Τροφοδότες κουταλιών

The-Hive

Moderator in UK section
Resident
Joined
Jun 20, 2023
Messages
365
Reaction score
177
Points
43
Βρίσκομαι σε αυτόν τον ιστότοπο εδώ και δύο μήνες και έχω παρατηρήσει ότι υπάρχουν πολλοί άνθρωποι που δεν θα ταΐζουν με το κουτάλι θέλουν βίντεο βήμα προς βήμα οδηγίες χωρίς να έχουν το θάρρος να δοκιμάσουν πραγματικά τον εαυτό τους κάνοντας λίγη έρευνα. Θα έλεγα ότι το 80% από τη Σύνθεση που δημοσιεύτηκε είναι αντιγραφή και επικόλληση με μερικές λέξεις αλλαγμένες. Άνθρωποι που ισχυρίζονται ότι άλλοι άνθρωποι εργάζονται Πολύ μικρή συμβολή Ναι, καταλαβαίνω ότι είμαστε όλοι στην ίδια βάρκα και όλοι χρειαζόμαστε βοήθεια, αλλά η πλειονότητα είναι ήδη εκεί έξω για να διαβάσετε. Μερικοί άνθρωποι δεν μπορούν καν να ακολουθήσουν μια σύνθεση που σας λέει τα πάντα χωρίς να ζητάτε βοήθεια πώς μπορείτε να κάνετε λάθος ακολουθώντας τη σύνθεση κάποιου άλλου 😂😂 Έχω δει μόνο μερικούς ανθρώπους εδώ να δοκιμάζουν διαφορετικές διαδρομές για καλύτερες αποδόσεις ή λιγότερο ελεγχόμενες/περιορισμένες χημικές ουσίες αυτό είναι ακριβώς αυτό που έχω δει τελευταία. Για μένα είναι δοκιμή και λάθος όταν Doin δική σας διαδρομή ( προφανώς είναι επικίνδυνο, αλλά αυτό είναι το ρίσκο που παίρνετε) μοιραστείτε την εμπειρία σας αποτυγχάνει ect. Η οργανική χημεία είναι πολύ επικίνδυνη για σένα και τους άλλους ειδικά αν δεν έχεις ιδέα τι κάνεις; πάρα πολλοί ερασιτέχνες που θέλουν έναν ευκολότερο τρόπο να αποκτήσουν ναρκωτικά 🤷🏻‍♂️ αγοράστε τα από άλλους γλιτώστε την ταλαιπωρία να σκοτώσετε τον εαυτό σας ή κάποιον άλλο. είναι μια καλή ιστοσελίδα για τους πωλητές. Αυτό το site δεν είναι για μένα, όπως νόμιζα ότι ήταν, οπότε ειρήνη έξω Chems ☮️
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Λίγη έρευνα είναι πολύ σημαντική. Συχνά είναι η ορολογία που αποτελεί το κλειδί. Ίσως ψάχνετε για έναν νέο τρόπο παρασκευής μεθαμφεταμίνης. Λοιπόν, μαντέψτε τι; Δεν πρόκειται να το βρείτε αυτό στο Google! Πώς αλλιώς θα μπορούσαμε να ονομάσουμε τη μεθαμφεταμίνη; 🤔λοιπόν είναι ένα εξάγωνο και μερικά ζιγκ-ζαγκ στο πλάι. Αυτό το εξάγωνο έχει 3 γραμμές μέσα του, τι σημαίνει αυτό; Το Google λέει ότι είναι διπλοί δεσμοί και ότι αυτό το πράγμα είναι βενζόλιο. Καλό είναι να το ξέρω. Τώρα αυτό το ζιγκ-ζαγκ, το gog θα σου πει ότι είναι άνθρακες και υδρογόνα. Είναι μια αλυσίδα καβονίων. Το όνομά της εξαρτάται από το πόσα τμήματα έχει μήκος. Το 2 είναι αιθάνιο, χρησιμοποιείται σε ένα όνομα, αιθύλιο, το 3 είναι μεθάνιο, μεθύλιο, το 4, προπάνιο, προπυλένιο. Αν έχει ένα ω στο τέλος, είναι υδροξείδιο. H ΥΔΡΟΓΟΝΟ. O ΟΞΥΓΟΝΟ. Σε ένα όνομα το υδρογόνο είναι ένα υδρογόνο, ένα υδρίδιο. Ο. ΟΞΥΓΟΝΟ. Οξυγόνο υδρογόνου; Υδροξυ. Δεν είναι διασκεδαστικό; Συγκολλούμε προθέματα και επιθήματα! Τέλος πάντων, ένα υδροξύλιο είναι απλά ένα -ολ ένα χημικό όνομα. Σημαίνει αλκοόλη. Ένα μεθύλιο, χ³ με υδροξύλιο, ω είναι🤔μεθάνιο ολ... μεθύλιο... ολ... Ω, έι, είναι μεθανόλη, μεθυλική αλκοόλη. Οπότε, όπως και να 'χει, ένα βενζόλιο μερικές φορές έχει ένα φίλο αγκιστρωμένο. Αν είναι μια αλκοόλη, είναι μια φαινόλη. Φαινύλιο που χρησιμοποιείται σε μια λέξη. Ένα άλλο καλό να γνωρίζετε είναι η αμμωνία η αμμωνία έχει ένα άζωτο αντί για άνθρακα και μερικά υδρογόνα που κρέμονται. Η αμμωνία είναι αμίνες στα χημικά ονόματα ένα βενζόλιο με μια αμίνη συνδεδεμένη ακριβώς σε αυτό είναι μια ανιλίνη. Αναρωτιέμαι. Πίσω στο θέμα. Το θέμα είναι ότι η μεθαμφεταμίνη μπορεί να ονομάζεται φαινυλαιθυλαμίνη. Μια φαινυλαιθυλαμίνη. Αλλά μπορεί να ονομάζεται και αλκυλαμίνη. Θα μπορούσε να είναι μια αρωματική αμίνη. Τι θα λέγατε για μια....κυκλοβενζλαμίνη; Ίσως. Αν έχετε δοκιμάσει όλες αυτές τις ονομασίες και δεν έχετε βρει αυτό που ψάχνετε. ΜΠΟΡΕΊΤΕ ΝΑ ΜΕ ΡΩΤΉΣΕΤΕ ΚΑΙ ΘΑ ΠΡΟΣΠΑΘΉΣΩ ΝΑ ΣΑΣ ΒΟΗΘΉΣΩ. Αλλά να θυμάσαι, είμαι απλά ένας μαλάκας και καλύτερα να ρωτήσεις έναν χημικό 😉 Εντάξει αυτό το πράγμα δεν θα καπνίσει μόνο του 💨☻️💨😤🤯🥵
 
Top