Question Shatter

hatesixfour

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 14, 2023
Messages
7
Reaction score
12
Points
3
Μπορείτε να καπνίσετε shatter από ένα κανονικό μπολ;
 

CryoThio

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 7, 2023
Messages
201
Reaction score
65
Points
28
Όχι, δεν θα λειτουργήσει.

Θα μπορούσατε ίσως να διαμορφώσετε ένα είδος σωλήνα από αλουμινόχαρτο και να θερμάνετε τον πυθμένα, ή ενδεχομένως να το κάνετε όπως τα άλλα ναρκωτικά και να βάλετε το θραύσμα σε λίγο διπλωμένο αλουμινόχαρτο.

Συνήθως χρειάζεστε μια εξέδρα dab για το shatter.

Είτε να φτιάξετε μερικά φαγώσιμα, είτε να χρησιμοποιήσετε αλουμινόχαρτο
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Εννοώ ότι μπορείτε, αλλά δεν μπορείτε πραγματικά να δείτε τι κάνετε. Ένα μπολ είναι ακριβώς σαν μια φούσκα που σπρώχνετε την κορυφή προς τα κάτω. Έχω καπνίσει από ένα στέλεχος crack, κυνήγησα το δράκο, το έκανα hot railed, αλλά ο τρόπος που πρέπει να πάω είναι:
QgKXhdOlaQ

Μια αντλία κενού με ψυχρή παγίδα bong. Στη συνέχεια, όταν σου τελειώσει το πράμα, ρίχνεις το νερό σε μια κατσαρόλα και το εξατμίζεις... Τάδα επείγοντος κρησφύγετο
 

american gopnik

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 18, 2023
Messages
28
Reaction score
15
Points
3
Μου θυμίζει μερικούς μήνες πίσω, όταν ήθελα να φτιαχτώ και δεν είχα θραύσματα στο χέρι... και κοίταξα το tina bong και είδα εκείνο το αηδιαστικό, παλιό νερό του bong μέσα.
Ήξερα ότι το να το πιω ήταν εκτός, καθώς σχεδόν έπνιγα στη σκέψη. Και τότε μου ήρθε μια στιγμή που μου άστραψε και βρόντηξε. Κοιτάζοντας στην ντουλάπα του μπάνιου παρατήρησα ένα κουτί με κλύσμα. Τα υπόλοιπα τα ξέρετε,

Ένιωσα σαν να έκανα ένεση ένα τέταρτο του γραμμαρίου από τα παλιά!
 

hatesixfour

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 14, 2023
Messages
7
Reaction score
12
Points
3
Μπορώ να χρησιμοποιήσω ένα potv one για να το ατμίσω;
 

hatesixfour

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 14, 2023
Messages
7
Reaction score
12
Points
3
Το έχω αναμίξει με ζιζάνιο και χρησιμοποιώ ένα pulsar smoker..είναι ένα μικροσκοπικό vape δεν είμαι σίγουρος σε ποια θερμοκρασία είναι, λειτουργεί καλά.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Δεν ξέρω τι σημαίνει POTV, αλλά αν καπνίζω χόρτο, που σπάνια το κάνω αυτές τις μέρες, έχω έναν ατμοποιητή ολόκληρης της Herbe που δεν είναι
Worth A damn και έχω ένα e-nail bong rig με πηνίο και pid. Είναι αρκετά ευπροσάρμοστο. Για να vspe χόρτο το ρυθμίζω σε περίπου 725-750f και το μαθηματικό είναι καλό περίπου 425°f και crack περίπου 275°f λειτουργεί καλά
 
Top