Ορισμένες ερωτήσεις σχετικά με τις αμφεταμίνες και τις μεθαμφεταμίνες

Re186

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Feb 26, 2023
Messages
52
Reaction score
39
Points
18
Έχω μερικές ερωτήσεις που πρέπει να απαντηθούν, και σε αντάλλαγμα θα δημοσιεύσω δωρεάν κάποια σημαντικά δεδομένα σχετικά με τις αμφεταμίνες και τις πρόδρομες ενώσεις τους που λείπουν από αυτόν τον ιστότοπο μετά την ολοκλήρωση της επόμενης δοκιμής.

1. Μπορούν οι κρύσταλλοι υδροχλωρικής D-αμφεταμίνης να πωλούνται και να καπνίζονται ως Ice; (Ο Ice αναφέρεται στους κρυστάλλους υδροχλωρικής D-μεθαμφεταμίνης. αν δεν υπάρχει μεγάλη διαφορά στη λειτουργία τους, σκοπεύω να δηλώσω ευθέως ότι οι κρύσταλλοι υδροχλωρικής D-αμφεταμίνης είναι κρύσταλλοι υδροχλωρικής D-μεθαμφεταμίνης).

2. Οι συγκεντρώσεις/οσμές καπνού των κρυστάλλων υδροχλωρικής D-αμφεταμίνης και των κρυστάλλων υδροχλωρικής D-μεθαμφεταμίνης που καίγονται και ψεκάζονται είναι συνεπείς;

3.Για κάποιο λόγο δεν μπορώ να καπνίσω μεθαμφεταμίνη μόνος μου, αλλά μπορεί κάποιος να μου πει πώς ακριβώς πρέπει να μυρίζει η μεθαμφεταμίνη; Έχω μυρίσει καθαρή σκόνη υδροχλωρικής αμφεταμίνης και μυρίζει σαν άρωμα βατόμουρου ή βατόμουρου σε συνδυασμό με άρωμα χορταριασμένου φυτικού χυμού. Όταν θερμαίνεται και ψεκάζεται, μυρίζει λίγο περίεργα, αλλά η επίγευση της με κάνει να νιώθω ότι καταλαβαίνω γιατί το ICE ονομάζεται "χοιρινό". Είναι σωστή αυτή η μυρωδιά;

4. Γνωρίζω ότι η D-αμφεταμίνη είναι λιγότερο αποτελεσματική από την D-μεθαμφεταμίνη στην ίδια δόση, αλλά πόσο πιο αδύναμη είναι από την D-μεθαμφεταμίνη; Για παράδειγμα, ισοδυναμεί με το 75% ή το 70% της D-μεθαμφεταμίνης στην ίδια δόση; Θα υπάρξει σημαντική διαφορά στην προσωπική υποκειμενική εμπειρία στην περίπτωση εισπνοής με θερμαινόμενο ψεκασμό;

5. Λαμβάνοντας υπόψη ότι το ICE που πωλείται στην αγορά δεν είναι στην πραγματικότητα καθαρή D-μεθαμφεταμίνη, οι έμποροι αναμειγνύουν κάποια "έκδοχα" για να αυξήσουν το βάρος και να αυξήσουν τα κέρδη. Αυτό έχει ως αποτέλεσμα το αποτέλεσμα του εμπορικά διαθέσιμου ICE να είναι κατώτερο από την καθαρή D-μεθαμφεταμίνη στην ίδια δόση. οπότε νομίζω ότι αυτό θα πρέπει να είναι αρκετό για να αντισταθμίσει το χάσμα ισχύος μεταξύ της D-μεθαμφεταμίνης και της D-αμφεταμίνης. Ακόμη και αν ισχυριστώ ότι η D-αμφεταμίνη είναι ICE, δεν θα προκαλέσει προβλήματα μετά την πώληση. Είναι αυτή η ιδέα εφικτή;
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
1.
2. Βλέπε 1
3. 4. 5. Βλέπε 1
 
Top