Διακίνηση ναρκωτικών στο δρόμο

Madre

PR manager
Joined
Sep 6, 2022
Messages
58
Reaction score
139
Points
33
Πριν μπει στη ζωή μας το Διαδίκτυο, η αγορά ναρκωτικών ήταν πάντα άμεσα συνδεδεμένη με τον δρόμο. Μόνο στις ταινίες οι κουλ έμποροι πηγαίνουν στις βίλες των προμηθευτών τους, παίρνουν ένα μπρικέτο της ουσίας, το τρυπούν με ένα μαχαίρι, δοκιμάζουν τη σκόνη στη γλώσσα τους και γνέφουν ικανοποιημένοι, ενώ ο πωλητής χαϊδεύει το ήμερο τσιτάχ του. Στην πραγματική ζωή των απλών ανθρώπων, τα πράγματα συχνά δεν είναι τόσο αστεία. Οι συμφωνίες γίνονται σε καπνισμένα αυτοκίνητα, στενά δωμάτια ή σκοτεινά σοκάκια, και κάθε φορά που πηγαίνετε στη συμφωνία, πηγαίνετε σαν να είναι η τελευταία σας. Αδρεναλίνη, φόβος, παράνοια. Και κάθε φορά, ελπίζεις ότι όλα θα πάνε καλά και ότι δεν θα σε ξεγελάσουν, δεν θα σε εξαπατήσουν ή δεν θα σε σκοτώσουν.

Τα κινήματα του δρόμου είναι πολύ διασκεδαστικά, και μπορεί να υπερβάλλω λιγάκι, αλλά και πάλι, όλοι όσοι γνωρίζουν από κοντά τα κινήματα ναρκωτικών του δρόμου έχουν βιώσει παρόμοια συναισθήματα. Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας, δώστε συμβουλές και συζητήστε για τα street deals σε αυτό το τμήμα. Ας συζητήσουμε ποιοι κίνδυνοι μπορεί να προκύψουν, πώς να τους αποφύγετε και πώς να κινείστε με επάρκεια στο φως και να παραμένετε στη σκιά.
 

erstwhile

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 8, 2023
Messages
25
Reaction score
11
Points
3
Χωρίς να θέλω να προσβάλω κανέναν, αλλά έχω το προνόμιο να γνωρίζω ότι οι φίλοι μου έχουν απομακρυνθεί από τη διακίνηση στο δρόμο εδώ και χρόνια (εκτός από έναν).

Ένα πράγμα που μπορώ να συστήσω ανεπιφύλακτα είναι να το κάνετε σε εστιατόρια γρήγορου φαγητού.

Να κάθεσαι, να παραγγέλνεις φαγητό και μετά να ανταλλάσσεις τα δοχεία με τα ποτά. Είναι ένα παλιό κόλπο, αλλά είναι πολύ, πολύ, πολύ, πολύ συνεπές.
 
Top