Ψεκασμός συνθετικών κανναβινοειδών σε μπουμπούκια CBD

felixgallardo

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 7, 2023
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Γεια σε όλους!

Θέλω να αγοράσω υψηλής ποιότητας CBD χόρτο (για αισθητικούς σκοπούς) για να ψεκάσω με συνθετικά κανναβινοειδή. Θα εκτιμούσα κάποιες συμβουλές σχετικά με τα ακόλουθα θέματα:

1. Ποιο (νόμιμο επί του παρόντος στην ΕΕ) συνθετικό κανναβινοειδές είναι το καλύτερο για τον σκοπό αυτό; Θέλω να μοιάζει όσο το δυνατόν περισσότερο με τη φυσική μαστούρα, ώστε ένα ανυποψίαστο άτομο που το καπνίζει να μην μπορεί να καταλάβει ότι είναι συνθετικό. Στο τέλος αυτής της ανάρτησης έχω προσθέσει μια λίστα με τις επιλογές μου.

2. Πώς να ψεκάσετε το SC στα μπουμπούκια; Ή μήπως είναι καλύτερα να διαλύσω το SC σε ασετόν και να ανακατέψω τα μπουμπούκια στο υγρό; Είναι πολύ σημαντικό να μην έχουμε θερμά σημεία για να αποφύγουμε ατυχήματα!

Σας ευχαριστώ όλους εκ των προτέρων!

Συνθετικά κανναβινοειδή:

a. JWH-210, CAS: 824959-81-1 // ίσως η καλύτερη επιλογή; όχι πολύ ισχυρό, μοιάζει πολύ με THC
b. ADB-Butinaca, CAS: 2682867-55-4 // υποτίθεται ότι είναι εξαιρετικά ισχυρό.
c. 5C-AKB48, IUPAC: (S)-2-(1-butyl-1H-indazole-3-carboxamido)-3,3-dimethylbutanoate
d. 7-adb, IUPAC: (S)-2-(1-(5-fluoropentyl)-1H-indazole-3-carboxamide)-3,3-dimethylbutanoic acid
e. 6tp/sgt, IUPAC: N-(5-βρωμο-1-(4-φθοροβενζυλ)-4-μεθυλο-2-οξο-1,2-διυδροπυριδιν-3-υλ)κυκλοεξανθάνιοκαρβοξαμίδιο
στ. mdmb-butinaca, IUPAC: (S)-2-(1-βουτυλο-1H-ινδαζόλη-3-καρβοξαμιδο)-3,3-διμεθυλοβουτανοϊκό
g. SGT-507 //υποτίθεται ότι είναι παρόμοιο με το 5f-sgt-151
h. 7-abf, IUPAC: 2-(7-fluoro-1H-benzo[d]imidazol-2-yl)aniline
 

mynameisunkown

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 7, 2023
Messages
5
Reaction score
6
Points
3
Μην παίρνετε το λόγο μου για δεδομένο, δεν είμαι χημικός ούτε ειδικός στα ναρκωτικά, απλά σκέφτομαι με κοινή λογική, ξέρω σίγουρα ότι το cbd αντιμετωπίζει τις επιδράσεις του thc και τα συνθετικά noids στοχεύουν στους ίδιους υποδοχείς; (δεν είμαι σίγουρος). Οπότε δεν θα χάσετε την ισχύ;
 

Huey Freeman

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 7, 2023
Messages
21
Reaction score
7
Points
3
Έχω μερικούς φίλους που κάνουν αυτό που προσπαθείτε να κάνετε χρησιμοποιώντας το JWH-210, αλλά δεν νομίζω ότι μπορείτε να κάνετε τη γεύση απαρατήρητη
 

cake

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 7, 2023
Messages
25
Reaction score
17
Points
3
Έχω μια μέθοδο για την ανακύκλωση των λουλουδιών CBD σε λουλούδια THC in-vitro χωρίς την πρόβλεψη ενός οξέος Lewis ή οποιουδήποτε διαλύτη.
 

Activated11

Don't buy from me
Member
Joined
Oct 28, 2023
Messages
3
Reaction score
7
Points
3
Deals
22
πείτε μας πώς κυκλώνετε τα άνθη CBD σε άνθη THC in-vitro χωρίς την πρόβλεψη ενός οξέος Lewis ή οποιουδήποτε διαλύτη.
 

acidbathloveskite

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 29, 2024
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
@ OP : bro εκτός αν είστε σε θέση να συνθέσετε jwh018 ή 5f akb48(που akb 48 ήταν καλύτερο), δεν θα βρείτε πια αυτά τα noids, και όποιος ισχυρίζεται ότι έχει ή είναι χημικός ή πιο πιθανό ένας απατεώνας.
Θέλω να προσθέσω ότι παραλείψατε τα μεγάλα παλιά noids: jwh 250, am2201, 5f ur144
 
Top