Αποστολή κοκαΐνης μέσω ταχυδρομείου

ron202010

Don't buy from me
Resident
Language
🇪🇸
Joined
Aug 10, 2023
Messages
10
Reaction score
1
Points
3
Γεια σας, θα ήθελα να μάθω αν κάποιος έχει εμπειρία στην αποστολή ουσιών με διεθνές ταχυδρομείο, ιδίως κοκαΐνης μέσω εμποτισμού. Ποιες είναι οι εμπειρίες και οι συμβουλές σας

Έχω αυτή τη στιγμή ένα έργο σε εξέλιξη και αυτό αποτελείται από έναν καμβά από ύφασμα 70x80 cms με την τεχνική του εμποτισμού, η οποία το προϊόν (κοκαΐνη) ήταν αραιωμένο σε φυτικό χρώμα με βάση το νερό, χρησιμοποιήθηκε για να ζωγραφίσει τον καμβά και έγινε μετά την ξήρανση μια διαδικασία της μάσκας ή ξαναζωγραφίσει με ακρυλικό χρώμα, για να συσκευαστεί στη συνέχεια και στη συνέχεια να αποσταλεί, τι πιστεύετε για αυτή τη μέθοδο και τι συμβουλές έχετε μπροστά από τις γνώσεις σας παρακαλώ;
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Προσωπικά θα διέλυα το C. Hcl σε νερό και θα το έβαζα στον καμβά και στη συνέχεια θα χρησιμοποιούσα ελαιοχρώματα πάνω από αυτό. Με αυτόν τον τρόπο ο παραλήπτης μπορεί να το εκχυλίσει πίσω με νερό και η ελαιομπογιά δεν θα διαλυθεί σε αυτό. φυτική μπογιά με βάση το νερό δεν είναι κάτι που γνωρίζω.
Το ακρυλικό χρώμα διαλύεται στο νερό, οπότε δεν θα ήθελα να μολύνω το C με αυτό ή ακόμα και με το χρώμα του.
Αν βρεθώ ποτέ στη θέση σας, θα μάζευα το χνούδι μου από το στεγνωτήριο και κάποια διάφορα χαρτάκια που έχω τριγύρω, θα τα μούλιαζα όλα σε λίγο νερό με αλισίβα και θα τα πίεζα σε χαρτόνι, εξουδετερώνοντάς τα, τύπου artsy-fartsy. Το εμποτίζω και εκτυπώνω μια ετικέτα επιστροφής και ένα τιμολόγιο για κάποια εταιρεία με είδη χειροτεχνίας. Στελθ βομβαρδιστικό.
 
Last edited:

ron202010

Don't buy from me
Resident
Language
🇪🇸
Joined
Aug 10, 2023
Messages
10
Reaction score
1
Points
3
ευχαριστώ που μοιράζεστε τις γνώσεις σας είμαι ευγνώμων μου, αν θα μπορούσατε να μου δώσετε πληροφορίες σχετικά με τη διαδικασία διαχωρισμού του C με τη μέθοδο που μου εξηγείτε, πόσο περίπλοκο θα μπορούσε να είναι να διαχωριστεί; Σας ευχαριστώ και σας παρακαλώ
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Τόσο απλά όσο το μούλιασμα του χαρτιού ή του καμβά σε ζεστό νερό και η εξάτμιση του νερού. Χρειάζεται μόνο 1ml ανά γραμμάριο για την εκχύλιση, αλλά θα πρέπει να αντισταθμίσετε τον ρυθμό απορρόφησης του υποστρώματος. Εγώ θα ξεκινούσα με 2 ml ανά γραμμάριο που ελπίζετε να ανακτήσετε και αφού στύψω όσο περισσότερο μπορούσα να βγάλω, θα επαναλάμβανα τη διαδικασία ξανά. Αποθηκεύστε το υπόστρωμα μέχρι να διευκρινίσετε το ποσοστό ανάκτησης για να προσδιορίσετε αν μια 3η εκχύλιση θα ήταν χρήσιμη. Συνιστάται αποσταγμένο νερό
 

Moonbow112ix

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 22, 2023
Messages
22
Reaction score
9
Points
3
Σας έδωσε το ιερό δισκοπότηρο της μυστικής αποστολής του ακριβούς προϊόντος με τον ακριβή τρόπο που αισθάνεστε άνετα και με γούστο είπε ότι αυτό είναι καλύτερο, λέγοντάς σας μάλιστα ποια μπογιά γνωρίζει ότι θα μολύνει το c hcl σας, μην το περιπλέκετε υπερβολικά, αν θα μπορούσατε να το ανακτήσετε από φυτικό χρώμα oi l νοθευμένο και έξω σε καμβά αυτό που σας έδωσε είναι σχεδόν το ίδιο απλά προτείνει να προσθέσετε κάτι σαν αλισίβα για να το κάνετε σούπερ Concentraed και το μόνο που θα πρέπει να κάνετε είναι να διαχωρίσετε το c hcl σας από το νερό και οτιδήποτε άλλο butbi συμφωνώ χρησιμοποιήστε αλισίβα και λίγο νερό για να ουσιαστικά πιέζεις την κόκα κόλα και μετά εμποτίζεις έναν πίνακα ή εμποτίζεις νερό χρώμα ό,τι θέλεις να κάνεις αλλά εγώ θα γέμιζα τον καμβά με τα χαρτιά ή θα διέλυα αυτό το μείγμα αλισίβα c hcl σε αγκουά και θα το πακετάριζα σαν κάτι άλλο και θα το έστελνα σαν όποιο υγρό παρακάμπτοντας τον καμβά αλλά αν είναι πολλά ο καμβάς μπορεί να είναι κρίσιμο κομμάτι για σένα, Όπως είπε και ο ίδιος, ένα όχι νερό θα μειώσει μισό γραμμάριο σαν τίποτα.
 
Top