SGT-507

Carina

Don't buy from me
New Member
Language
🇷🇴
Joined
Sep 3, 2024
Messages
13
Reaction score
0
Points
1
Γεια σας! Έχει δοκιμάσει κανείς την SGT-507; Πόσο ισχυρό είναι; Πώς συγκρίνεται με το MDMB-BUTINACA;
 

Paracelsus

Addictionist
Joined
Nov 23, 2021
Messages
200
Reaction score
205
Points
43
Το SGT-507 είναι ένας σχετικά νέος συνθετικός αγωνιστής υποδοχέων κανναβινοειδών, παρόμοιος με ενώσεις όπως η MDMB-BUTINACA ως προς τον μηχανισμό δράσης του. Αυτές οι ουσίες μιμούνται τις επιδράσεις της THC ενεργοποιώντας τους υποδοχείς κανναβινοειδών στον εγκέφαλο, αλλά συχνά το κάνουν με πολύ μεγαλύτερη ισχύ, γεγονός που μπορεί να οδηγήσει σε έντονες και επικίνδυνες επιδράσεις.

Από άποψη ισχύος, το SGT-507 αναφέρεται ότι έχει πολύ ισχυρή συγγένεια με τον υποδοχέα CB1, καθιστώντας το ιδιαίτερα μεθυστικό ακόμη και σε χαμηλές δόσεις. Παρόλο που δεν είναι άμεσα διαθέσιμα συγκεκριμένα συγκριτικά δεδομένα για τη δραστικότητα, οι αναφορές των χρηστών υποδεικνύουν ότι είναι αρκετά ισχυρό, ενδεχομένως παρόμοιο με άλλους αγωνιστές κανναβινοειδών υψηλής αποτελεσματικότητας, όπως το MDMB-BUTINACA. Το ίδιο το MDMB-BUTINACA είναι ένα εξαιρετικά ισχυρό συνθετικό κανναβινοειδές με υψηλή αποτελεσματικότητα στον υποδοχέα CB1, που οδηγεί σε ισχυρές ψυχοδραστικές επιδράσεις και υψηλούς κινδύνους υπερδοσολογίας, συμπεριλαμβανομένων θανατηφόρων περιστατικών σε ορισμένες περιπτώσεις.
 

Carina

Don't buy from me
New Member
Language
🇷🇴
Joined
Sep 3, 2024
Messages
13
Reaction score
0
Points
1
Σας ευχαριστώ πολύ για την απάντηση <3
Ποια είναι η ποσότητα ενός γραμμαρίου SGT 507 a φύλλο/αναλογία καπνού για ισχυρό αποτέλεσμα;
 

Paracelsus

Addictionist
Joined
Nov 23, 2021
Messages
200
Reaction score
205
Points
43
Προς το παρόν, δεν γνωρίζω τις ακριβείς δοσολογίες. Και μάλιστα ανακριβείς. Θα συνεχίσω να ψάχνω και θα γράψω για τα αποτελέσματα εδώ. Προς το παρόν, συνιστώ να ξεκινήσετε με την ελάχιστη δυνατή ποσότητα, δεδομένου ότι μιλάμε για ένα από τα πολλά νέα νούμερα
 

Carina

Don't buy from me
New Member
Language
🇷🇴
Joined
Sep 3, 2024
Messages
13
Reaction score
0
Points
1
Ουάου, αυτό είναι εξαιρετικά ευγενικό εκ μέρους σας <3 Προσπάθησα επίσης να κάνω κάποια έρευνα, αλλά ούτε εγώ μπόρεσα να βρω πολλά. Τέλος πάντων, όταν έρθει η ώρα, θα γράψω για τα αποτελέσματα και για το αν μου άρεσε. Δεν είμαι πραγματικά σίγουρη αυτή τη στιγμή πόσο από το βότανο να χρησιμοποιήσω για 1g, αλλά θα σας κρατήσω ενήμερους. Ευχαριστώ πολύ και πάλι! <3 Με φιλικούς χαιρετισμούς
 

HIGGS BOSSON

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
436
Reaction score
663
Points
93
Νομίζω ότι η SGT-507 θα είναι σημαντικά ασθενέστερη
 

Paracelsus

Addictionist
Joined
Nov 23, 2021
Messages
200
Reaction score
205
Points
43
Ναι, θα μπορούσε να είναι. Πραγματικά δεν έχω πολλές πληροφορίες για την ουσία αυτή. Έχετε κάποια συγκεκριμένα στοιχεία; Αυτό είναι πραγματικά ενδιαφέρον.
 

Deadmatch15

Don't buy from me
Member
Language
🇷🇴
Joined
Apr 26, 2024
Messages
3
Reaction score
1
Points
1
Cas Number?
 

flyrc

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Sep 19, 2023
Messages
171
Reaction score
94
Points
28
Deals
18
Για πολλά προϊόντα, τα ονόματα που παίρνουν οι πελάτες είναι "φανταστικά", στην πραγματικότητα, μερικοί άνθρωποι θα χρησιμοποιήσουν ένα noids για να προσποιηθούν ότι είναι πολλά είδη προϊόντων, και ακόμη και να φτιάξουν ένα "νέο όνομα" για να προσποιηθούν ότι είναι ένα νέο προϊόν, οπότε θα ήθελα επίσης να γνωρίζω το CAS του προϊόντος και ο τύπος είναι πραγματικά σημαντικός! οπότε θα ήθελα επίσης να γνωρίζω το CAS και τη σύνθεση του προϊόντος.
 
View previous replies…

Carina

Don't buy from me
New Member
Language
🇷🇴
Joined
Sep 3, 2024
Messages
13
Reaction score
0
Points
1
Δεν μπόρεσα να βρω ούτε τον χημικό τύπο ούτε τον αριθμό CAS, αλλά βρήκα αυτό: Η σκόνη SGT-507 είναι παρόμοια με την 5F SGT-151, η οποία έχει χημικό τύπο C23H27FN4O2, CAS 2377403-49-9. Ελπίζω να είμαι σωστός
 

flyrc

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Sep 19, 2023
Messages
171
Reaction score
94
Points
28
Deals
18
Η τελευταία είναι μια πραγματική ουσία, αλλά δεν νομίζω ότι το να της δίνεται ένα "νέο όνομα" και να λέμε στον κόσμο ότι είναι παρόμοια με μια ουσία σημαίνει κάτι, νομίζω ότι είναι μάλλον απλώς ένας τρόπος για να την προωθήσουν στην αγορά.
 

Carina

Don't buy from me
New Member
Language
🇷🇴
Joined
Sep 3, 2024
Messages
13
Reaction score
0
Points
1
, το SGT-507 είναι παρόμοιο με το 5F SGT-151, ένα συνθετικό κανναβινοειδές που εντοπίστηκε για πρώτη φορά στη Γερμανία το 2017. Παρόλο που μοιάζει πολύ με το SGT-151, έχει πιο αδύναμες ιδιότητες. Το SGT-507 είναι μια νέα συνθετική χημική ουσία με βάση την ινδαζόλη-3-καρβοξαμίδη, την οποία τα εργαστήρια συνέδεσαν για πρώτη φορά ως συστατικό της συνθετικής κάνναβης``
 

Carina

Don't buy from me
New Member
Language
🇷🇴
Joined
Sep 3, 2024
Messages
13
Reaction score
0
Points
1
Λοιπόν, το SGT-507 είναι το μόνο κανναβινοειδές που βρήκα σε απόθεμα στον ιστότοπο όπου συνήθιζα να παραγγέλνω το MDMB-BUTINACA, το οποίο δυστυχώς δεν υπάρχει πλέον σε απόθεμα αυτή τη στιγμή, οπότε αποφάσισα να το δοκιμάσω. Γι' αυτό θα ήθελα να μάθω περισσότερα. Σας ευχαριστώ πολύ <3
 

flyrc

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Sep 19, 2023
Messages
171
Reaction score
94
Points
28
Deals
18
Αυτή η δήλωση, αν αληθεύει, θα σήμαινε ότι έχουν την ίδια δομή σώματος (πρόδρομη ουσία) αλλά όχι τα ίδια αλογόνα, αλλά αν το πουλούσα, και αν η δομή του σώματος ήταν η ίδια, τότε σίγουρα θα παρήγαγα απλώς το sgt151 αντί να πουλάω τη νέα και σημαντικά ασθενέστερη ουσία "SGT507" που ο κόσμος δεν γνωρίζει καν.
Ελλείψει εκθέσεων εργαστηριακών δοκιμών, δεν νομίζω ότι οι άνθρωποι θα πρέπει απλώς να πιστεύουν τις ψευδείς πληροφορίες σε ορισμένους διαδικτυακούς ιστότοπους πωλήσεων και ότι αυτά τα προϊόντα που ισχυρίζονται ότι είναι "νέες ουσίες" μπορεί απλώς να είναι ένα παλιό προϊόν με νέο όνομα, ώστε οι περίεργοι άνθρωποι να μπορούν να δοκιμάσουν και να τα αγοράσουν, πράγμα που αποτελεί την προσωπική μου άποψη!
 

Carina

Don't buy from me
New Member
Language
🇷🇴
Joined
Sep 3, 2024
Messages
13
Reaction score
0
Points
1
Επίσης, είναι περίεργο ότι ο ίδιος ιστότοπος είχε το 5F-SGT-151 το οποίο είναι προσωρινά εκτός αποθέματος
 
Top