Post Delivery Αφανείς μέθοδοι

Speedy_Gonzales

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 2, 2023
Messages
13
Reaction score
13
Points
3
Γεια σας,

Με το να είμαι νέος πωλητής και νέος στις μεθόδους παράδοσης που απαιτούν οι διαδικτυακές αγορές, έχει κανείς κάποιες υποδείξεις σχετικά με τη μυστική συσκευασία;

Προφανώς η συσκευασία vac είναι απαραίτητη, και έχω ακούσει επίσης για τη χρήση αλουμινόχαρτου για τη συσκότιση των ακτίνων Χ.

έχει κανείς κάποια στοιχεία σχετικά με το τι σηματοδοτεί ένα πακέτο, οποιεσδήποτε συμβουλές ή κόλπα σχετικά με τη διατήρηση των πακέτων απαρατήρητων, ειδικά όταν εξετάζεται η διεθνής αποστολή.

Υπάρχουν πακέτα που έχουν παραλάβει κάποιοι και απογοητεύτηκαν ή εντυπωσιάστηκαν από την αδιαφάνεια;

Καταλαβαίνω ότι οι μυστικές μέθοδοι είναι απόρρητες για προφανείς λόγους, αλλά αν κάποιος μοιραστεί οποιαδήποτε πληροφορία, όσο ασαφής και αν είναι, όλα βοηθούν!
 

thecurious

Don't buy from me
Member
Joined
Jan 29, 2024
Messages
6
Reaction score
9
Points
3
Αυτό εξαρτάται από τη χώρα προορισμού και την εμπειρία της με τη χώρα αποστολέα.
Για παράδειγμα, αν μου στείλετε μια θήκη DVD (το περιεχόμενο είναι σφραγισμένο σε κενό αέρος) από την Κολομβία σε μια χώρα της ΕΕ, σίγουρα θα ελεγχθεί στο πρώτο σημείο ελέγχου/συλλογής με ακτίνες Χ ή με σκύλο εντοπισμού, αν χρειαστεί.
Αυτό θα πρέπει να λειτουργεί εντός της χώρας και είναι το κανονικό πρότυπο απ' όσο γνωρίζω. Απλά δεν ξέρω πόσο μεγάλη προσπάθεια θέλετε να καταβάλλετε για να κρύψετε τα ναρκωτικά.
Χημική επεξεργασία ώστε να βρίσκονται στο ύφασμα ενός τζιν, για παράδειγμα (έχει ήδη γίνει). Έχει επίσης επεξεργαστεί σε μικρούς κόκκους καφέ.
Το ερώτημά σας τίθεται και από άλλους ανθρώπους που δραστηριοποιούνται σε μια τεράστια αγορά δισεκατομμυρίων. Μην το ξεχνάτε αυτό.
 

Speedy_Gonzales

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 2, 2023
Messages
13
Reaction score
13
Points
3
Σας ευχαριστώ για τις λεπτομερείς πληροφορίες σας, πρέπει να γίνω δημιουργικός με τα πράγματα χαχα
 

gus.fring

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Oct 13, 2023
Messages
100
Reaction score
64
Points
28
Ενδιαφέρομαι, αν κάποιος θέλει να βοηθήσει με μια σαφή απάντηση, θα ήμουν πολύ ευγνώμων.
 

Power

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 20, 2022
Messages
24
Reaction score
16
Points
3

Μπορώ ίσως να βοηθήσω με συγκεκριμένες λεπτομέρειες.

Πριν από πολύ καιρό έλαβα ένα είδος παλιού πλαστικού δίσκου παιχνιδιών για ένα nintendo ακριβώς ένα από εκείνα τα ογκώδη γκρι πλαστικά που βάζεις μέσα στην κονσόλα, είχε ξεβιδωθεί και το περιεχόμενο βρισκόταν στο εσωτερικό του. ίσως μια από τις καλύτερες μεθόδους stealth που έχω δει ποτέ με τα ίδια μου τα μάτια.

πριν από μερικά χρόνια είδα ένα βίντεο με κάποιον να ανοίγει ένα παιδικό παιχνίδι τύπου lego, το οποίο ήταν συρρικνωμένο και πολύ καλά συσκευασμένο, και μέσα του υπήρχαν πιθανώς 125 γραμμάρια κοκαΐνης. ωστόσο υποψιάζομαι ότι ήταν ψεύτικο.
 

Speedy_Gonzales

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 2, 2023
Messages
13
Reaction score
13
Points
3
Πραγματικά χρήσιμο αυτό, μερικές πραγματικά επιδέξιες μέθοδοι ευφυείς πραγματικά, πρέπει να γίνω πολύ πιο δημιουργικός σας ευχαριστώ για τη διορατικότητα
 

prophet

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Mar 31, 2024
Messages
72
Reaction score
64
Points
18
Deals
13
Ξέρω ότι άργησα να συμμετάσχω σε αυτό το νήμα, αλλά μου τράβηξε την προσοχή. Πολύ πίσω στα σχολικά μου χρόνια πουλούσα τα τσιγαριλίκια και τα δεκάρια μου μέσα στο πίσω μέρος των μαρκαδόρων επειδή το σωληνάριο μελανιού αφαιρείται και η άκρη του μαρκαδόρου παραμένει, οπότε ο μαρκαδόρος είναι ακόμα χρησιμοποιήσιμος. Συνήθιζα επίσης να μεταφέρω τσάντες με τα πόδια μέσα σε atari και ή ορισμένους τύπους electronis. Είχα συλληφθεί σε νεαρή ηλικία για κατοχή αλκοόλ και κατανάλωση αλκοόλ και είχα το χόρτο μου μέσα σε αυτά τα παιχνίδια atari και δεν σκέφτηκαν καν να κοιτάξουν μέσα
 

eu.lab

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 25, 2023
Messages
29
Reaction score
13
Points
3
Τα περισσότερα πακέτα που έλαβα ελέγχονταν με κάποιο τρόπο από το τελωνείο, τα περισσότερα από αυτά ήταν απλώς καλά κενούμενα προϊόντα σε μια όχι τόσο μεγάλη συσκευασία και τίποτα δεν μπορούσε να γίνει αισθητό μόνο από την αφή. Όσον αφορά τώρα, όλα τους πέρασαν χωρίς κανένα πρόβλημα. Λάβετε υπόψη ότι οι ετικέτες είχαν όσο το δυνατόν περισσότερες πληροφορίες και απευθύνονταν σε διεύθυνση κατοικίας, όχι σε ταχυδρομείο ή θυρίδα.
Ελπίζω αυτές οι πληροφορίες να σας βοηθήσουν.
 

Speedy_Gonzales

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 2, 2023
Messages
13
Reaction score
13
Points
3
Με αυτόν τον τρόπο το έκανα και είχα κάποια επιτυχία, αλλά δεν επιβεβαιώθηκαν όλα, γι' αυτό και το im φτάνει πραγματικά, σας ευχαριστώ για τις πληροφορίες σας, αν και κάποιες καλές υποδείξεις που πρέπει να έχετε κατά νου!
 

1019er

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 2, 2023
Messages
88
Reaction score
46
Points
18
Όσον αφορά την ανίχνευση με ακτίνες Χ, το αλουμινόχαρτο ή το ανθρακόχαρτο θα είναι πιο ορατό από το να το βάζετε στο δέμα χωρίς αυτό.

Εξαρτάται από την ποσότητα και την ουσία που θέλετε να στείλετε.

Μικρές ποσότητες μπορεί να πεταχτούν αν το δέμα δεν είναι ανοιχτό και δηλωθεί ως αντικείμενο χαμηλής αξίας, αλλά κατά τη γνώμη μου είναι αδύνατο να κρυφτεί αν το τελωνείο το ανοίγει.

Ο προορισμός από τον οποίο προέρχεται το δέμα και η ίδια η συσκευασία μπορεί να το κάνουν να φαίνεται ύποπτο.

Δεν είμαι 100% σίγουρος, αλλά νομίζω ότι κάθε δέμα το οποίο είναι δηλωμένο πάνω από μια συγκεκριμένη αξία ελέγχεται αυτόματα.
 

Speedy_Gonzales

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 2, 2023
Messages
13
Reaction score
13
Points
3
αυτό είναι πραγματικά πολύτιμο να το ξέρετε και στο μέλλον νομίζω ότι im πρόκειται να χαντακώσει το μπαστούνι αλουμινόχαρτο με διπλή σκούπα και να είναι λίγο πιο επιδέξιος με την απόκρυψη των πραγμάτων

Σας ευχαριστώ για τις πληροφορίες σας!
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
ΠΟΤΕ δεν έχω δηλώσει αξία σε οτιδήποτε παράνομο έχω στείλει, διότι αν έχει αξία μπορεί να οφείλεται φόρος ή δασμός. Αποκαλώ τα πάντα εμπορικό δείγμα. Όπως είπαμε οι μεταλλικές σακούλες ή το αλουμινόχαρτο και τα παρόμοια είναι πολύ εμφανή κάτω από τις ακτίνες Χ και συχνά αποτελούν κόκκινες σημαίες. Θα πρέπει να προσπαθήσετε να προσποιηθείτε ότι είναι κάτι παρόμοιας υφής γιατί θα είναι σε θέση να το δουν. Με αυτό κατά νου, μια σακούλα από μυλάρ ΜΠΟΡΕΙ να είναι η τέλεια επιλογή αν τις αγοράζετε χύμα και εκτυπώνετε ωραίες ετικέτες που έχουν σωστές πληροφορίες για το βάρος και λένε μέγεθος δείγματος ή κάτι τέτοιο. Εδώ είναι το δωρεάν δείγμα άγαρ άγαρ ή ενεργού άνθρακα ή σπόρων chia, ελπίζουμε να τα απολαύσετε.
Το να κρύβεσαι σε κοινή θέα είναι το μόνο αποτελεσματικό Κρύψιμο κατά την εμπειρία μου. Μην υπονοείτε ότι είναι κάτι που θα μπορούσε να περιοριστεί. Οι σπόροι Chia είναι μια βασική επιλογή πιθανώς επειδή η εισαγωγή σπόρων συχνά περιορίζεται. Όχι φυτικό υλικό καπνού, μπαταρίες, βιολογικές οντότητες κάθε είδους, παθογόνα μεταλλαγμένα. Σκεφτείτε τι ισχυρίζεστε ότι στέλνετε είναι εύκολο να πυροβολήσετε τον εαυτό σας στο πόδι.
 

Speedy_Gonzales

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 2, 2023
Messages
13
Reaction score
13
Points
3
και πάλι, πολύ πολύτιμες πληροφορίες και θα σημειωθούν σε μελλοντικές αποστολές,

Μου αρέσει η ιδέα σας να κρύβεστε σε κοινή θέα, έχω πρόσφατα παραγγείλει έναν εκτυπωτή ετικετών για να κάνω τα πράγματα να φαίνονται πιο νόμιμα και πιο ξεκάθαρα για όποιον τα χειρίζεται για να τα διαβάσει (και ελπίζω να τα αγνοήσει μόλις τα διαβάσει)

Κρατάω επίσης τα βάρη στο ελάχιστο για να προσελκύσω και πάλι την ελάχιστη δυνατή προσοχή
 

Pororo

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Jan 23, 2024
Messages
80
Reaction score
36
Points
18
Deals
11
Το αλουμινόχαρτο είναι μαλακίες, αδερφέ. Οι ακτίνες Χ ανιχνεύουν μερικά είδη ουσιών μέσω της εξασθένησης του σήματος των ακτίνων Χ.
Μεταξύ αυτών μέταλλο, οργανικές ουσίες, γυαλί κ.λπ., όλες αυτές οι ουσίες διακρίνονται. Έτσι, αν βάλεις τα φάρμακά σου που είναι οργανικά, τυλιγμένα στο αλουμινόχαρτο, θα φαίνονται ακριβώς όπως μια οργανική ένωση τυλιγμένη σε μέταλλο.
 
Top