οδός φαιντανύλης από την οπτική γωνία του χρήστη

kaoticneurotic

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 6, 2021
Messages
3
Reaction score
4
Points
1
Εντάξει, οπότε προφανώς αυτό που πλασάρεται ως φαιντανύλη στο δρόμο πιθανώς δεν είναι, αλλά σε κάποια από τα τεστ από μία από τις υπηρεσίες μας έχουν εμφανιστεί στο παρελθόν φαιντανύλη, αλφεντανύλη και σουφεντανύλη. Ως χρήστης ενδοφλέβιων ναρκωτικών, επειδή τα περισσότερα δείγματά μας ήταν θετικά για βενζοδιαζεπίνες, το Τορόντο διαθέτει δύο προγράμματα ασφαλέστερης προμήθειας. Το ένα στο οποίο είμαι εγώ και στο οποίο παίρνω 21 8mg dialaudid την ημέρα για τον εθισμό στα οπιούχα και 6 10mg Ritalin μάρκας APO την ημέρα τόσο για τη ΔΕΠΥ μου όσο και για τον εθισμό μου σε κρυσταλλική μεθαμφεταμίνη εδώ και 20 χρόνια. Το ritalin εκπληκτικά λειτουργεί και ναι τα κάνω ενέσεις. Αλλά εξακολουθώ να έχω πόθους και έχω έναν χρόνο να πω όχι στα δωρεάν ναρκωτικά. Αλλά η δοσολογία για το Dilaudid εξακολουθεί να μην είναι σχεδόν αρκετή, καθώς εξακολουθώ να βρίσκω τον εαυτό μου να χρησιμοποιεί τουλάχιστον αν έχω χρήματα 1 σημείο την ημέρα. Το θετικό είναι ότι μπορώ να πάρω τα χάπια μου στο σπίτι.

Το άλλο πρόγραμμα είναι ένα πρόγραμμα ενέσιμης υδρομορφόνης όπου πρέπει να πάω στο μέρος. The Works στο Τορόντο. Και παίρνεις δύο ενέσεις υγρής υδρομορφόνης την ημέρα μία φορά το πρωί και μία φορά το βράδυ. Μου είπε κάποιος που συμμετέχει σε αυτό ότι παίρνει 400ml υδρομορφόνης την ημέρα, αλλά αυτό ακούγεται λάθος. Απ' ό,τι καταλαβαίνω, 2ml υδρομορφόνης είναι το ίδιο με 8mg υδρομορφόνης.

Απλά προσπαθώ να σταματήσω να χρησιμοποιώ ναρκωτικά του δρόμου και τελικά βελόνες. Δυστυχώς η καρδιά μου έχει υποστεί βλάβη σε σημείο που η πλήρης διακοπή είναι αδύνατη.
 

kaoticneurotic

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 6, 2021
Messages
3
Reaction score
4
Points
1
Αλλά ήθελα να πω ότι. Είχα εμπόρους που μου έλεγαν διάφορα πράγματα όπως ότι έχει μέσα καρφεντανύλη και ό,τι άλλο είχα κανέναν πιτσιρικά που μου είπε ότι παίρνει 100% φαιντανύλη από το dark web ο ίδιος και την κόβει κατά παραγγελία με βάση τη δύναμη αλλά όταν τον ρώτησα αν φορούσε γάντια και μάσκα αναπνευστήρα μου είπε όχι απλά χύνω από σακούλα σε σακούλα.

Το μόνο πράγμα που μπορώ να πω ως χρήστης αν έχετε μια ταινία πάνω από το υγρό της κουζίνας σας καθώς αρχίζει να κρυώνει το πράγμα σας έχει κοπεί με dialaud lol
 

HIGGS BOSSON

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
436
Reaction score
662
Points
93
Ο μακροχρόνιος εθισμός στα οπιούχα δεν αφήνει καμία πιθανότητα για μια φυσιολογική ζωή, ίσως τα παιδιά από

Narco-Medical Support

θα μπορέσουν να σας βοηθήσουν.
 

pinchetomas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 5, 2021
Messages
6
Reaction score
1
Points
3
Αστειεύεσαι με το dilaudid; Αυτό είναι μια τυχαία περικοπή για να μην αναφέρω ένα ακριβό one.... Η ενδοφλέβια ντιλαουντίδη είναι η καλύτερη βιασύνη imo
 

Monei

Don't buy from me
Member
Joined
Feb 7, 2022
Messages
4
Reaction score
2
Points
3
Πώς ξέρετε ότι η καρδιά σας έχει υποστεί βλάβη από τα οπιοειδή; Δεν έχω ακούσει ποτέ ότι συμβαίνει κάτι τέτοιο, θα μπορούσατε ακόμα σίγουρα να σταματήσετε τη χρήση, προφανώς δεν είναι εύκολο κατόρθωμα με καμία έννοια της φαντασίας, αλλά σίγουρα όχι αδύνατο.
 

holesingroin

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 7, 2022
Messages
4
Reaction score
1
Points
1
είναι η μεθ που κάνει τη ζημιά όχι το γρανάζι.
 
Top