"shake back to steak"

pinchetomas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 5, 2021
Messages
6
Reaction score
1
Points
3
έτσι η ερώτησή μου για την οποία ελπίζω να πάρω μια απάντηση ή μάλλον ίσως μερικές διαφορετικές αληθοφανείς απαντήσεις θα ήταν, λαμβάνοντας πιθανώς υψηλής καθαρότητας μεθαμφεταμίνη hcl που είναι σε μορφή κρυστάλλων. Αυτά ποικίλλουν σε μέγεθος και βάρος και ήταν κάποτε με τη μορφή πολύ μεγαλύτερων και πυκνών πετρωμάτων. η επιθυμία μου είναι να τα πάρω αυτά και αν είναι δυνατόν να τα επαναφέρω στην προηγούμενη μορφή τους σε πολύ μεγαλύτερες συστάδες. το μέγεθος με το οποίο σκέφτομαι να δουλέψω θα ήταν οπουδήποτε από 1/4 λίβρας έως 1 κιλό. δεν έχω απαραίτητα καμία επιθυμία να δημιουργήσω ένα ολόκληρο τερατούργημα, μάλλον να σχηματίσω θραύσματα σε μέγεθος οπουδήποτε από 7 γραμμάρια έως 1 ουγγιά περίπου. δεν έχω την επιθυμία να προσθέσω κάποιο πρόσφορο προς το παρόν. ωστόσο, αν κάποιος είχε οποιεσδήποτε συστάσεις για κάποιο που ίσως θα βοηθούσε στην επιθυμία μου να σχηματίσω μεγαλύτερους κρυστάλλους από το μέγεθος αλλά πολύ περισσότερο από το βάρος, θα ήθελα πολύ να ακούσω οποιεσδήποτε και όλες τις προτάσεις και τα σχόλια. Ελπίζω να λάβω νέα από όλους σας. Θα ήθελα να ζητήσω επίσημα συγγνώμη από ολόκληρη την πλατφόρμα για μια μάλλον απερίσκεπτη ανάρτηση που έκτοτε έχει αφαιρεθεί. προσβλέπω σε πολύ πιο κατάλληλες και ώριμες αλληλεπιδράσεις.


Thnx
 
Last edited:

pinchetomas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 5, 2021
Messages
6
Reaction score
1
Points
3
Αν πρέπει να είμαι 100% διαφανής και ειλικρινής- το οποίο θα το προσφέρω ανεπιφύλακτα εδώ, επιθυμώ να μεταπωλήσω το προϊόν. Μπορώ να προμηθεύομαι το "κούνημα" σε πολύ χαμηλότερη τιμή από τους μη σπασμένους κρυστάλλους της ίδιας παρτίδας. Ο "πελάτης" που έχω ενδιαφέρεται για την εμφάνιση/αισθητική τόσο πολύ αν όχι περισσότερο από την ισχύ ή την καθαρότητα του.
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,709
Points
113
Deals
666
Last edited by a moderator:

pinchetomas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 5, 2021
Messages
6
Reaction score
1
Points
3
Δεν είχε ποτέ την πρόθεση να κάνει κάτι λιγότερο ποιοτικό. Θα ρίξω μια ματιά στο νήμα και ελπίζω να συμπεράνω τα απαραίτητα μέρη. Σας ευχαριστώ για τη γρήγορη απάντηση και για το ότι με κατευθύνετε προς τη σωστή κατεύθυνση.
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
730
Reaction score
1,022
Points
93
Ίσως θα πρέπει να γνωρίζετε τι είναι ο μεγαλύτερος κρύσταλλος της μεθαμφεταμίνης - "κόβει" την ισοπροπυλοβενζυλαμίνη και τα ανάλογα από προμηθευτές της Κίνας (πολύ φθηνά). Όταν βλέπετε έναν πολύ μεγάλο κρύσταλλο, το κόστος να σκεφτείτε.
G4E0pnKhWq
 
Last edited by a moderator:
Top