Χτύπημα αυτομαγειρεμένου Flakka και Krokodil μαζί

Cranston

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 20, 2023
Messages
76
Reaction score
44
Points
18
Το χάμστερ του οικιακού μου εκπαιδευτή θέλει να μαγειρεύει Flakka (A-pvp) και Krokodil (Desomorphin), να τα αναμειγνύει και να τα εγχέει όλη μέρα.
Έχει ήδη αγοράσει σημαντικά συστατικά όπως βενζίνη και καθαριστικό αποχέτευσης.

Είναι έτοιμος να ξεκινήσει. Τώρα τι μπορεί να κάνει για την καλύτερη μείωση της βλάβης;
 
  • Haha
Reactions: vis

vis

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 21, 2023
Messages
146
Reaction score
102
Points
28
Χαλαρώστε τον κροκόδειλο
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
Έχω απλώς μια γενική ερώτηση σχετικά με το Krokodil . Έχω δει μόνο την προπαγάνδα για το φάρμακο. Τι συμβαίνει με τους ανθρώπους που λένε ότι προκαλεί νέκρωση;
 

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
214
Reaction score
141
Points
43
Αν θυμάμαι καλά, πρόκειται ουσιαστικά για ένα μαγείρεμα κόκκινου p/ιωδίου των δισκίων κωδεΐνης για την παρασκευή δεσμομορφίνης ? Λίγα άλλα βήματα ή συστατικά που εμπλέκονται στη διαδικασία που δυσκολεύουν τον πλήρη καθαρισμό για τον ένα ή τον άλλο λόγο. Αυτό το καθιστά εγγενώς επικίνδυνο όσο κι αν λαμβάνεται μεγάλη προσοχή. Με άλλα λόγια υπάρχει πάντα κίνδυνος με την ενδοφλέβια κροκοδίλη. Δεν είμαι σίγουρος ακριβώς για άλλες οδούς κατάποσης ή καθαρισμού. Π.χ. απόσταξη με ατμό.

Yeaaa... βρείτε ένα καλύτερο οπιούχο για να κάνετε speedball, το krok δεν μπορεί να βοηθηθεί. Δεν είμαι σίγουρος για το "Flakka".
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
Ευχαριστώ, υποθέτω ότι η διαδικασία παραγωγής μπορεί να προκαλέσει κάποια προβλήματα για τον τελικό χρήστη
 

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
214
Reaction score
141
Points
43
Ναι, δεν νομίζω ότι είναι μόνο η τεμπελιά ή η απροσεξία που το καθιστά τέτοιο ζήτημα. Δεν είμαι σίγουρος τι ακριβώς είναι.... προσμίξεις, πρόσθετα, κακή υγιεινή και πρακτική IV... ένας συνδυασμός όλων των παραπάνω. Το συμπέρασμα είναι: "Δεν είναι ασφαλές για ανθρώπινη κατανάλωση." Με τον ένα ή τον άλλο τρόπο... τέλος της ιστορίας.
 

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
214
Reaction score
141
Points
43
Επιτρέψτε μου να είμαι αυτός που θα βάλει το πόδι του στο στόμα του.
https://bbgate.com/attachments/ozaru1tks6-pdf.8069/
Λέει εδώ ότι αν παραχθεί με αρκετή προσοχή που λαμβάνεται η πλειοψηφία των κινδύνων που σχετίζονται με τις προσμίξεις μπορούν να αποφευχθούν. Οι καταναλωτές και οι πάροχοι προτείνουν ότι: "Οι ειδικευμένοι μάγειρες μπορούν να παρασκευάσουν ένα διάλυμα κροκοδείλου που μπορεί να εγχυθεί χωρίς τις υπερβολικές βλάβες που συζητήθηκαν".

Υποθέτω ότι αν η διαδικασία είναι η ίδια με την αναγωγή της εφεδρίνης σε μεθαμφεταμίνη, το krok μπορεί να παραχθεί και να χρησιμοποιηθεί σχετικά χωρίς βλάβη. Εξάλλου, η μεθαμφεταμίνη δεν συνοδεύτηκε ποτέ από την προπαγάνδα τρόμου που τρώει σάρκα.

Αναρωτιέμαι, έχει ακούσει κανείς ότι κάποιος ρίχνει κωδεΐνη ΜΕ το EP/PSE του κατά τη διάρκεια μιας συνεδρίας RP/I2 εφεδρίνης/ψευδο-ρεφεντόν; Μπορούν να αντιδράσουν και τα δύο ταυτόχρονα; Στη συνέχεια, να βασίζονται περαιτέρω, να εκχυλίζονται και να αλατίζονται μαζί; "One stop shop Hydroiodic speedball salt / solution" :unsure: Fuck it, ... Θα δοκιμάσω λίγο deso-crank....
 

Cranston

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 20, 2023
Messages
76
Reaction score
44
Points
18
όχι, δεν χρησιμοποιούνταν/δεν χρησιμοποιούνταν το κόκκινο p ή το ιώδιο.
χρησιμοποιούσαν πράγματα που βρίσκεις παντού, όπως βενζίνη ή καθαριστικό αποχέτευσης.

δεν είναι ότι το καθαριστικό αποχέτευσης μπορεί να χρησιμοποιηθεί για την παρασκευή ghb... οπότε δεν υπάρχει θέμα με αυτό.
 

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
214
Reaction score
141
Points
43
Hey.... MacGuyver....!
Πώς προτείνεις να φτιάξεις δεσμομορφίνη χωρίς RP/I2; Shake and bake?
Τι είναι αυτά που λες; Σπιντμπολάροντας όλη μέρα; Krokodil; Μείωση της βλάβης; ....

Αν είναι να φτιάξεις κροκ, φτιάξε μεθαμφεταμίνη. Κάποιος πρέπει να έχει ηρωίνη ή ένα αξιοπρεπές υποκατάστατο...
Βάλε μια γραμμή έγχυσης όπως κάνουν στο νοσοκομείο και μπορείς να κάνεις ενδοφλέβια ό,τι θέλεις... όσο και όποτε θέλεις και να αποφύγεις τα περισσότερα προβλήματα.
Έχω παρόμοιες φιλοδοξίες και αυτό μου ακούγεται σαν μια αποστολή καμικάζι... μια πολύ άτιμη αποστολή, και μάλιστα κακοσχεδιασμένη.
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
Εντάξει, σας κατάλαβα. Οπότε όλες αυτές οι ειδήσεις ήταν νόμιμες.
 

vis

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 21, 2023
Messages
146
Reaction score
102
Points
28
Το νήμα του χιούμορ αφορά το φτωχό "anything goes" για να ονομαστεί ως το δάγκωμα krokodil
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
Εντάξει, αυτό βγάζει πολύ νόημα
 

vis

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 21, 2023
Messages
146
Reaction score
102
Points
28
15 παρτίδες APVP - προσμίξεις
 

Attachments

  • 2cvGaenBl6.png
    2cvGaenBl6.png
    136.8 KB · Views: 81

Caleb

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 28, 2023
Messages
27
Reaction score
27
Points
18
Φίλε, αυτό συμβαίνει όταν οι κακοί χημικοί δημιουργούν χειρότερες χημικές ουσίες.
γίνεται ακόμα χειρότερο, όταν οι κακοί χημικοί νοιάζονται περισσότερο για τους "καυλωμένους posters" παρά για τα καλά προϊόντα και την υγεία.
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
Αυτός είναι ένας δικός μου φόβος. Να πάρω μια κακή παρτίδα από κάτι
 

vis

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 21, 2023
Messages
146
Reaction score
102
Points
28
Το APVP το πήρα από την Πολωνία, ήταν old skool flakka - οι παλιοί το λάτρευαν. Το AP_P είναι ισχυρό και εύκολο να λιώσει. Το MDPV είναι το ισχυρότερο hard melt.
 
Top