσπαθήσουν να βρουν ένα addy για να επιστρέψουν εκεί. Και έτσι εμπλέκονται τα γουρούνια και καθώς πρόκειται για εξαιρετικά στελεχωμένες και αμειβόμενες και με κίνητρα ειδικές μονάδες και όχι για τους συνηθισμένους διεφθαρμένους τοπικούς αστυνομικούς που έχουν και τις δικές τους δουλειές να φροντίσουν, ο πωλητής θα εντοπιστεί και θα την πατήσει βασιλικά.
 

41Dxflatline

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 23, 2022
Messages
320
Solutions
1
Reaction score
153
Points
43
Φτιάξτε μια διεύθυνση επιστροφής, δεν πρόκειται να ελέγξουν αν το διαμέρισμα 56Β υπάρχει πραγματικά ή το 56 fuckballs road. Επίσης, μην ξεχάσετε να γράψετε με τον πιο σκατένιο τρόπο που μπορείτε σαν γιατρός.
 

41Dxflatline

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 23, 2022
Messages
320
Solutions
1
Reaction score
153
Points
43
Περίμενε, γιατί βάζεις καν διεύθυνση επιστροφής σε μια επιστολή ούτως ή άλλως; Δεν είναι υποχρεωτική όπως το έντυπο του τελωνείου.
 

robotmr

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 21, 2023
Messages
7
Reaction score
9
Points
3
Im ένας ομογενής σε μια ημι-αυταρχική χώρα στην Ασία πραγματικά προτιμώ να μην πω. Αλλά υποθέτω ότι μοιράζουν χρόνια σαν καραμέλες. το σχέδιό μου ήταν να στείλω λίγο χόρτο στην Ευρώπη μέσω επιστολής ένα γραμμάριο για να δοκιμάσω το νερό. Τέλος πάντων, πήγα στο ταχυδρομείο και ρώτησα πόσο θα κοστίσει. Τώρα ο τύπος κοίταξε κάπως νευρικός όταν είπα γράμμα και όχι πακέτο για κάποιο λόγο και βλέπεις αυτό με κάνει νευρικό. Ρώτησα το bard ποια θα ήταν η ποινή αν με έπιαναν και μου είπε 3 μήνες και 3000 δολάρια πρόστιμο νομίζω. Θα μπορούσα να ζήσω με αυτό, αλλά πραγματικά δεν έχω ιδέα. Το χόρτο είναι σφραγισμένο σε κενό αέρος και θα το έβαζα μέσα σε μια ταχυδρομική κάρτα και ένα φάκελο. Ίσως να δουλέψει. Ακόμα δεν λέω 100% ότι δεν θα το κάνω όμως. Αλλά ο τύπος στον οποίο το στέλνω είπε επίσης ότι θέλει να αγοράσει 100 γραμμάρια μετά. Δεν θα έβλεπα το φως της ημέρας αν με έπιαναν να στέλνω 100 γραμμάρια τώρα νομίζω. Ας πούμε 15 χρόνια ή οτιδήποτε άλλο. Και πάλι δεν έχω ιδέα. Και ο τύπος στο ταχυδρομείο είπε ότι το ταχυδρομείο θα πάρει δύο εβδομάδες. Ούτε αυτό μου αρέσει.
 

41Dxflatline

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 23, 2022
Messages
320
Solutions
1
Reaction score
153
Points
43
Είναι η Ταϊλάνδη;
 
View previous replies…

robotmr

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 21, 2023
Messages
7
Reaction score
9
Points
3
Λοιπόν, εντάξει αν πρέπει να ξέρετε υποθέτω.
 

robotmr

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 21, 2023
Messages
7
Reaction score
9
Points
3
Τώρα με δολώνετε πραγματικά γιατί αυτό είναι σχετικό
 

41Dxflatline

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 23, 2022
Messages
320
Solutions
1
Reaction score
153
Points
43
Ταχυδρομήστε το από το ταχυδρομείο του αεροδρομίου Suvamabhumi. Διαθέτουν περίπτερα αυτοεξυπηρέτησης
 

robotmr

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 21, 2023
Messages
7
Reaction score
9
Points
3
Κατάλαβα. Σας ευχαριστώ για την πληροφορία. Αυτό μπορεί τελικά να είναι πιο επικίνδυνο αν και μερικές φορές έχουν σκυλιά στο αεροδρόμιο. Ίσως γι' αυτό βρίσκεται εκεί. Το γραφείο που πήγα είναι κοντά, αλλά ίσως πάω σε άλλο.
 

mprimiterra

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 3, 2023
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Γεια σας παιδιά! Πώς είστε; Είμαι νέος και έχω το αντίθετο πρόβλημα, θα ήθελα να λάβω το πακέτο με φάρμακα, mdma, χάπια αλλά δεν ξέρω πώς να το λάβω. Κάποια συμβουλή; OrgUnikum, μπορεί η μέθοδος σας να χρησιμοποιηθεί αντίστροφα; για να λάβετε; Σας ευχαριστώ όλους για τη βοήθειά σας.
 
Top